“فیلیز متعهد به سلامت و رفاه ما بازیکنان و مربیان و کارکنان به عنوان بالاترین اولویت ما,” فیلیز صاحب جان میدلتون در بیانیه ای گفت: “و به عنوان یک نتیجه از این تایید تست تمام امکانات در ویکی بسته شده اند و به طور نامحدود به تمام بازیکنان و مربیان و کارکنان و بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که مقامات پزشکی اعتماد به نفس است که این ویروس را تحت کنترل است و ما امکانات ضد عفونی هستند.”

باشگاه کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه این بیماری می تواند بر فیلیز’ 2020 فصل است. این اولین بار است که تیم MLB شناخته شده شیوع.

ESPN گزارش Toronto Blue Jays بسته تسهیلات خود را در Dunedin, Fla., پنج شنبه بعد از یک بازیکن نشان داد علائم کروناویروس. این بازیکن با توجه به ESPN به تازگی صرف زمان با بازیکنان در فیلیز’ minor league سیستم است و در انتظار نتیجه آزمون خود را.

Coronavirus مجبور MLB به حالت تعلیق در بهار آموزش در ماه مارس و به تعویق انداختن روز افتتاحیه بود که برنامه ریزی شده برای مارس 26. MLB و اتحادیه بازیکنان در حال کار برای حل و فصل اختلافات بیش از جبران بازیکنان برای کوتاه فصل بدون طرفداران در حضور. بازیکنان کانون در روز پنج شنبه تحویل به MLB یک پیشنهاد برای یک فصل با حدود 70 بازی.

Coronavirus موارد مشخصی در فلوریدا که در آن 15 MLB تیم نگه بهار آموزش. MLS و NBA در حال برنامه ریزی برای از سرگیری بازی در ماه جولای با بازی در نزدیکی اورلاندو. به WNBA را بازی 22 بازی فصل در برادنتون فلوریدا.

فلوریدا بود 3,207 تایید موارد پنج شنبه بود که در زمان دولت کمترین تک بعد کل. دولت تصویب کرده است که علامت جمعه با بیش از 3,800 موارد است.

MLS خواهد بازگشت جولای 8 با leaguewide مسابقات برگزار شد بدون تماشاگر در ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است. 26 باشگاه بازی خواهد کرد در گروه مرحله مسابقات به دنبال دور حذفی. همه تیم خواهد ماند در توچال دیزنی خواهد شد و هیچ ارتباطی با عموم مردم. تیم آغاز خواهد شد و ورود در فلوریدا در ژوئن 24.

NBA حکام تصویب یک طرح برای از سرگیری فصل در ماه جولای با 22 تیم در دیزنی ورزشی پیچیده است. این اتحادیه بازیکنان به توافق که برنامه ای که امکانات محدود تماس با خارج از bubblelike محیط زیست است. بازی شروع خواهد شد در جولای 30 و در ادامه به اکتبر بدون فن. تیم آغاز خواهد شد جمع آوری برای آموزش در خانه خود را در بازار در اواخر این ماه.

به WNBA این هفته اعلام کرد که لیگ برگزار خواهد شد بازی خود را در IMG آکادمی با 12 تیم گزارش در اوایل ماه جولای. تیم برگزار خواهد شد اردوگاه های آموزشی قبل از شروع بازی در اواخر ماه جولای. بازیکنان خواهد شد قرار دارد در سایت.

به Tampa Bay Lightning جمعه اعلام کرد که سه بازیکن و تعداد نامعلومی از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus. رعد و برق به طور موقت بسته شد و امکانات آموزشی. NHL به آغاز طرح اردوگاه های آموزشی جولای 10 قبل از 24-تیم حذفی آغاز می شود در دو ناشناس hub سایت.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات