من تحت پوشش 43 از 54 سوپر کاسه و من نمی توانم به یاد داشته باشید یک بازی است که به معنای بیشتر برای فرد میراث یک مربی است. رید وارد بازی با 14-14 حذفی ضبط و یک سفر به سوپر باول که از دست دادن بود. او بود که در صورتحساب یا لیست به عنوان بهترین مربی بدون سوپر باول پیروزی.

پس از پاتریک Mahomes سوم-چهارم رهگیری با تیم انتهایی با 10 امتیاز آن نگاه به عنوان اینکه رید بود که در عین حال یکی دیگر از postseason ناامیدی. به جای Mahomes انداخت دو سه ماهه چهارم زمین نشستن کامل هواپیما عبور می کند به قرار دادن کانزاس سیتی در مقابل 24-20 قبل از اواخر دامین ویلیامز touchdown اجرای بیمه اضافه شده. رید دیگر نیاز به یک سوپر جام قهرمانی به کامل خود را در غیر این صورت ستارگان مربیگری رزومه.

البته برنده شدن در می آید در هزینه Shanahan که در حال حاضر یکی از سوپر باول شکست در New England Patriots’ باز گشت از یک 28-3 کسری سه فصل پیش زمانی که او حمله هماهنگ کننده Atlanta Falcons. مقدار زیادی از طرفداران و خارج از ناظران توجه داشته باشید که Shanahan بود یک بار دیگر در پایان باز گشت حتی اگر این یکی بود که تنها 10 امتیاز.

در حالی که این نتیجه بسیار بیشتر در مورد درخشان باز گشت به رهبری Mahomes از آن یک شکست بود, توسط, سان فرانسیسکو, چیزی که باید به ناگ Shanahan است که پس از آن Mahomes رهگیری the 49ers تا به حال چهار اموال که رفت و زدن توپ, زدن توپ گردش مالی در فراز و رهگیری. آنها ساخته شده یک یا دو نقش در جرم پایین کشش شاید نتیجه می شده اند متفاوت است.

این خواهید بود تا به 49ers’ مربیان و مدیریت برای حفظ این دست از تاثیر این تیم حرکت رو به جلو راه سوپر باول شکست شده اند مخل در سال های اخیر برای تیم مانند سیاتل Seahawks.

هرگز در ما دیده می شود کارفرمایی بود این خوب این سرعت.

در تمام آن سال ها پوشش NFL من هرگز دیده می شود یک کارفرمایی افزایش به عنوان سریع به عنوان Mahomes. در سال اول خود را به عنوان یک نویسنده او انداخت 50 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد برنده MVP لیگ جایزه و در زمان اشراف به آستانه یک سوپر باول اسکله تنها به از دست دادن در وقت اضافه این بازی مسابقات قهرمانی آسیا به تام بردی و میهن پرستان.

در این سال خود را شماره نیست, به خوبی, اما دستاوردهای او بهتر بود. او غلبه دو رقمی کسری در هر سه شهر کانزاس postseason بازی و برنده سوپر جام جایزه MVP.

در اوایل سوپر باول زندگی Mahomes سابق لیگ تبادل چشم انداز تا به حال نگاه یک پارچ شروع که fastball بود فقط کمی خاموش. او از دست رفته می اندازد او معمولا باعث می شود و به نظر می رسد لرزاند برابر 49ers’ ستارگان تصویب راش.

بدون در نظر گرفتن Mahomes آن کار ساخته شده. او به اتمام 26 42 عبور برای 286 متری دو touchdowns و دو interceptions و ساخته شده یک زن و شوهر از بحرانی می اندازد — اول 44-حیاط اتمام به Tyreek تپه در سوم و 15 بر روی درایو که قطع Niners ” منجر به 20-17 و پس از آن 38-yarder به سامی واتکینز در درایو قرار داده است که آنها را پیش رو 24-20. زمانی که روسای نیاز درایوهای می اندازد و برای برنده شدن در این بازی Mahomes آنها ساخته شده است. او پاره پاره دل از یک 49ers دفاع بود که یکی از بهترین ها در فوتبال این سال است.

جیمی Garoppolo را به برخی از گرما اما او نمی باید یک بازی بد به طور کلی.

این Niners کارفرمایی دریافت خواهد کرد برخی از انتقاد برای این تیم را شکست پایین کشش و قابل درک است. اما او یک کار بزرگ تندرست از اوایل رهگیری و قرار دادن سن فرانسیسکو در موقعیت نزدیک به پیروزی در سوپر باول. ورود به سه ماهه چهارم او رفته بود 12 و 13 156 متری پس از آن در سه ماهه اول رهگیری.

او را در همان سطح به عنوان Mahomes اما Garoppolo ثابت خود را به عنوان قادر بودن کارفرمایی برای رهبری تیم خود را به یک کنفرانس قهرمانی. این Niners تیم می تواند یک مدعی برای سال آمده است. متاسفانه او را مجبور به زندگی با سه ماهه چهارم شکست.

دامین ویلیامز بود X-factor.

من تا به حال نوشته شده است در پیش بینی های جسورانه که ویلیامز می تواند یک بازی خوب اما من نمی توانستم دیده می شود این در حال آمدن است. ویلیامز ساخته شده چندین نقش کلیدی برای سران در پایان با 104 عجله متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما با چهار جلب برای 29 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما.

مانند سابق ستاد در حال اجرا بازگشت کریم شکار ویلیامز دارای تطبیق پذیری به رشد در شهر کانزاس جرم به عنوان یک دونده و یک پاس گیر. در حال حاضر او یک سوپر باول حلقه و روسای ممکن است کشیده باز گشت اگر نه برای او.

اشراف را به سختی نگه داشتن این گروه با هم.

بزرگترین چالش برای رید و مدیر کل برت Veach است که برای حفظ لژیون زوم با هم. Mahomes است در خط برای تمدید قرارداد است که می تواند او را به پرداخت 40 میلیون دلار در سال است و این بدان معناست کانزاس سیتی به احتمال زیاد نیاز به کاهش در هزینه های دیگر.

هیل که نه عبور برای 105 متری در حال ساخت 18 میلیون دلار در سال است. واتکینز که به پایان رسید با پنج جلب برای 98 متری در حال ساخت 16 میلیون دلار از یک سال و ممکن است. آن را سخت به حفظ تمامیت این فهرست با هم.

اما این تیم سرگرم کننده است. آن بزرگ شیمی و استعداد بزرگ.

“ما باید قلب” Mahomes گفت: بعد از بازی. “که فقط از یک روز. مربی رید هل می دهد ما را به مردم ما می شود و ما هرگز.”

که قطعا نشان داد یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im