پیدا کردن یک واکسن نمی تواند به اندازه کافی برای پایان دادن به همه گیر

بالتیمور گیاه دوم از چهار برنامه ریزی مکان در سراسر جهان که در آن Johnson & Johnson برنامه ای برای پمپ کردن واکسن در یک مقیاس گسترده ماه قبل از تست اولین دوز در یک انسان است. تولید شروع به سر این است که یک بخشی از جهان تقلا برای محافظت از جمعیت انسانی از ویروس است که انتظار نمی رود به نابودی خود را در آن.

اگر SARS-CoV-2 ایجاد خود را به عنوان یک خیره بومی ویروس شبیه به آنفلوانزا کارشناسان پزشکی می گویند وجود دارد تقریبا قطعا نمی خواهد به اندازه کافی واکسن برای حداقل چند سال حتی با بی سابقه تلاش برای تولید میلیاردها دوز. حدود 70 درصد از جمعیت جهان است — یا 5.6 میلیارد نفر — احتمالا نیاز به تلقیح شده برای شروع به ایجاد گله ایمنی و سرعت گسترش آن دانشمندان می گویند.

هنوز ناسیونالیستی اولویت های فردی در سازمان ملل می تواند در خنثی کردن استراتژیک ضروری برای tamp کردن نقاط داغ در هر کجا که هستند در این سیاره — از جمله کشورهای فقیر است که نمی توانیم واکسن. ایالات متحده به طور خاص می تواند در سمت چپ سرد اگر واکسن تهیه شده در اینجا به عنوان بخشی از یک رفتن آن تنها رویکرد به نوبه خود کمتر موثر از کسانی که در چین تولید می شود و یا اروپا.

سناریو کارشناسان بهداشت عمومی ترس بسیاری در سراسر جهان مبارزه است که در آن تولید کنندگان فروش تنها به بالاترین مناقصه غنی کشورها سعی کنید به خرید لوازم و سازمان ملل که در آن تولید کنندگان قرار دارد ذخیره واکسن برای خود شهروندان است.

“مدل کشورهای تفکر تنها از خود را در حال رفتن به محل کار. حتی اگر شما در جایی زندگی که به نحوی کاملا بدون هر گونه عفونت و بهترین تلاش های خود را برای مبارزه با این ویروس در حال رفتن به شکست مگر اینکه شما را خاموش تمام مرزهای خود و تجارت گفت: Seth برکلی مدیر عامل شرکت Gavi یک مشارکت عمومی-خصوصی است که کمک می کند تا ارائه واکسن به کشورهای در حال توسعه. “این یک مشکل جهانی است که نیاز به یک راه حل جهانی.”

بین المللی مدافعان سلامت می خواهید برای جلوگیری از تکرار 2009 زمانی که کشورهای ثروتمند — از جمله ایالات متحده آمریکا که رهبری انترناسیونالیستی-تکیه باراک اوباما — بودند و در سر خط خوکی H1N1-آنفولانزا, واکسن ترک کشورهای توسعه نیافته با کمی عرضه تا پس از همه گیر فروکش کرد.

چنین رویکردی بشدت تست شده توسط رئیس جمهور تهمت و دیگر رهبران جهان با انگیزه های ناسیونالیستی و خود را مضطرب جمعیت که می خواهند به منظور کاهش تهدید مرگبار و آوردن اقتصاد خود را به زندگی است.

در ایالات متحده آمریکا آژانس دولت فدرال مسئول اورژانس واکسن توسعه حاکی از آن است که اولویت داخلی نگرانی — “امریکا برای اولین بار” ذهنیت است که به شکل بسیار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همه گیر پاسخ.

“در حال حاضر ما در حال تمرکز بر روی کل-از-امریکا رویکرد مورد نیاز برای تسریع در دسترس بودن واکسن” Gary Disbrow اقدام مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) گفت: در یک ایمیل و پاسخ به نوشته پرسش از واشنگتن پست.

بردا وظیفه محافظت از آمریکایی ها از تهدیدات بیولوژیکی است هدایت نزدیک به نیم میلیارد دلار بودجه اضطراری برای Johnson & Johnson به توسعه یک واکسن. آن را نیز ارائه صدها میلیون دلار در حمایت مالی برای واکسن تلاش توسط شرکت سانوفی بزرگ مواد مخدر در فرانسه شرکت و مدرن, یک شرکت زیست فناوری در ماساچوست teaming با یک شرکت سوئیسی برای تولید واکسن.

“از طریق همکاری با شرکت های متعدد ما بیشتر ‘عکس در هدف’ برای افزایش شانس که ایالات متحده باید یک یا چند واکسن در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” Disbrow گفت.

جهانی با شتاب برای تجهیزات حفاظتی و هواکش که در سمت چپ کشورهای فقیر و دست خالی نشان می دهد رقابت بیش از واکسن می تواند حداقل به عنوان شدید. ده ها تن از شرکت های بزرگ و کوچک در حال عجله برای توسعه واکسن با استفاده از فن آوری های مختلف و روش های. Avalere بهداشت و درمان دارویی و مشاوره شرکت ردیابی حداقل 120 واکسن پروژه های اسپانسر شده از طرف دولت های دانشگاه های غیر انتفاعی, موسسات و شرکت های خصوصی.

در مقیاس بزرگ ظرفیت تولید مورد نیاز خواهد بود به تولید زنده محصولات خارج از این آزمایش و آزمایش های بالینی. برخی از واکسن ها ممکن است نیاز به دو دوز, قرار دادن فشار بیشتری بر ظرفیت تولید.

برخی از مقامات بالا در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال افزایش توجه به این مسئله است. Francis S. Collins, مدیر موسسه ملی بهداشت و Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هر دو پزشک بودند co-نویسندگان مقاله منتشر شده در مجله علوم روز دوشنبه که خواست هماهنگی های بین المللی.

“هزینه سیستم توزیع هوای سرد-زنجیره ای مورد نیاز و تحویل گسترده پوشش تمام پتانسیل انقباض نقاط احتمالی تحویل واکسن به افراد و جوامع” آنها نوشت. “همه این مسائل نیاز به همکاری جهانی در میان سازمان های درگیر در مراقبت های بهداشتی تحویل و اقتصاد است.”

شناخت مالی و لجستیکی تنگناها برای کوچکتر بیوتکنولوژی شرکت بیل گیتس نیکوکار و موسس مایکروسافت اعلام کرد در ماه آوریل در “نمایش روزانه با Trevor Noah” که بنیاد بیل و ملیندا گیتس را میلیاردها دلار در دسترس برای کمک به هفت نامعلومی شرکت های ساخت ظرفیت تولید.

مسابقه برای یک واکسن است که پر از خطرات چرا که هیچ کس می داند که پروژه موفق خواهد شد. که نیروهای شرکت به مقیاس به تولید میلیون دوز واکسن است که ممکن است در نهایت بی ارزش است.

یکی دیگر از خطر: ایالات متحده ممکن است به خوبی می چرخاند اگر بهترین واکسن تا پایان آمدن از کشورهای دیگر و یا بین المللی همکاری های چنین به عنوان یک توسعه و تولید تعاونی که رهبران جهان متعهد میلیاردها نسبت به این ماه در یک رویداد آنلاین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از قلم. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در این ماه است که ایالات متحده با پشتیبانی از این تلاش ها با وجود پرش تعهد رویداد.

جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی که مشغول به کار در دولت آمریکا از واکنش بین المللی به حوادث در دولت اوباما گفت که “ما نیاز به زمینه سازی برای جهانی واکسن های قبل از ما می دانیم که چه کسی برنده است.”

“این اساسا مذاکره — وجود یک چارچوب جهانی یا پروتکل وجود دارد نه یک موجود چارچوب مورد چگونه به انجام این کار” Konyndyk گفت. “آنچه ما نمی خواهیم یک وضعیت از دارا و ندار بر اساس هر دو که می شود واکسن به کار و یا کسانی که دارای ظرفیت تولید و یا کسانی که دارای ثروت است.”

خیلی از خشم بین المللی در طول خوکی H1N1-آنفولانزای همه گیر از 11 سال پیش محور در قرارداد عرضه دولتهای غربی امن با واکسن تولید کنندگان. ایالات متحده آمریکا تحت ریاست جمهوری اوباما در حال عقد قرارداد در سال 2009 است که تحت عنوان آن به 600 میلیون دوز از این پست گزارش داد در آن زمان سهم بزرگی از پتانسیل عرضه جهانی.

قوی تر و چارچوب های بین المللی برنامه ریزی شده اند تعیین شده برای واکسن آنفلوانزا. اما کسانی که چارچوب را به طور خودکار اعمال می شود به کوروناویروس. دیوید Fidler کمکی ارشد برای امنیت سایبر و بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی و استاد مدعو در دانشگاه دانشکده حقوق در سنت لوئیس گفت: بسیار بزرگتر از تهدید coronavirus می تواند آن را مشکل تر برای کشور به با هم عمل می کنند — و به خصوص دشوار است برای ایالات متحده است که تجربه بالاترین coronavirus caseload و مرگ و میر در جهان است.

“دسترسی به واکسن به عنوان یک سوپاپ اطمینان برای آزادی سیاسی و فشار اقتصادی است که رفتن به فصل برای هر کسی که در کاخ سفید” Fidler گفت. “این فشار است که قصد ندارم به دفع اگر جو بایدن برنده در نوامبر است.”

شرکت های دارویی بزرگ ممکن است ورود به واکسن قرارداد دوباره به عنوان آنها در صورت فشار به جبران سرمایه گذاری های خود افزود.

“برای شرکت های دارویی است که واکسن بهترین مشتریان خود را برای بازگشت سرمایه گذاری بالا درآمد کشورهای” Fidler گفت. “اگر شما می خواهید به بازگشت سرمایه گذاری, کسی به آن را خرید.”

“کشورهای ثروتمند در انحصار واکسن کشورهای فقیر بودند پشت” گاوین Yamey مدیر مرکز سیاست تاثیر در بهداشت جهانی در دانشگاه دوک گفت: در دانشگاه پادکست. “آنها واکسن بعد آنها کمتر از آن است.” امکان تکرار سناریوی در مبارزه با کروناویروس خواهد بود ویرانگر اشتباه, او گفت:.

“مگر در مواردی که ما را در این واکسن در سطح جهانی در دسترس,” او گفت: “ما در حال رفتن به قادر به پایان دادن به این بیماری همه گیر ، شیوع در هر نقطه است شیوع در همه جا.”

بردا هنوز قرارداد امضا شده با Johnson & Johnson و یا شرکت های دیگر برای تحویل شماره های خاص از دوز یک گام Disbrow خواهد بود گفت: “پیش از موعد در این نقطه است.”

جانسون و جانسون “نشان داده است که حدود 300 میلیون دوز واکسن در دسترس خواهد بود در ایالات متحده هر سال” Disbrow گفت که به اندازه کافی خواهد بود برای واکسینه 90 درصد از جمعیت ایالات متحده از 330 میلیون نفر است. که تعداد دوزهای منطبق با پیش بینی ظرفیت سالانه در بالتیمور گیاه است که توسط یک داد و ستد عمومی شرکت به نام اورژانس BioSolutions و بودجه به عنوان یکی از چهار فدرال مکان های تعیین شده یک مرکز نوآوری در توسعه پیشرفته و تولید است.

در مورد خواسته Disbrow ادعای بالا اجرایی در جانسون و جانسون مرتکب نشده به خاص حجم و یا زمان تحویل از واکسن در ایالات متحده آمریکا با استناد به این نیاز به ارزیابی جهانی اولویت برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

این شرکت می خواهد برای تولید 1 میلیارد دز تا پایان سال 2021 ساخت اولین دوز در دسترس است به عنوان اوایل به عنوان این زمستان. که در آن واکسن خواهد بود بیشتر مورد نیاز است شناخته نشده است اگر چه مراقبت های بهداشتی کارگران را یک اولویت بالا, پل Stoffels, Johnson & Johnson, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس علمی افسر در مصاحبه ای گفت:.

Stoffels گفت: Johnson & Johnson است که متعهد به جلب رضایت تقاضا در هر کجا که آن را بیشتر مورد نیاز است. این شرکت همچنین علاقه مند است در ساخت سود در coronavirus واکسن, او گفت:.

“این بسیار دشوار است برای تعیین در لحظه ای که این بیماری همه گیر است و سپس رفتن به” Stoffels گفت. “ما فکر می کنم صادقانه … که اولویت باید به افرادی که به آن نیاز دارند — که احتمالا مراقبت های بهداشتی کارگران و افراد در معرض خطر بالا و شاید در هر کجا که هستند در جهان است.”

“از یک طرف ما کار بسیار با ایالات متحده” او افزود: “اما از سوی دیگر ما نیز انجام بهترین های ما به مطمئن شوید که ما می توانیم در خدمت جهان است.”

جانسون و جانسون می گوید آن واکسن تکنولوژی است به خصوص به خوبی مناسب برای مناطق توسعه نیافته به دلیل ویال از دوز را می توان حمل در نسبتا گرم و درجه حرارت در آخرین مرحله از تحویل. در علاوه بر این به بالتیمور آن خواهد بود تولید واکسن در گیاه آن در هلند است و به دنبال حداقل دو مکان دیگر در آسیا و اروپا با توجه به شرکت. همچنین در حال انقباض است با شیشه ویال تولید کنندگان به خرید پنج-دوز ویال به سهولت کمبود بسته بندی Stoffels گفت.

فایزر است که تست های متعدد واکسن نامزدها را شناسایی کرده است کارخانه ها در ایالات متحده و بلژیک است و تامین امنیت آن در زنجیره تامین با هدف داشتن 10 میلیون به 20 میلیون دوز در دسترس سقوط و صدها میلیون دوز در سال آینده این شرکت گفت.

“ما در حال فکر کردن به طور کامل خارج از آنچه که نقل قول را تمام کردن عادی” گفت: Kathrin یانسن از واکسن تحقیق و توسعه برای Pfizer. “ما آمده ایم تا با روش منحصر به فرد ما در حال وارد شدن به مذاکرات قرارداد با تامین کنندگان, و ما دیده نمی شود تنها داده های بالینی نقطه. آن را بی سابقه است.”

Pfizer واکسن در حال توسعه با شرکت آلمانی BioNTech حاوی مواد ژنتیکی محصور در یک قطره کوچک ساخته شده از چهار چربي. قبل از آن حتی می دانست که واکسن را برای حرکت رو به جلو Pfizer تا به حال به اندازه کافی امن از هر یک از این چربیها. فایزر مدیران نیاز به آنزیم برای مواد ژنتیکی به نام RNA به طوری که آنها تا به حال برای پیدا کردن تامین کنندگان و امن عرضه به اندازه کافی برای خود پیش بینی تقاضا است.

لایه لایه در بالای لجستیکی تامین زنجیره ای علمی است که عدم قطعیت است. Pfizer و در برنامه ریزی سناریو ساخته شده است در “بدترین پیش بینی” که واکسن آن به پایان می رسد تا ساخت خواهد بود که نیاز به بالاترین دوز. اگر این شرکت موفق با نسخه های مختلف — که باعث می شود نسخه هایی از خود را هنگامی که در داخل سلول ها و در نتیجه موثر است و در حدود یک دهم دوز — Pfizer می تواند فکر کردن در مورد میلیاردها دوز به عنوان مخالف به صدها میلیون نفر.

“تمام کسانی که کارت های وحشی و کل برنامه ریزی در حال حاضر نیاز به یک مقدار مشخصی از انعطاف پذیری” Jansen گفت. “ما نمی خواهید به بیش از حد کم ظرفیت. ما نمی خواهید به بیش از حد ظرفیت است. ما نمی دانیم که چه مقدار نیاز داریم. آن را بسیار جالب رقص رفتن در حال حاضر به حق آن را دریافت و هیچ یک از ما تا به حال انجام این کار است.”

یانسن گفت که جامعه جهانی باید به شکل از چگونه به توزیع واکسن فضاي طریق جهان از طریق سازمان هایی مانند این که. او نگفت که در آن Pfizer واکسن خواهد رفت.

“من فکر می کنم در زمان ما صورت مسئله من بسیار با اعتماد به نفس وجود خواهد داشت برنامه های در محل برای اطمینان حاصل کنید که وجود دارد عادلانه اجرای” Jansen گفت.

مدرن دارای یک کارخانه در حومه جنوب بوستون قادر به تولید 100 میلیون دوز در سال است. در این ماه شرکت اعلام کرد 10 سال همکاری با Lonza سوئیس قرارداد توسعه و تولید شرکت است که کمک خواهد کرد که آن را در مقیاس بالا تولید و با هدف آغاز تولید در ماه جولای. این مشارکت می تواند در گسترش قابلیت های ساخت به 1 میلیارد دوز در سال است.

استفان Bancel مدیر اجرایی مدرن و گفت امیدوار است دولت برگزار خواهد شد سفارشات بزرگ با شرکت های مانند او قبل از این محصولات به طور رسمی تایید شده — به طوری که آنها می توانند صرف بعد از 12 تا 18 ماه ساخت تا آنجا واکسن به عنوان آنها می تواند به صورت افزایش تقاضا اگر و هنگامی که آنها مقررات متهور.

“اگر ما شروع به انباشت در حال حاضر,” او گفت: “همه محصولات ما را در حال حاضر و راه اندازی در دسترس هستند که بعد از راه اندازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izle