30 سال با نرخ ثابت نشده است و این پایین ترین سطح از اکتبر 2016. اما آن باقی مانده است و بالاتر از آن همه زمان کم از 3.31 درصد مجموعه در سال 2012.

15 سال ثابت نرخ متوسط کاهش یافت و به زیر 3 درصد برای اولین بار پس از نوامبر سال 2016 انداختن به 2.97 درصد با میانگین 0.7 نقطه. در آن 3 درصد در هفته پیش و 3.84 درصد از یک سال پیش. پنج سال با نرخ قابل تنظیم به طور متوسط افزایش یافت به 3.32 درصد با میانگین 0.2 نقطه. آن 3.24 درصد از یک هفته پیش و 3.91 درصد از یک سال پیش.

نرخ سه هفته غش رانده شده است در درجه اول با نگرانی بیش از یک پتانسیل کاهش رشد اقتصادی از شیوع کروناویروس. اما در حال حاضر که کسانی که ترس شروع به فروکش کردن نرخ وام مسکن در حال انتظار برای رفتن به بالا.

“نرخ رسمی خود را لمس پایین ترین سطح در سه سال اواخر هفته گذشته اما کلید خوانش در تولید و خدمات صنایع و همچنین بخش خصوصی داده جای کسی را گرفتن انتظارات صنعت و افزایش ضریب اطمینان سرمایه گذاران در روز چهارشنبه گفت:” متی Speakman یک Zillow اقتصاددان. “اما مانند هفته گذشته مرکزی داستان است که سوار قیمت اوراق قرضه و در نتیجه نرخ وام مسکن بود که در جریان تحولات در اطراف شیوع کروناویروس در چین است. خوش بینی افزایش یافته است در روزهای اخیر پس از شایعات از یک دارو و اخبار است که بانک مرکزی چین می تواند به قطع کلید آن نرخ وام به منظور حمایت از رشد اقتصادی است که در حال ورشکستگی به عنوان یک نتیجه از شیوع بیماری است.”

عملکرد 10 ساله خزانه داری دوباره بینی-غواصی به 1.51 درصد جمعه. در کمتر از یک ماه از آن کاهش یافته بود از 1.88 درصد عمدتا بر ترس اطراف شیوع کروناویروس. اما در چهار شنبه 10 سال عملکرد بود تا 1.66 درصد است.

دلیل 10 سال عملکرد مهم است چرا که حرکت خود را از گرایش به تقلید مسیر از نرخ وام مسکن. هنگامی که بازده افزایش نرخ اغلب حرکت بالاتر است.

“Coronavirus را بترساند که spooked بازار در طول هفته گذشته به نظر می رسد پایانی” گفت: Michael بکر یک مدیر شعبه در Sierra Pacific وام مسکن در Lutherville, Md. “داستان های گزارش شده در مطبوعات نشان می دهد که بدترین حالت ممکن است پشت سر ما. آیا این درست است یا نه من نمی دانم اما بازارهای گرفته اند آن را به عنوان یک نشانه خوب بنابراین ما به احتمال زیاد بالاتر از سود اوراق قرضه و نرخ وام مسکن در هفته آینده.”

در ضمن وام گیرندگان با استفاده از نرخ پایین تر رو درخواست وام مسکن بالاتر است. با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن بازار شاخص مرکب — اندازه گیری وام مجموع حجم برنامه — افزایش 5 درصد در هفته گذشته. این تشکیلات جدید بکار تجاری شاخص شروع به پریدن کرد و 15 درصد در حالی که خرید شاخص رفت 10 درصد است.

این تشکیلات جدید بکار تجاری به اشتراک گذاری از وام مسکن فعالیت اختصاص 64.5 درصد از برنامه های کاربردی.

“ادامه کاهش نرخ وام مسکن [رهبری] به 15 درصد پرش در refinances — قویترین سطح از فعالیت پس از ژوئن 2013 گفت:” باب Broeksmit MBA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “در این سال کاهش در نرخ هل دادن تا خانه خریدار تقاضا اما عرضه در بسیاری از مناطق در حال تلاش برای نگه داشتن سرعت. خرید برنامه های کاربردی در زمان یک گام به عقب به عنوان یک نتیجه, اما هنوز هم باقی مانده است 11 درصد بالاتر از یک سال پیش است.”

MBA نیز منتشر شد آن اعتبار وام مسکن در دسترس بودن شاخص (MCAI) در این هفته نشان داد که دسترسی به اعتبار کاهش در ماه ژانویه است. این MCAI تضعیف 0.2 درصد به 181.9 ماه گذشته. کاهش MCAI نشان می دهد وام استانداردهای سفت هستند در حالی که افزایش سیگنال های آنها شل شدن.

“اعتبار وام مسکن در دسترس بودن بیشتر بود بدون تغییر به شروع سال 2020” جوئل Kan, MBA اقتصاددان در بیانیه ای گفت. “شبیه به دسامبر 2019 کاهش در آمد از کاهش نمره های اعتباری کم بالا-[وام به ارزش] برنامه. علاوه بر این وجود همچنان به حرکت با هر دو می افزاید و قطره در برنامه دولت فضا با نتیجه خالص در ماه گذشته نشان از رشد کوچک در دولت index.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im