شرکت راش را در خانه آزمون coronavirus

اما پس از آن سازمان غذا و دارو پا در هشدار به مصرف کنندگان است که هیچ صفحه اصلی تست شده بود تایید و ترغیب آنها برای جلوگیری از این محصولات است. Everlywell را برای اولین بار از خط خارج شد. بنابراین کسانی که از دو صفحه اصلی-شرکت های تست. در حال حاضر مردم می خواهم بدانم که آیا و هنگامی که وجود خواهد داشت یک خانه آزمون برای covid-19. در یک کشور که در آن تقریبا همه گیر است در خانه با استفاده از بر روی تقاضا تحویل برای همه چیز از امشب شام به امروز طرح درس مفهوم خانه تست گسترده تجدید نظر شود.

صفحه اصلی آزمون ها نیز اجازه می دهد تا مردم را به آزمون “بدون ترک خانه و خطر آلوده کردن دیگران و یا خود گفت:” الیوت Millenson توسعه یافته که خانه اول تست HIV.

اما آنچه به نظر می رسد مانند یک ایده واضح است معلوم می شود پیچیده است. و در حالی که FDA بارها نشانه علاقه خود را در خانه تست — که به نظر می رسد به عنوان یک اولویت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — آژانس همچنین روشن ساخته است آن را می خواهد بیشتر شواهد که تست کار می کنند.

یک مسئله این است که آیا مصرف کنندگان می سواب بینی خود را به درستی. یکی دیگر این است که آیا این نمونه ها می توانید به آزمایشگاه به سرعت به اندازه کافی و در درجه حرارت مناسب برای جلوگیری از تغییرات در ویروس که تولید و خوانش نادرست. در عین حال یکی دیگر شامل دستورالعمل برای مصرف کنندگان: آنچه باید شرکت ها به آنها بگویید که برای انجام در حالی که انتظار برای نتایج — و پس از آنها آنها را دریافت کنم ؟

در روزهای اخیر FDA در زمان یک گام عمده است که می تواند کمک به روشن راه را برای خانه تست. آن شروع به اجازه دادن به افراد برای استفاده از کوتاه سواب برای جمع آوری نمونه از جلوی سوراخهای بینی خود را — اما تنها در درایو-از طریق تست سایت ها و بیمارستان پارکینگ که در آن آنها دست سواب توسط مراقبت های بهداشتی کارگران و سپس آن را پشت دست.

تصویب خود swabbing حیاتی برای کارگران بهداشت و درمان نیروی انسانی سایت های که با استفاده طولانی سواب برای رسیدن به درون افراد معابر بینی و گلو. کسانی که ارائه دهندگان مجبور به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی است که در تامین کوتاه مدت.

خود swabbing “می تواند یک تعویض بازی در زمانی که ما نیاز به پیدا کردن راه هایی برای از بین بردن استرس در ما سیستم مراقبت های بهداشتی کاهش خطر ابتلا به مراقبت های بهداشتی ما کارگران و مقیاس دسترسی عادلانه به تست در ایالات متحده و در سراسر جهان” دن Wattendorf مدیر راه حل های نوآورانه فناوری در بنیاد گیتس نوشت: در یک پست وبلاگ. بنیاد و UnitedHealthcare ارائه شده FDA با داده های خود-ايفا تست های گرد شد و به عنوان دقیق که پزشک تجویز می شود ،

بسیاری از خانه آزمون مورد بحث از جمله Everlywell به حال نسخه های اصلی تست های تشخیصی برای coronavirus استفاده می شود در سراسر کشور توسط بیمارستان ها و آزمایشگاه. این آنتی ژن آزمایش طراحی شده به بگویید که آیا یک فرد آلوده و استفاده از یک تکنولوژی به نام PCR برای تشخیص ویروس است.

اخیر مجله American Medical Association سلامت فروم مقاله مفصل چگونه فرآیند می تواند کار به عنوان یک خانه آزمون: یک فرد با علائم خواهد برقراری ارتباط از طریق تلفن یا ویدئو با یک دکتر در مورد اینکه آیا یک آزمون مناسب بود. اگر پس آزمون خواهد رسید از طریق پست الکترونیکی و یا می توان برداشت تا در یک داروخانه است. مصرف کننده خواهد سواب خودش و پست الکترونیکی و یا تحویل کیت به یک آزمایشگاه برای پردازش. نتایج در دسترس خواهد بود در روز.

Kavita پاتل متخصص داخلی و بهداشتی-مراقبت از سیاست متخصص در موسسه بروکینگز که co-نوشت: این مقاله گفت: از جمله “سلف سرویس” کیت خواهد بود که سریعترین راه به سطح شیب دار تا تست که علاوه بر کمک به بیماران نیز فراهم کارشناسان بهداشت عمومی با اطلاعات مهم در مورد ویروس را گسترش.

“تست خانه یکی از راه های ما می توانید برخی از صورت ظاهر از جامعه نظارت,” او گفت:.

اما منتقدان نگران هستند که صفحه اصلی آزمون را تشویق تست های غیر ضروری و می گویند شواهد هنوز هم وجود ندارد که آزمایشات دقیق هستند.

XinQi دونگ مدیر موسسه سلامت و مراقبت های بهداشتی و سیاست و پیری پژوهش در دانشگاه راتگرز گفت: آزمون غیر قابل اعتماد می تواند تولید منفی کاذب نشان می دهد مردم آلوده نیست هنگامی که در واقع آنها بودند.

“آنها ممکن است در لمس یک از اعضای خانواده زمانی که آنها نباید” دونگ گفت. “آن را فراهم می کند یک حس کاذب از اطمینان است که عواقب ناخواسته.”

علاوه بر این آزمون را باید پردازش تجاری آزمایشگاه که در حال حاضر در حال غرق با تست های دیگر و در حال تجربه کمبود عرضه.

نوع دیگر وجود دارد از خانه تست. مستقر در کالیفرنیا راه اندازی Scanwell بهداشت در حال توسعه یک آزمایش خون است که تشخیص دو آنتی بادی ساخته شده توسط سیستم ایمنی بدن هنگامی که یک فرد در معرض covid-19 ویروس. سطح آنتی بادی است که یک شاخص کلیدی از عفونت است. و اگر یک فرد دارای آنتی بادی اما هیچ علائم است که فرد می تواند یک سطح از اطمینان در مورد بازگشت به کار و یا کمک به دیگران که این ویروس.

آزمون خواهد بود در دسترس آنلاین, اما تنها پس از تایید توسط یک پرستار یا پزشک. مشتریان را با استفاده از مواد در یک کیت سوزن زدن به انگشتان دست خود را, درخواست یک قطره کوچک از خون و دو قطره از یک Scanwell راه حل بر روی یک Scanwell کارت یا نوار است که تغییر رنگ. یک برنامه تلفن هوشمند برای تنظیم رنگ ها و سایه ها می فرستد و یک عکس به پزشکان و پرستاران برای کار در سراسر کشور شرکت به نام Lemonaid. Scanwell نیز همکاری نزدیک با Innovita تاسیس پکن-بر اساس شرکت است که باعث می شود 500,000 کیت تست و تایید شده توسط FDA برای استفاده در تنظیمات حرفه ای.

جک Jeng, یک پزشک در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و افسر ارشد پزشکی در Scanwell گفت: این شرکت انتظار برای دریافت تایید FDA در “هفته به هفته” و به یک محصول موجود در چهار تا هفت هفته در کل هزینه از $70.

کارشناسان تماشای FDA از نزدیک آن را می گویند بعید به نظر می رسد این سازمان را تایید مستقیم به مصرف کننده آزمون است که نمی شامل ،

شرکت هایی که در حال حاضر تلاش برای راه اندازی خانه آزمون گفت: آنها در پاسخ دادن به تماس از FDA. دولت در مواجهه با دلهره آور کمبود تست کیت پس از شکست اولیه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری آزمون در اواخر فوریه با صدور یک سیاست برای تسریع در تولید و توزیع از آزمون ها در سراسر ایالات متحده است.

برخی از تکنولوژی کارآفرینان درگیر در توسعه این آزمون گفت: آنها دریافتند FDA بیش از حد بوروکراتیک و گفت: این سازمان را با استفاده از نوآوری است که به دنبال آن Feb. 29 سیاست آرامش بخش برخی از الزامات است. آنها صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به دلیل آنها نمی خواهند به خشم مقامات FDA.

اما این آژانس گفته است که بارها و بارها کسانی که بیشتر انعطاف پذیر سیاست های اعمال نمی شود به در خانه آزمون ها و شرکت هایی که فروش آنها را باید تصویب به نام اضطراری با استفاده از مجوز.

علاوه بر Everlywell دو کالیفرنیا شرکت Nurx و کربن سلامت آغاز شده بود به کشتی در خانه مجموعه نمونه کیت در حدود 160 دلار در هر.

Nurx راه اندازی covid-19 self-مجموعه تست و مشاوره آنلاین خدمات در 20 مارس. آزمایشگاه آنها با کار مولکولی انطباق با استانداردهای تعیین شده توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و مجوز شد در واشنگتن است.

شب از Nurx خدمات, راه اندازی, FDA صادر انتشار اخبار گفت که آن را “شروع به دیدن غیر مجاز جعلی کیت های آزمایش که به بازار عرضه شوند به آزمون برای covid-19 در خانه است.” آن اضافه شده است که آن را دیدم ارزش خود تست شد و کار با توسعه دهندگان اما تاکید کرد هیچ محصولی تا به حال بدست مجوز مورد نیاز.

Nurx بلافاصله کشیده خود را تست و به بازپرداخت به مشتریان خود است. آن را می گوید آن معتقد است آن آزمایشات دقیق هستند.

کربن بهداشت و درمان و نیز انصراف خود را تست. آن را تا به حال طراحی و توسعه یک تست است که با استفاده از نمونه بزاق از گونه ها و سقف دهان به جای بینی و سواب گلو. این شرکت گفت که در تلاش برای جلوگیری از زنجیره تامین مسائل که گرفتار بینی و سواب گلو.

هر دو شرکت آزمونهای خرده فروشی برای بیش از 160 دلار.

Everlywell پنج سال Austin-بر اساس شرکت که متخصص در خانه تست کیت برای همه چیز از آلرژی به بارداری گفت: آن تست کیت شامل سواب برای جمع آوری نمونه های حمل و نقل مواد برای اطمینان از حمل و نقل امن و پردازش توسط آزمایشگاه که FDA مجوز. آن را در ابتدا گفت: این امر اتصال هر کسی تست مثبت به پزشکان و گزارش نتایج آزمون فدرال و سازمان های دولتی. اما مشتریان نمی خواهد نیاز به پیشبرد تصویب یک پزشک.

آن گفت: پیشنهاد خود را $135 قیمت طراحی شده است برای پوشش هزینه های خود را.

“من معتقدم این تست باید رایگان باشد” گفت: گونه های اجرایی. “اما با صفر دلار سود به ما. من می دانم که هنوز هم ممکن است به نظر می رسد بالا به مردم است.”

در حال حاضر این شرکت تنها حمل و نقل آن آزمایش به بیمارستان و درمانگاه و خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی. این برنامه به کشتی هزاران نفر دیگر تا پایان این هفته. Everlywell گفت: در آن وب سایت است که این امر تخصیص اولیه دسته ای از آزمایشات به مراقبت های بهداشتی شرکت “با کارگران در خط مقدم برای دریافت این آزمون در دست کسانی که آنها را بیشتر نیاز دارید فوری.”

از FDA راهنمایی Everlywell سخنگوی کریستینا آهنگ یک ایمیل به در گفت: “این رمان خاک برای بسیاری از مردم — هیچ کس تا به حال برای مقابله با یک بیماری همه گیر در امریکا در طول عمر ما — بنابراین آن را حس می کند که هر کس عامل با اطلاعات به عنوان آنها آن را داشته باشد.”

Nitasha Tiku کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im