تخت آتی نفت باید حفظ Frackers آرام

تقریبا یک ماه پس از آن شیرجه رفتن به منفی-زمین نفت در یک قطره اشک. یا نه. این بستگی دارد که قیمت نفت شما در حال مشاهده. جلو-ماه Nymex نفت در آینده — برای ماه ژوئن در حال حاضر — تا رسید توسط بیش از 50 ٪ تا کنون در این ماه و در حال حاضر معاملات نزدیک به 30 دلار در هر بشکه رسید. بی نظیر از, اگر چه, و چشم انداز به نظر می رسد بسیاری تملق گفتن.

این تجمع در ماه ژوئن قرارداد (همراه با سواپ برای تعادل سال) مدیون به نسبیت: هنگامی که شما به دیده منفی قیمت چقدر بدتر می توانید آن را دریافت کنید ؟ اما آن را نیز نشان دهنده واقعی نشانه هایی از بهبود در تقاضای نفت به عنوان Covid-19 مستندات شروع به سهولت و کاهش عرضه سرعت بخشیدن به.

به عنوان شما ممکن است انتظار اکتشاف و تولید سهام hitched سوار. این frackers نشده همسان بهترین-انجام بخش در S&P 1500 Supercomposite در ماه گذشته: تجهیز خانه (persian) خرده فروشی (که اجازه می دهد تا چهره آن باعث می شود یک تن از حس). اما آنها در بالا پنج. که در آن کسانی که طولانی-مورخ قیمت نفت مربوط می شوند.

برخی از E&P شرکت های مانند پرمين بازیکن Diamondback انرژی, Inc., باید صحبت از پمپاژ دوباره پس از نفت می شود بالاتر از 30 دلار در هر بشکه رسید. ما تقریبا در حال حاضر وجود دارد. در عین حال فقدان شور و شوق در پایان دور آتی منحنی بار خوانده شده مانند یک علامت توقف.

قیمت های آتی نیست پیش بینی که در آن نفت معامله خواهد شد; آنها فقط چگونه تولید (و برخی از کاربران) نفت پرچین قیمت خود را قرار گرفتن در معرض در حالی که دلالان شرط بندی بر روی آن می گذرد. و در حالی که خوش بینی در بازیابی شده را در نزدیکی مورخ نفت — که جایی است که سفته بازی پول تمایل به جمع وجود دارد مقدار زیادی از دلایل برای احتیاط بیشتر ، این محدوده از مخوف “موج دوم” از Covid-19 به بیشتر دنیوی ملاحظات. دو تا از دومی نگرانی از عرضه بیش از تقاضا از روغن موجودی که هنوز در حال رشد کمتر ملموس و پر از ظرفیت یدکی که در حال رشد نیز به عنوان شرکت ها و کشورها محدود کردن تولید نفت.

در نظر گرفتن آخرین آژانس بین المللی انرژی پیش بینی اوایل این هفته منتشر شد. این اضافه شده به بازار خوشبینی به آژانس بین المللی انرژی پیش بینی خود تجدید نظر برای کاهش تقاضای نفت در این سال از بی سابقه 9.3 میلیون بشکه در روز به یک هنوز بی سابقه 8.6 میلیون نفر است. حتی پس از, آژانس بین المللی انرژی این اعداد حاکی از تقریبا 1.7 میلیارد دلار بیش از حد بشکه داشتن جریان را به ذخیره سازی تا پایان ماه ژوئن که فقط بیش از 1 میلیارد دلار خواهد شد و جریان به پایان سال. به یک حس از آنچه باقی مانده 630 میلیون بشکه ها گردش در اطراف به آن معنی خواهد بود به اندازه کافی به جای اوپک-عضو نیجریه خروجی برای یک سال تمام.

و خرس در ذهن دو چیز که در مورد پیش بینی: این فرض تقاضا را تقویت می کند به طور مداوم از طریق بقیه از سال 2020 است. دوم آن متکی بر عرضه ادامه به کاهش سال بیش از سال به سه ماهه چهارم.

به عبارت دیگر بسیاری به سمت راست بروید در یک سال که تا کنون بسیاری را اشتباه رفته است. و این فقط برای محدود کردن تقاضا از موجودی.

این چیزی است که کسانی که رام های آتی فراتر از سال 2020 به ما می گوید. حتی اگر موج دوم Covid-19 است اجتناب طولانی آسیب های اقتصادی و ساخت در روغن موجودی هنوز سیگنال کمتر و نه بیشتر, جدید, بشکه مورد نیاز است. منحنی خود را به این اجرا. اکثر frackers تکیه بر مصون سازی به امور مالی خود را حفاری برنامه های, اما آن را سخت به سطح شیب دار تا زمانی که شما فقط می توانید قفل در قیمت است که با شروع یک سه.

آن را به عنوان زخم آوریل غوطه ممکن است محدود کردن سفته بازی در جریان است که طرف دیگر از توقف معاملات ساخت آنها گران (این را ببینید). علاوه بر این برای پر کردن موجودی انبار برای تخلیه منحنی باید تلنگر از شیب رو به بالا — امروز “دیرکرد” به استفاده از اصطلاح صنعت — به شیب رو به پایین است. “Backwardation,” آن, آینده قیمت ها شیب پایین از امروز باعث می شود آن را uneconomic به فروشگاه بشکه رسید و این زمانی است که مخازن تخلیه.

بنابراین اگر به عنوان آژانس بین المللی انرژی انتظار دارد که عرضه بیش از تقاضا است و با توجه به شروع شدن این تابستان پس از آن نزدیک به ترم آتی باید تجمع بیشتر نسبت به طولانی-مورخ نفت است. در پنج سال گذشته است که تنها تمایل به اتفاق می افتد زمانی که در نزدیکی مورخ نفت شده است قیمت حدود 55-60 در هر بشکه با توجه به یک گزارش از BofA اوراق بهادار منتشر شده جمعه. قبل از اینکه شما شروع به خواب نفت دو برابر با جولای فکر می کنم در مورد محیط گسترده تر و کسانی که تخت 2021 قیمت. به عنوان BofA تحلیلگران نوشتن آن را بیشتر احتمال دارد که هر یک تلنگر به backwardation در این سال اتفاق می افتد در سطح پایین تر.

که هنوز هم پیداست نفت وارد شدن به $40s به زودی. اما برای frackers همچنین نشان میدهد که مقاومت در برابر آژیر آهنگ ضعیف به عنوان آن را برای تلفن های موبایل نسبت به قبل از Covid بار. فراموش نکنید که این همه همزمان با شکست از همکاری میان عربستان سعودی و روسیه است. در حالی که آنها در حال برش در حال حاضر برای سرپا نگه داشتن قیمت آنها به احتمال زیاد به تحمل دید از ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان بازگشت به کار (آنها سعی کردند که در حال حاضر در سال های اخیر). در حالی که آنها در انتظار بهبود در تقاضا فراغت خود ظرفیت باید سرکوب طولانی-مورخ آتی در نتیجه اجازه می دهد موجودی تقاضا برای شروع تخلیه در یک سطح که در آن بسیاری از frackers نمی تواند حق پرچین. برگشت به کار در پرمين خواهد کشتن رالی ظاهرا دلگرم کننده است. پیام از منحنی به امریکا تولید نفت این است: لذت بردن از این تجمع اما از نو سنگر سازی و بازسازی باقی می ماند اجتناب ناپذیر است.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

لیام Denning است بلومبرگ نظر مقاله نویس در پوشش انرژی و معدن کالا است. او پیش از این سردبیر روزنامه وال استریت ژورنال را شنیده و در خیابان ستون و نوشت: برای فایننشال تایمز’ Lex ستون. او همچنین یک بانکدار سرمایه گذاری.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>