چین روزانه ایسنا

یک پرستار در یک دست کت و شلوار محافظ تغذیه رمان coronavirus بیمار در داخل یک بخش جدا شده در Zhongnan بیمارستان از دانشگاه ووهان در فوریه. 8, 2020.

مرگ و میر از coronavirus ثبت بزرگترین روزانه پرش شنبه با 86 مرگ و میر در یک روز به تنهایی در نظر گرفتن تلفات در سرزمین اصلی به 723 به عنوان اولین کشته شدن یک آمریکایی و یک شهروند ثبت شد در ووهان کانون شیوع.

[آنچه ما می دانیم تا کنون در مورد کوروناویروس]

مقامات چینی در حال تلاش برای کانال تخصصی ماسک صورت برای خط مقدم پزشکی کارگران به عنوان تولید کنندگان از خودرو به پوشک سازندگان محوری به ماسک و محافظ تولید کت و شلوار. در اینجا آخرین تحولات:

● 60 ساله شهروند آمریکایی درگذشت پنج شنبه در Jinyintian بیمارستان در ووهان سفارت ایالات متحده روز شنبه گفت.

● یک مرد ژاپنی در 60s خود را با علائم کروناویروس نیز درگذشت و در ووهان.

● سازمان بهداشت جهانی-رهبری تیم بین المللی در حال برنامه ریزی برای ترک چین روز دوشنبه یا سه شنبه برای انجام یک بررسی از شیوع کروناویروس که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت شنبه. Tedros می گوید که او “امید” این تیم خواهد شد عبارتند از مقامات از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

● دولت چین ارائه شده است برای حمایت از تامین مالی برای برخی از شرکت های آسیب دیده از شیوع و یا که در حال کار برای جلوگیری و یا کنترل خود را گسترش بلومبرگ گزارش های خبری.

● مقامات چینی را با برچسب ماسک یک “منبع استراتژیک” و کارشناسان برای اکثر ماسک محافظ به محفوظ پزشکی کارگران در میان جهانی کمبود.

● شرکت های تولیدی باید چرخد و به ماسک تولید به تلاش برای افزایش عرضه تجهیزات حفاظتی.

● پکن مقامات گفته اند که دروغ گفتن در مورد تماس داشتن با کسی که با کروناویروس مخاطبین می تواند مجازات مرگ است.

● هنگ کنگ گسترش آن قرنطینه سفارشات به بیش از 160 نفر که وارد شده از سرزمین اصلی چین. افرادی که نقض قرنطینه به مدت شش ماه در زندان گفت: هنگ کنگ اجرایی کری لام.

پکن — اولین آمریکایی و شهروندان ژاپنی درگذشت از کروناویروس که همچنان به گسترش دارد در مرکزی چین به عنوان مقامات در اینجا با برچسب ماسک یک “منبع استراتژیک” و شرکت های تولیدی چرخد و به ماسک تولید به تلاش برای افزایش عرضه تجهیزات حفاظتی.

مرگ که هر دو در رخ داده است این ویروس کانون ووهان آمد که مقامات چینی گفت: مرگ و میر صعود به 723 — ضبط بزرگترین روزانه پرش تا کنون با 86 جدید مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت. شده اند وجود دارد, دو مرگ در خارج از سرزمین اصلی: یک ووهان در فیلیپین و یک مرد محلی در هنگ کنگ است.

[صدها مایل از ویروس کانون میلیون ها نفر بیشتر در مستند]

با وجود تلاش ها برای مهار ویروس, که, چینی, مقامات بهداشتی در روز شنبه رسما به نام “رمان coronavirus پنومونی” یا NCP تعداد زیادی از مردم در سرزمین اصلی چین تایید کرد که در حال آلوده در حال حاضر نزدیک 35,000. یکی دیگر از 28,000 موارد مشکوک گزارش شد شنبه.

60 سال, شهروند آمریکایی که نامش اعلام نشده درگذشت پنج شنبه در Jinyintian بیمارستان در ووهان سفارت ایالات متحده روز شنبه گفت.

“ما از صمیم تسلیت به خانواده خود را از دست دادن” سفارت در بیانیه ای گفت. “از احترام به خانواده و حفظ حریم خصوصی ما هیچ نظر بیشتر.”

روشن نیست که چرا به تازگی مرحوم شهروند ایالات متحده قادر به تخلیه ووهان که در آن وزارت امور خارجه استخراج حدود 530 شهروندان در دو پرواز در این هفته اما این ممکن است به این دلیل که فرد در حال حاضر بیش از حد بیمار به سفر.

یک تعداد انگشت شماری از کسانی که آمریکایی ها به تازگی تخلیه نشان داده اند که علائم تب و در حال آزمایش و درمان در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. همه بازگشت آمریکایی ها برگزار می شود در 14 روز در قرنطینه به عنوان به زودی به عنوان آنها به زمین است.

مقامات ایالات متحده اعلام کرد سختگیرانه قرنطینه اقدامات برای مسافران از چین در فوریه. 2. تا کنون 12 نفر در ایالات متحده گزارش شده است آلوده. رئیس جمهور تهمت توییتی جمعه که به او گفته بود به رهبر چین از طریق تلفن و ستایش یازدهم به عنوان “قوی و تیز و با قدرت متمرکز” در پاسخ به این بیماری همه گیر.

[به عنوان خشم منفجر می شود بیش از, دکتر, را, مرگ, پکن شرکت می دهد دولت چین مشاوره]

در توکیو وزارت امور خارجه گفت که یک مرد ژاپنی در دهه 60 زندگی می کردند که در ووهان تا به حال نیز درگذشت.

چینی مقامات پزشکی اطلاع دولت ژاپن که باعث مرگ او شد “ذات الریه ویروسی,” حتی اگر علائم خود را به شدت نشان داد که او مبتلا به کروناویروس جدید.

این مرد تا به حال نشانه های سازگار با عفونت کروناویروس و آزمایش مثبت 10 روز پیش از درگذشت قبل از نتیجه این شد با توجه به دولتی گوینده NHK.

دولت ژاپن نیز تخلیه صدها نفر از شهروندان خود و اعضای خانواده خود را از ووهان و اطراف هوبئی استان است. از 565, ژاپنی, تخلیه یا نه باید آزمایش مثبت است.

چهارمین و احتمالا آخرین پرواز, حمل 198 مردم وارد توکیو در روز جمعه. دوازده از آسمان تا به حال تب و سرفه و دیگر شرایط جزئی و آنها فرستاده شده اند به بیمارستان برای آزمایش ویروس.

وجود دارد یکی دیگر از 64 تایید موارد coronavirus از جمله در 13 آمریکایی در الماس شاهزاده لنگر کشتی کروز در سواحل ژاپن با 3200 مردم پردازنده.

با وجود تلاش ها برای جلوگیری از گسترش پنومونی-مانند بیماری هر دو در چین و سراسر جهان, با ده ها تن از کشورها تحمیل جدید غربالگری و یا مقررات قرنطینه در ورود از چین, موارد, در حال حاضر شده است در بر داشت در بیش از 25 کشور جهان است.

سازمان بهداشت جهانی است که طبقه بندی شیوع بیماری به عنوان یک جهانی اضطراری برای بهداشت عمومی در روز جمعه گفت که در اکثر موارد در چین در نظر گرفته شد “خفیف.”

پس از تجزیه و تحلیل 17,000 موارد ارائه شده توسط مقامات چینی بهداشتی که اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove گفت: آنها دریافتند که 82 درصد از موارد خفيف در حالی که 15 درصد شدید و فقط 3 درصد آنها مهم است. میزان مرگ و میر می ایستد در کمتر از 2 درصد او به خبرنگاران در ژنو است.

[صدها مایل از هوبئی اضافی 30 میلیون چینی در coronavirus مستند]

به طور جداگانه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ابراز نگرانی در مورد کمبود جهانی ماسک اشاره کرد که برخی از آنها برای فروش 20 بار عادی خود را به عنوان قیمت, فروشندگان سعی در کسب درآمد سریع از وقوع.

“در حال حاضر وجود دارد تخلیه ذخایر و انباشت پرونده ها از چهار تا شش ماه است. جهانی سهام از ماسک و ماسک در حال حاضر کافی برای پاسخگویی به نیاز از که و شرکای ما,” او گفت:.

آن را “نامناسب” برای افرادی که نمی شد بیمار به پوشیدن آنها, او گفت:. “وجود دارد یک مسئله اخلاقی در اینجا.”

بسیاری از عفونت ظاهر می شود به محل مصرف در بیمارستان ها و مراکز پزشکی با بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران به ویژه آسیب پذیر در اوایل روز است.

یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا انجام شده توسط پزشکان از Zhongnan بیمارستان از دانشگاه ووهان نشان داد که 41 درصد از بیماران در ووهان قرارداد coronavirus در حالی که در بیمارستان است.

خطر ابتلا به خط مقدم کادر پزشکی شد به شدت نشان داده شده در این هفته هنگامی که ووهان “whistleblower دکتر” لی Wenliang که بازداشت شد و مجبور به عذر خواهی برای شایعه طلبی در آغاز ژانویه پس از تلاش برای هشدار به همکاران خود را به یک جدید عجیب و غریب, بیماری, درگذشت, از coronavirus.

مرگ یک جوان سالم دکتر که سعی کردم به صدای زنگ منجر به انفجار خشم در سراسر چین در راه رهبری آن در پاسخ به شیوع یک خشم است که بسیاری از ناظران سیاسی گفت: این نشان دهنده یکی از بزرگترین چالش هایی را برای حزب کمونیست در سال است.

با حزب در حال تلاش برای مدیریت عمومی واکنش پکن-شرکت بر اساس Womin تکنولوژی به سرعت وارد یک “احساسات عمومی” گزارش نقشه کشی در پست ها از بیش از 100 رسانه های اجتماعی منابع و ارائه آن همراه با توصیه های خود را به رهبری مرکزی.

هفت-صفحه سند بود که به مرور توسط پست تجزيه و تحليل شدت خشم عمومی بیش Li مرگ است. آن توصیه می شود که رهبری حزب “تأیید” دکتر مشارکتهای در حالی که پله تا تلاش برای جلوگیری مضر گفتار و “منحرف” توجه عمومی با اخبار مثبت.

این پیش بینی که وجود دارد “احتمال کم” از خیابان تجمعات اما هشدار مقامات محلی به گارد به “برخورد قاطعانه” با هر گونه ناآرامی.

[بسیاری از کشورها در حال تلاش برای تخلیه شهروندان از چین است. پاکستان است.

ماسک ها در تامین کوتاه مدت در چین شده است وجود دارد و خاص راش برای N95 ماسک های صورت که می توانید فیلتر کردن 95 درصد از ذرات. آنها فروخته آنلاین و در فروشگاه های سراسر چین با برخی از مناطق حتی انجام قرعه کشی به برنده جدید ماسک که در حال تولید است.

در حال حاضر برخی از استان ها طبقه بندی شده اند این ماسک یک “استراتژیک” منابع و محدود خود را در دسترس است.

در تلاش برای نجات این ماسک خط مقدم برای پزشکان و پرستاران استان از جمله تلويزيون و ژجیانگ را ممنوع کارمندان دولت — به جز کسانی که با نیاز های خاص برای حفاظت مانند یک بیماری زمینهای — از پوشیدن N95 ماسک.

شمال استان هیلونگجیانگ است در ضمن ارائه شده به تجارت یکی N95 برای پنج عادی فولاد ماسک به طوری که آنها می توانید بیشتر با تکنولوژی بالا ماسک های پزشکی کارگران است.

زونگ اتباع جانباز pulmonologist که چیزی است که از یک قهرمان ملی در چین گفت: در این هفته که N95 ماسک لازم نیست برای همه, و, یک, پزشکی, استفاده از ماسک ها به اندازه کافی تحت شرایط عادی است.

شرکت در سراسر چین از خودروسازان برای قطعات تلفن همراه و لوازم در حال حاضر تبدیل شده خود را به ماسک تولید کنندگان در تلاش برای افزایش عرضه است.

از جنرال موتورز مشارکت در چین پوشک ساز Daddybaby و Foxconn تابعه Fulian همه شروع به ایجاد و یا به دنبال کسب اجازه برای ایجاد ماسک در حالی که چین نفت و مواد شیمیایی شرکت اغلب شناخته شده به عنوان Sinopec اتحاد آگهی برای ماسک-ساخت ماشین آلات.

شرکت های دیگر در حال تبدیل شدن به محافظ مناسب برای استفاده های پزشکی. جیانگسو Hongdou معروف لباس مردانه برند تولید 10,000 لباس محافظ یک روز اما هنوز برنامه دیدار با دستورات ورودی. شانگهای لباس زیر با نام تجاری سه اسلحه نیز ساخت محافظ مناسب و ارسال دسته اول 5000 مناسب فرستاده شده بود به هوبئی این هفته است.

[برای آمریکایی ها یک کابوس فرار ووهان و سپس 14 روز از قرنطینه]

به عنوان دولت چین استفاده می شود و بیشتر و بیشتر اقدامات سخت گیرانه به تلاش برای مهار این ویروس از جمله سفارش دهها میلیون نفر از مردم در سراسر هوبئی استان ژجیانگ و به ماندن در خانه آنها نیز تلاش کرده اند به اجرا به طور فزاینده ای دقیق قوانین است.

پکن مقامات جمعه گفت که دروغ گفتن در مورد تماس داشتن با کسی که با کروناویروس مخاطبین می تواند مجازات مرگ که شکست به گزارش علائم مانند تب می تواند منجر به اتهامات جنایی و افرادی که با پوشیدن ماسک می تواند بازداشت شده اند.

“اگر در بر داشت به در معرض خطر امنیت عمومی با خطرناک به معنی کسانی که با چنین رفتاری … می تواند بازداشت و محکوم به سه سال و یا کمتر حبس برای سبک تر موارد و 10 سال یا بیشتر در زندان حبس ابد و یا حتی حکم اعدام در موارد شدید” گفت: Li Fuying مدیر پکن قضایی اداره است.

شانگهای نیز موظف شنبه که ماسک باید فرسوده در اماکن عمومی و مردم باید با همکاری اجباری متوسط چک ها هنگام ورود به بیمارستان ها و درمانگاه فرودگاه و راه آهن و پایانه های مراکز خرید و سوپر مارکت ها.

در هانگژو پایتخت ویروس زده استان ژجیانگ مقامات ممنوع بر ضد خرید و فروش تب و سرفه داروها در تلاش برای مطمئن شوید که افرادی که به طور بالقوه آلوده با کروناویروس به دنبال توجه پزشکی به جای تلاش برای درمان خود.

شعر Li در پکن و Akiko Kashiwagi در توکیو کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

شهروند ایالات متحده است که تا به حال coronavirus می میرد در چین — آمریکا برای اولین بار به مرگ از بیماری

دکتر مرگ از coronavirus جرقه دیجیتال قیام تند رهبران چین

چین آشکارا وجود ندارد و رهبر reemerges — برای مخاطبان با یک بازی دوستانه مستبد

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im