در حال حاضر تلاش مراکز

وجود دارد گسترش شکاف میان ملت و مراکز خرید: سود آور ترین خواص پر رونق هستند در حالی که بقیه گیر کرده در یک چرخه رو به پایین کاهش ترافیک کاهش فروش و ناپدید عرض است. تصمیم میسی نزدیک به 125 لنگر فروشگاه در “ردیف پایین مراکز” تحلیلگران می گویند به احتمال زیاد برای سرعت بخشیدن به مرگ برخی از کشور های آسیب پذیر ترین مراکز خرید.

“اگر چه این است که عاقل و معقول برای macy’s, این یک نشانه بد که در آن برخی از کشور های دوم و سوم ردیف مراکز خرید به عهده دارد گفت:” نیل ساندرز مدیر عامل GlobalData, خرده فروشی. “هنگامی که یک خرده فروش عمده مثل macy’s و یا سیرز یا J. C. Penney بسته آن را تضعیف زنده ماندن از بازار خرید و به مردم می دهد و حتی کمتر دلیل برای جلوگیری از در.”

ده ها تن از مراکز خرید بسته شده اند در دهه گذشته و صدها نفر دیگر در کاهش آنها به عنوان از دست دادن کلید لنگر فروشگاه. یکی در چهار متحده مراکز است که انتظار می رود نزدیک 2022 با توجه به یک سال 2017 گزارش کردیت سوئیس.

بازار زنجیر کسب و کارهای کوچک و کیوسک

میسی که مجریان صدها نفر از ایالات متحده, مراکز خرید تبدیل به یک آرزو همسایه برای انواع کوچکتر خرده فروشان است که تکیه بر فروشگاه به درایو ترافیک به مغازه ها و دکه ها. میسی مکان نیز تمایل به روشن ورودی و وسیع پارکینگ که رسم مردم در.

از دست دادن یک لنگر فروشگاه تحلیلگران می گویند را بر کل صنعت است. بازار کالاهای اساسی مانند شکاف J Crew و راز ویکتوریا که در حال حاضر رو به کاهش فروش و کاهش ترافیک پا احتمالا سخت, ضربه, به عنوان خواهد شد در نزدیکی دکه ها و دادگاه های مواد غذایی.

“چالش های mid-tier فروشگاه و دیگر بازار خرده فروشان ناامید کننده ای در هم تنیده در این نقطه” گفت: Bryan Gildenberg یک تحلیلگر برای Kantar. “مگر در مواردی که شما اپل و یا Sephora, شانس هستند که مردم علاقه مند نیست.”

خرده فروشی کارگران

صنعت خرده فروشی برش 77,475 شغل در سال گذشته — بیش از هر بخش دیگر — با توجه به outplacement شرکت رقیب خاکستری و کریسمس. تحلیلگران می گویند آنها انتظار دارند این روند را ادامه دهد در این سال به عنوان خرده فروشان مانند اکسپرس, Pier 1 و پاپیروس دنبال از طریق و با برنامه ریزی فروشگاه تعطیلی.

آخرین میسی از اعلام یک ضربه عمده به کارگران است. از دست دادن یک فروشگاه آنها گفت: به راحتی می توانید بر 150 یا بیشتر کارکنان است. که ضرب در 125 و بیش از 18,000 شغل می تواند بر روی خط.

Cincinnati

26 سال میسی تقسیم کرده است مقر آن در بین سینسیناتی و نیویورک. در حال حاضر این شرکت می گوید این را اوهایو ستاد و حرکت عملیات را به اپل بزرگ برای کاهش هزینه ها. در همه این شرکت گفت: آن را ذخیره کردن حدود 2000 نفر از کارگران و یا در حدود 10 درصد از آن شرکت و کارکنان پشتیبانی.

مقامات شهر می گویند که این حرکت احتمالا هزینه سینسیناتی 500 شغل و $500,000 در یک مالیات حقوق و دستمزد. میسی یکی از بزرگترین کارفرمایان در سینسیناتی را نیز به Procter & Gamble و Kroger.

“بدیهی است که از دست دادن 500 شغل بسیار دشوار است برای این شهرستان است و می تواند تاثیر مناطق دیگر مانند مسکن” عضو شورای امی موری گفت. “این هم یک ضرر بزرگ برای جامعه محلی و سازمان های غیر انتفاعی. میسی شد بخش مهمی از شهر زندگی در اینجا است که قطعا خواهد شد از دست رفته است.”

روزنامه

میسی یکی از منابع درآمد تبلیغات برای روزنامه ها در سراسر کشور و تحلیلگران می گویند گسترده فروشگاه تعطیلی و کاهش هزینه تلاش احتمالا باعث بیشتر عقب نشینی در چاپ تبلیغات.

این شرکت در حال حاضر پوسته پوسته شدن پشت: سیاسی گزارش در سال 2016 که میسی را قطع کرده و حدود نیمی از آن در تبلیغات روزنامه, هزینه روزنامه ها 100 میلیون دلار درآمد از دست داد. “بسته به بازار یک ناشر را یک قطره از آنجا که $900,000 … معادل حداقل 10 newsroom مشاغل” سیاسی گزارش شده است.

میسی صرف $422 میلیون دلار در ایالات متحده تبلیغات در سال 2018 و $262 میلیون دلار در نه ماه اول سال 2019 با توجه به داده ها از مشاوره شرکت Kantar Media.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im