مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

ایرلندی, بازیگر Brendan Gleeson تبدیل خود را به 45 رئیس جمهور ایالات متحده برای یک سری آینده در مورد درگیری بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق FBI مدیر James Comey.

Showtime اعلام کرد که دو بخش miniseries این Comey قانون خواهد شد پس از سال 2020 انتخابات در ماه نوامبر با جف دانیلز در نقش عنوان.

اولین تصاویر از سری نشان می دهد قابل توجه شباهت از یک پروفایل زاویه بین رئیس جمهور و باندهای نیویورک و در بروژ بازیگر.

دوبلین متولد 65 سال می پیوندد نسبتا کوتاه لیست بازیگران به تصویر کشیدن آقای ترامپ با آلک بالدوین تصور برای شنبه شب زنده بودن شناخته شده ترین.

این مجموعه به پایان رسیده و به دنبال نتایج انتخابات بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و presumptive نامزد حزب دموکرات جو بایدن بر اساس Mr Comey را نیویورک تایمز پرفروشترین خاطرات بالاتر وفاداریبه علاوه یک سال اضافی از مصاحبه با بازیکنان کلیدی از حوادث منجر به انتخابات ریاست جمهوری 2016 و فوری آن پس.

(حسن نیت ارائه میدهد از CBS Television Studios/SHOWTIME)

این Comey قانون است و نه یک فیلم یک مرد اما در عوض داستان دو قدرتمند آمار و ارقام Comey و تهمت که کاملا متفاوت از شخصیت و اخلاق و وفاداری آنها را در یک collision course,” Showtime اعلام.

چهار ساعت در بخشی از این مجموعه را در روسیه بررسی هیلاری کلینتون ایمیل و شب انتخابات 2016.

دوم چهار ساعته بخش را روز به روز حساب از بين Mr Comey و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اول ریاست جمهوری.

بازیگران را نیز شامل Holly Hunter به عنوان اقدام سابق دادستان کل سالی یاتس, Michael Kelly به عنوان سابق FBI مدیر اندرو McCabe, Scoot McNairy, به عنوان معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein جاناتان بانک ملی سابق هوش کارگردان جیمز کف زننده اونا چاپلین به عنوان سابق FBI, وکیل, لیزا صفحه, Amy Seimetz به عنوان سابق FBI وکیل Trisha اندرسون و Steven Pasquale به عنوان سابق FBI agent پیتر Strzok

پیتر کایوتی را بازی رابرت مولر در حالی که بن کینگزلی-ادیر بازی خواهد کرد باراک اوباما رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات