طرح پنج مرحله ای برای بازگشایی کسب و کار قرار داده است به این تست در چین

Aly آهنگ

ایسنا

کارکنان کار در خط تولید در داخل یک دانگ فنگ هوندا کارخانه در ووهان چین کانون شیوع کروناویروس در مارس 8.

کارفرمایان و کارکنان در سراسر جهان در حال اضطراب به بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. یک تصویر چگونه است که گشوده خواهد شد شروع به پدیدار شود و آن را به دور از آسان است.

کسب و کار به مدت طولانی متکی در پنج ردیف هرم وارونه به نام “سلسله مراتب کنترل” برای کاهش خطرات محیط کار به کارکنان اعم از شیمیایی قرار گرفتن در معرض آسیب های فیزیکی. این چارچوب نیز خواهد بود که پایه و اساس شرکت قصد دارد برای بازگشت به کار, ایمنی شغلی کارشناسان می گویند.

شرکت در چین در حال حاضر شروع به دنبال سلسله مراتب به راه اندازی مجدد تولید. اما این روند شده است گران قیمت و کم کردن سرعت به عنوان آن است که به احتمال زیاد در ایالات متحده است. چرا که بسیاری از ابزار استاندارد برای ایمنی محل کار در حال بی اثر در برابر یک خطر مانند coronavirus.

توزیع ماسک و آزار دهنده کارکنان به شستن دست های خود را شمارش در میان نامشخص روش برای حصول اطمینان از ایمنی کارکنان ، اما اینها تا حد زیادی با روش هایی که شرکت های چینی شده اند و با تکیه بر آنها به عنوان راه اندازی مجدد تولید — آمریکایی و کسب و کار ممکن است بسیاری از گزینه های بهتر.

دولت ها و شرکت ها به صورت یک انتخاب دشوار در هفته های آینده: آنها هم می تواند بازگشایی کسب و کار با لایه هایی از خفقان و گران بهداشت کنترل و یا بازگشت به کار با کمتر کنترل و قبول خطر موج دوم عفونت. در هر صورت هیچ گلوله نقره ای برابر بیشتر در جامعه گسترش یافته و اقتصاد جهانی حفظ نمی lockdown تا واکسن توسعه یافته است که می تواند حداقل یک سال دیگر.

https://twitter.com/evadou/status/1249537055673196545?s=20″>

سوزان آرنولد استادیار در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده بهداشت عمومی گفت که موثر ترین راه — بالای پله از سلسله مراتب کنترل — برای نگه داشتن کارگران امن از یک خطر برای سلامتی است که به از بین بردن آن را از محل کار. این آسان است اگر خطر این است که یک ماده شیمیایی سمی یا خطرناک است اما نه در حال حاضر ممکن است برای ویروس, او گفت:.

“هنگامی که ما یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس و قابل دسترس پس از آن ما خواهد شد در موقعیت و برای از بین بردن خطر از محل کار,” او گفت:. “تنها راه برای انجام این کار در حال حاضر به تعطیل محل کار پایین است.”

به عنوان کسب و کار چینی بازگشت به کار پکن به دنبال کاهش خطر انتقال نیاز کارفرمایان برای بررسی سلامت کارکنان و متوسط روزانه با سریع قرنطینه برای هر کسی بروز علائم ، اما برخی از covid-19 بیماران بدون علامت و کیت های آزمایش می تواند تولید منفی کاذب ساخت این بررسی به دور از ادم.

[دوربین های مادون قرمز, شخصی, حوله: کارخانجات چین به افراط و دفع ویروس]

بعدی بیشتر-از روش های موثر در سلسله مراتب کنترل است که برای پیدا کردن یک امن تر جایگزینی. دوباره این کار در هنگام باز کردن یک ماده شیمیایی سمی برای امن تر در فرایند تولید, اما قابل اجرا نیست به covid-19 گفت: کیرستن Koehler استادیار بهداشت محیط و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز است. “در این مورد ما نمی توانیم مبادله یک ویروس دیگر.”

که برگ سه پله که ایمنی کارشناسان به مدت طولانی در نظر گرفته شده حداقل موثر و پر هزینه ترین: مهندسی کنترل, کنترل های اداری و تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE.

مهندسی کنترلو یا طراحی مجدد فضاهای کاری به لحاظ جسمی جلوگیری از ویروس انتقال بعدی خط دفاع است. در ایالات متحده ایمنی و بهداشت شغلی دولت توصیه خرده فروشان در نظر گرفتن نصب “عطسه پاسداران” و یا دیواره های پلاستیکی و یا شیشه ای برای محافظت از صندوقداران. شرکت ها همچنین باید در نظر تنظیم خطوط تولید به ارائه فضای بیشتر بین کارگران است.

Stringer

بلومبرگ

یک گارد امنیتی, کنترل دما از یک فرد وارد یک آئودی نمایندگی در ووهان در مارس 6.

در بسیاری از کارخانه چینی محیط های اغذیه فروشی, مقوا, تقسیم شده در رستورانی جداول جداگانه به شام. برخی از کارخانه ها نیز قرار داده شده اند تشک آغشته به مواد ضد عفونی کننده در ورودی.

یکی مهندسی کنترل است که برای بهبود تهویه و یا از طریق تصفیه هوا و یا معرفی در خارج هوایی گفت: Koehler.

بسیاری از این اقدامات است که ساده ترین راه برای کسب و کار به اتخاذ اداری, کنترل, که پروتکل های ایمنی برای کارگران به دنبال — به عنوان مثال مکرر شستن دست.

همچنین شامل برنامه کار است که به حداقل رساندن کارمند ازدحام. برخی از چینی شرکت های اینترنتی باید بازگشت به کار در هفته های اخیر در “AB شیفت” با دو تیم از آمدن به دفتر يک روز در ميان. ByteDance — شرکت مادر ویروسی ویدئو کلیپ پلت فرم Infinite — به تازگی بازگشایی دفتر خود در ووهان در چنین برنامه عنوان شده است چینی غول اینترنتی Baidu.

[لذت های کوچک, عمیق غم و اندوه: زندگی پس از coronavirus مستند در ووهان]

Koehler گفت: کارخانه ها ممکن است محدودیت در چه مقدار از آنها می توانید فضای خطوط مونتاژ, اما آنها می تواند حداقل در نظر ترک برخی از زمان بین شیفت برای به حداقل رساندن تراکم.

کوچک تیز پایه سلسله مراتب کنترل تجهیزات حفاظت شخصیکه شغلی کارشناسان ایمنی در نظر گرفتن حداقل-روش موثر و حفاظت از آخرین رفت و آمد مکرر. ظهور اصطلاح “PPE” به عنوان یک خانواده عبارت در هفته های اخیر نشان دهنده چگونه دیگر چهار پله را بی اثر ثابت در جلوگیری از گسترش ویروس.

وجود دارد در حال رشد است اجماع بین المللی است که کارگران در خارج از بهداشت و درمان صنعت نیز باید از پوشیدن پوشش صورت برای حفاظت هر چند نگرانی نیز که کمیاب ماسک منابع ممکن است منحرف شده از بيمارستان اگر عموم مردم می خواهم برای آنها. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است که آمریکا پوشیدن پارچه پوشش صورت نه پزشکی-درجه ماسک.

در چین برخی از تولید کنندگان مانند Foxconn را آغاز کرده اند که تولید خود را ماسک برای اطمینان از یک منبع ثابت برای خود خط مونتاژ کارگران است.

آرنولد گفت: کارفرمایان باید در نظر آنچه که آنها می توانند در هر یک از این پنج سطح به عنوان آنها آماده شدن برای بازگشایی شده است.

همانطور که برای کارکنان در حال آماده شدن برای بازگشت به کار او گفت: “فقط ذهنی تفکر است که هر یک از همکاران من هنوز هم می تواند به طور بالقوه یک منبع از قرار گرفتن در معرض. هر چیزی را لمس می کنم به طور بالقوه می تواند یک منبع از قرار گرفتن در معرض.”

خ

خبرگزاری گتی ایماژ

کارگران تولید ماسک های صورت که صادر خواهد شد در یک کارخانه در نانچانگ چین جیانگشی استان در 8 آوریل.

ادامه مطلب

دوربین های مادون قرمز, شخصی, حوله: کارخانجات چین به افراط و دفع ویروس

لذت های کوچک, عمیق غم و اندوه: زندگی پس از coronavirus مستند در ووهان

آمازون در حال توسعه coronavirus آزمایشگاه تست برای کارگران

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im