رعد و برق در خانه های اولیه به راحتی برای یک نگران کننده زمان

Tخود را سویفت, وظیفه شناس عقب نشینی به خانه مجزا تاریخی احساس به آن. ناگهان پناه از کافه ها و رستوران ها از سوهو دیگر و جوامع ما منقبض شده به قرون وسطی نسبت. البته ما خوش شانس می شود قادر به نگه دارید تا با دوستان و خانواده در خارج از خانه خود ما با تکنولوژی ویدئویی بر خلاف اجداد ما اما با این وجود ما در جهان کاهش می یابد به یک زن و شوهر از مردم یک سری از اتاق و یک باغ کوچک (اگر ما حتی خوشبخت). آن است که این باطن این دولت مورد تایید خروج از جامعه است که طلوع ما را به سوی یک نوع در نظر گرفته انحطاط اما متناقض است که ممکن است.

منظورم این به صدا اتهامی و نه حتی احتیاطی. عقب نشینی به ما بیشتر بدوی خودشان در مستند بسیار فوق العاده است; آن است که یک نوع از غور و رگرسيون به راه ساده تر از زندگی در خانه های ما. آیا این درست است که حتی در شلوغ ترین شهر کارگران در حال کم کردن سرعت سرعت زندگی خود را با بهره گیری از منابع مورد نیاز در چنین شرایط تخفیف, آشپزی از ابتدا پرستش در خارج از منزل و نگه داشتن چشم و گوش در معرض همسایه بیشتر از همیشه قبل از ؟

در واقع من نه احساس به عنوان اگر من باید نوشتن این مقاله با یک کویل و شمع و نوشیدن برخی از انواع رنجور مید. و یک فکر وجود دارد – آتش داشتن است چیزی از یک شمعی حضور در زندگی ما در طول این مستند دوره و من فکر می کنم این است چیزی برای انجام با ما بازگشت به اولیه رفاهی فراهم شده به ما در این آهسته تر موضعی راه زندگی است. من نمی توانم بگویم همان مید.

به آرامی مثل نور سوسو شمع و یا سر و صدا از یک دامن زده آتش به جای آن در این تصویر از cosiness. Kindwood پایدار هیزم شرکت در انگلستان گزارش شده است افزایش تقاضای مصرف کننده برای آن کوره خشک سیاهههای مربوط از مستند در محل قرار داده شد. تیلور Gathercole شرکت موسس می گوید: “آتش سوزی شده است آوردن ما هم برای میلیون ها سال است اما در حال حاضر در صفحه اصلی 24/7 است که ما بیشتر از شانس به صرف وقت با کیفیت با هم با عزیزان ما در خانه ها و باغ ها و برای بسیاری از آتش است و زمینه مناسب برای این کار است.”

Gathercole کاملا حق به مرجع باغ و محبوبیت یک شعله سوزان در خارج از منزل. Moda, مبلمان, انگلیسی, ای باغ مبلمان شرکت گزارش کرده است که فروش آن از هر دو گاز و ذغال firepits هستند تا 88 درصد در مقایسه با ارقام ماه مه سال گذشته است. ما به عنوان بسیاری از ما با ارزش قطعه مربع در بیشتر در نظر گرفته و سپاسگزار راه باغ ما را تبدیل به یک فرمت از ما فضاهای زندگی.

جانی بریرلی, مدیر عامل شرکت Moda, مبلمان می گوید: “کلمه” دنج ” هرگز در ارتباط با باغ. از لحاظ تاریخی آنها شده اند صرفا زیبایی یا عملکردی اما در حال حاضر می خواهید مردم را بهتر و بیشتر استفاده مکرر از آنها. بسیاری از در حال انجام این کار از طریق معرفی firepits. رعد و برق است گفت: برای ایجاد یک محیط صمیمی و اجازه می دهد کسانی که در اطراف آن برای استراحت و بحث اجازه دادن به نگهبانان خود را در پایان روز. آتش را فراهم می کند بصری و روانی به راحتی از آن شما و تمام اعضای خانواده بهره مند خواهند شد.”

‘در مقابل آتش شما احساس می کنید بیشتر متصل به محیط اطراف خود را و بیشتر خاموش از اشتغال از زندگی روزمره’ (Contura)

Catharina Bjorkman, شیوه زندگی متخصص در سوئد woodburning اجاق گاز تولید کننده Contura موافق من گفتن: “چند چیز وجود دارد به عنوان آرام به عنوان نشستن در مقابل آتش سوزی. شعله های آتش القاء احساس آرامش. ما احساس می کنید جذب می شود تقریبا hypnotised ما به عنوان دیده بان آتش است. مراسم نور از اجاق گاز و در کنار هم ارائه می دهد تا کیفیت و زمان ساخت ما احساس بخشی از یک گروه یا جامعه است که به نوبه خود دارای مزایای بسیاری برای سلامت ما. در مقابل آتش شما احساس می کنید بیشتر متصل به محیط اطراف خود را و بیشتر خاموش از اشتغال از زندگی روزمره است.”

سنت مراسم که Bjorkman مراجع اطراف روشنایی از آتش است بسیار جالب است. از هزاران نمونه از مذهبی pyrodulia (آتش پرستی) از سراسر جهان مانند مشعل المپیک, مراسم آتش همیشه نقش بزرگی در مارک مناسبت یا مفهوم گذشت زمان است.

برای معاصر #pyrofiles آن عمل روشنایی آتش سوزی که مهر و موم کردن روز symbolising گذر از روز به شب از عجله کند. ایسی گرنجر بنیانگذار او eponymous homewares نام تجاری معاوضه کردن لپ تاپ خود را برای او شمع تزئینی شمع هر شب بعد از کار “پس من می توانم به خودم اجازه می دهد زمان برای خاموش و استراحت”.

چیزی فوق العاده در مورد نشستن در اطراف یک گودال آتش در شب (Moda مبلمان)

“علاوه بر ساده از یک سوسوی شمع کار می کند فورا به تغییر فضای یک اتاق بزرگ است که به معنی پایان کار در روز” او می گوید. این شمعدان در دسترس هستند برای خرید آنلاین در رویایی شیشه ای رنگی با شمع آمدن به فروشگاه آنلاین به زودی. اد Ng بنیانگذار بین المللی معماری و طراحی استودیو, AB مفهوم رفتار روشنایی خود را آزاد از آتش سوزی پس از کار به عنوان شروع یک تجربه مراقبه: “از انباشته کوچک انبوهی از کيندلينگ به روشنایی آتش, دیدن دود سفید و شنیدن صدا آمیزش ساطع شده از خارج از منزل آتش است وسیله ای برای مدیتیشن. صدا بو و نور به من رسم به آرامش است.”

این پایدار آیینی است که بیشتر شواهد نشان می دهد که راه ما با استفاده از خانه های ما می تواند تاثیرات مثبت بر روی سلامت ما و بهداشت روانی. Katharine پولی مستقر در لندن و طراح داخلی معتقد است: “روشن آتش واقعا یک خانه یک خانه و در برخی از اساسی عنصری راه باعث می شود شما احساس می کنید cocooned شده شده و حفاظت شده”.

“شمع همان اثر: اگر شما در حال احساس کردن و یا پر از تنش به عنوان بسیاری از ما در این زمان های عجیب و غریب در نظر بگیرید یک شمع روشن داخل و یا شاید لذت بردن از یک شام و شمع. آن است که زیبا و آرامش بخش است.”

برای جو Littlefair از بنیانگذاران و مدیر گودارد Littlefair همچنین می تواند گواهی دادن به این تقاطع طراحی و تندرستی. او می گوید: “من معتقدم که وجود دارد یک سن ارتباط عاطفی ما دولت و حضور یک سوسوی شمع. طبیعت ملایم روشن شعله بسیار چاپلوس و کشنده بنابراین وقتی که می آید به طراحی مشتریان من, خانه من همیشه شامل تعداد زیادی از شمع و دسترسی به شومینه از به عنوان بسیاری از اتاق را به عنوان ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>