اخراج بازرس کل بررسی مایک Pompeo بیش از $8bn عربستان در ایران

بازرس کل اخراج توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بررسی شد چرا مایک Pompeo سریع ردیابی یک $8bn ایران با عربستان سعودی و متحدان آن در آن نازل شد در روز دوشنبه.

شلیک استیو Linick که گفته می شود مربوط به یک تحقیق بیش از دولت استفاده اضطراری اعلام به فروش سلاح و بدون کسب موافقت کنگره با توجه به روابط خارجی مجلس رئیس کمیته Eliot Engel.

وزارت امور خارجه را بالا ناظر اخراج شد در اواخر جمعه شب با گزارش اولیه او بررسی دولت برای سفارش زیردستان به راه رفتن سگ خود را و اجرا کارهای شخصی مانند چیدن تمیز کردن و خشک.

آقای انگل گفت: آقای Pompeo شخصا توصیه به آتش بازرس کل چون آقای Linick باز کرده بود رسیدگی به تخلف توسط Mr Pompeo خود را.

“من یاد گرفته ام که ممکن است دلیل دیگری برای IG Linick را شلیک. دفتر بررسی شد-در درخواست من–مغلوب ساختن پیشی جستن حقه باز اضطراری اعلام بنابراین او می تواند ارسال عربستان سعودی سلاح های” آقای انگل گفت.

“ما لازم نیست که تصویر کامل نشده ولی این مشکل که وزیر Pompeo می خواستم Linick تحت فشار قرار دادند.”

انگل را به کمیته امور خارجی راه اندازی شد رسیدگی به جمعه شب شلیک و خواسته است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نوبه خود بیش از سوابق و اطلاعات مربوط به حذف.


آقای Linick وزارت امور خارجه به بازرس کل از سال 2013 بود کاوش اضطراری اعلام می کند که اجازه نقل و انتقال سلاح در مارس 2019 به عربستان سعودی امارات متحده عربی و اردن.

تهمت بود به شدت مورد انتقاد قرار دارد با استفاده از اورژانس اعلامیه که sidestepped قانون نیاز به اطلاع رسانی کنگره آمریکا از فروش سلاح به یک کشور خارجی با 30 روز برای مجلس نمایندگان و سنا به توقف فروش.

مجلس نانسی پلوسی گفت: شلیک می شود و اگر غیر قانونی در نظر گرفته شده به عنوان تلافی Pompeo شد.

“اواخر شب آخر هفته اخراج از وزارت خارجه IG استیو Linick یک شتاب از رئیس جمهور خطرناک الگوی مقابله به مثل در برابر میهن پرستانه بندگان متهم با انجام نظارت از طرف مردم آمریکا,” او گفت: در یک صدای جیر جیر.


آقای Linick چهارم مقام ارشد دولت اخراج از پست خود در هفته های اخیر.

در مارس آقای ترامپ اخراج coronavirus watchdog گلن خوب بود که نظارت بر دولت را کمک مالی پاسخ ما و جامعه اطلاعاتی بازرس کل مایکل اتکینسون که نقش اصلی در استیضاح پروب از رئیس جمهور.

در اوایل ماه مه آقای ترامپ اخراج بهداشت و خدمات انسانی دفتر بازرس کل کریستی Grimm او پس از متهم او را از ایجاد یک “جعلی پرونده” ادعا کمبود در بیمارستان خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>