چهار نهایی خاطرات: دوستان پدران و یک هزار حیاط خیره

آنچه من به یاد داشته باشید بیشتر نبود حتی یک لحظه قهرمانی اما یک نیمه نهایی. در سال 2004 پت به حال یک مصدوم تیم آغاز شده است که یک مرکز اشلی رابینسون در ادم بیکار و تنبل جراحی ترمیم زانو و سپس آنها خود را از دست داده همه آمریکایی گارد نقطه دوستان مور به یک پاره لیگ قهرمانان آسیا. به نحوی پت مهندسی مجدد آنها را برای رسیدن به فینال چهار به هر حال — با تبدیل به جلو Tasha ته به یک نقطه گارد — اما آنها تا به حال برنده سه مستقیم بازی در آخرین ثانیه سطل. در چهار نهایی آنها مواجه عالی LSU تیم برگزار شد و نمره به 50-50 با شش ثانیه به سمت چپ. LSU تا به حال توپ در midcourt. پت تماس است. و پس از آن باعث می شود چه احتمالا gutsiest تماس من تا به حال دیدم او را.

در inbounds او به ارمغان می آورد bigs تمام راه را تا به بهار دام در ballhandler — منظورم این است که نیمی از frontcourt فقط sprints و فرو می ریزد و در LSU گارد مانند گرگ. تنسی می شود سرقت — و بزرگ را سریع شکستن عبور برای یک لیآپ برای برنده شدن به عنوان زمان منقضی می شود. رونق.

پس از آن من رفت و برگشت به اتاق قفل و پت ایستاده بود و بیرون خم شد و با دست به سینه او و او گفت: “من نمی توانم گرفتن نفس من است.” و من پاسخ داد: “من تصور نمی. که لعنت حمله قلبی است.” و او گفت: “نه من جدی من نمی توانم نفس بکشم.”

معلوم شد او تا به حال قلب آریتمی و تا به حال برای رفتن دارو و شد از دیدن پزشکان در حالی که او باید شده ایم آماده شدن برای بازی های قهرمانی است. این اولین بار بود که از یک آبشار از مشکلات پزشکی که از دل موضوع به فلج آرتریت روماتوئید به آلزایمر که در نهایت در زمان او خیلی زود است.

تنسی از دست داده 2004 قهرمانی بازی به کانکتیکات حریف که فقط بیش از حد بود. اما من هرگز را فراموش کرده چگونه پت مربی که shorthanded, ضرب و شتم, تا, تیم, امتناع از تسلیم در آن دسته از بازیکنان و من هرگز بیش از تحقق چقدر از خودش او قرار داده است.

او دوست داشت کار خود را — آن را دوست داشت — و من به یاد داشته باشید که آنچه در آن است که همه در. که تعهد. و در حال حاضر شما می دانید.”

— سالی Jenkins

اولین و مهمترین,

برای بسیاری از زندگی من چهار نهایی من بود رویداد ورزشی مورد علاقه. من برای اولین بار به تماشای ملی عنوان بازی در سال 1981 زمانی که Isiah Thomas و ایندیانا, ضرب و شتم, کارولینای شمالی, آخرین مسابقات پخش شده از NBC — مرد کیر Enberg و ” مک گوایر خوب بودند — در روز رئیس جمهور ریگان به ضرب گلوله کشته شد. من از دست رفته یکی از. به عنوان یک بچه آن را تبدیل به یک هدف: می تواند شما را تصور کنید رفتن به یک ؟

من از دبیرستان فارغ التحصیل شد و در سال 1989 و به نوعی پدر من مناسب دیدم برای اعطای من به عنوان یک هدیه فارغ التحصیلی, سفر به آن سال را چهار نهایی. من مطمئن هستم که من تا کنون دریافت هر چیزی که مناسب من در لحظه منافع بیشتر است. که در آن سال آن را در سیاتل: دنی فری و دوک در مقابل جان مورتون و Seton Hall گلن برنج و میشیگان در مقابل نیک اندرسون و ایلینوی.

من به یاد داشته باشید این بازی ها البته: استرالیا اندرو زل زل نگاه کردن باد دور دوک مانع آسیب به ارشد رو به جلو رابرت Brickey در نیمه دوم; شان Higgins تهاجم ارتجاعی و بلوز به ضرب و شتم Illini توسط دو; و شجاع ناپاک تماس توسط داور جان Clougherty در Seton سالن گارد جرالد گرین که فرستاده Rumeal رابینسون به خط با سه ثانیه به سمت چپ در وقت اضافه. رابینسون غرق هر دو به پایان می رسد از یک یک و یک به نفع خود قهرمانی برای میشیگان 80-79.

زیر پاییز ثبت نام کنم در دانشگاه دوک و من به پایان رسید تا رفتن به سه بعدی نهایی چهار دست و پا به عنوان یک دانشجو. من تحت پوشش شش به عنوان یک sportswriter برای اخبار و آبزرور در رالی, N. C., و واشنگتن پست. اما من لازم نیست که متمایز از خاطرات من از سفر اول: جلسه دیترویت رایگان-مطبوعات NBA, نویسنده, چوب پنبهای Meinecke در هواپیما و تفکر “که یک کار واقعی است که مردم”; پایان دادن به در یک محل ادرار در کنار, کیر, حیاتی; تعویض صندلی با برادر کوچکتر من در حاصل کار دو تیم ملی عنوان بازی از آنجا که ما تا به حال دو بالا در Kingdome فوقانی عرشه و دو در پایین کاسه; پیدا کردن یک ورزشگاه برای بازی وانت پرتال تخصصی اولی ها در روز خاموش; همه آن را.

این روزها من یک زمان سخت تر هضم کالج دو و میدانی با توجه به این که همه پول به جز بازیکنان است. اما 31 سال پیش, من عاشق بسکتبال کالج شبیه هیچ چیز دیگری که برای اولین بار چهار نهایی سفر هنوز هم می ایستد. با تشکر از پدر.

— بری Svrluga

او می تواند آن را ببینید آینده

این سخت بود برای پوشش 2008 Memphis Tigers مردان تیم بسکتبال عینی. آنها scrubbed دوره به ترکیب جالبترین عناصر بسکتبال. دریک رز ورزشکاری بود تعجب مطلق مارول — بهترین بازیکن بسکتبال کالج اغلب به اندازه کافی به عنوان یک تایمر. کریس داگلاس-رابرتز فانک و شن شد, مدرسه قدیمی. آنها سال جلوتر از زمان خود را در حمله به سبک یک سیستم طراحی شده در باز کردن خطوط و کوچه-اوه.

جان Calipari شد رذل شما یا عاشق و یا متنفر. من با تو جرم است. تیم بسکتبال مارکوس Camby و لو کوچک. من او را دوست داشتم.

من تحت پوشش خود اجرا به یک قهرمانی ملی بازی است که بیشتر افراد به یاد ماریو معجزه آخرین-دوم top-of-the-arc سه اشاره گر که در کانزاس ماریو چالمرز خشک آینده یک صفحه نمایش از گوشه سمت راست برای قرار دادن بازی به وقت اضافه. آن را برای همیشه لطفا برای شات.

آنچه من به یاد داشته باشید این است که چه Calipari شبیه به طول اضافه کاری.

آن را پایان دادن به هر کس باید به دیده می آیند. ببر یک نیروی طبیعت, اما آنها نمی تواند خود را stinkin رایگان می اندازد. آنها با نه امتیاز با کمتر از دو دقیقه به بازی. کانزاس آمار یک بلوز. Sherron کالینز به سرقت برده inbounds تصویب فشار دادن در گوشه ای از رو توپ چند ثانیه بعد در مورد همان نقطه و swished سه اشاره گر. آن را در حال حاضر چهار نقطه بازی.

ممفیس توانست برگزار صرفا با ساخت رایگان می اندازد. داگلاس-رابرتز و رز آجر تقریبا هر حیاتی. آن را وحشیانه بود. رز از دست رفته از یک دو جایزه با 10 ثانیه در سمت چپ تنظیم است که می تواند سرد بازی است.

در اضافه کاری آنها هرگز تا به حال شانس.

من به یاد داشته باشید open-mouthed ناامیدی در Calipari صورت مخلوطی از شوک و استعفای که منقبض در هر فیبر از بدن خود را. او جیغ و اشاره یک دوم. بعد او نشسته بود با یک 1,000-حیاط خیره. او یک دیوانه. او یک شبح است. این بازی هنوز هم در تعادل شد و اضافه کاری ملی بازی های قهرمانی است. اما Calipari می دانستند. همه می دانستند. ممفیس به حال شانس خود را و آن را از دست داده است.

آنها باید به عنوان یک تیم. آنها در عوض به عنوان بخشی از این مناظر برای یک شات. این سخت است برای فراموش کردن آنچه که به نظر می رسد.

— آدم Kilgore

دو طرف از ورزش سکه

من اول چهار نهایی حافظه دو برابر به عنوان اولین ورزش حافظه است. من 5 شد. پدر من فریاد در تلویزیون التماس برای لویی مربی دنی Crum به تماس با یک فاصله.

“چرا او با استفاده از به?” او گفت:. “لطفا! Pllllleeeeeeease!”

هوستون شد حماسی در نیمه دوم جهش در حال اجرا کاردینالز از گودال در آلبوکرک در طول یک سال 1983 ملی نیمه نهایی. این یک رویای matchup برتر کشور دو تیم که هر دو تا به حال سریع سبک و لقب. کاردینالز شد پزشکان از غوطه دادن. در Cougars تا به حال حتی یکی بهتر: فی Slama Jama. برای رسیدن به فینال چهار لویی تا به حال به ضرب و شتم کنتاکی 80-68 در اضافه کاری در منطقه ای نهایی است که شناخته شده به عنوان رویای بازی و مشتعل یکی از کالج بسکتبال بزرگترین رقابت. اما من هیچ خاطره ای از این بازی.

من فقط به یاد داشته باشید Akeem (no “H” در آن زمان) Olajuwon مسلط برابر تقریبا positionless لویی صف و در پایان با 21 امتیاز و 22 ریباند و هشت بلوک. و خانمها بالغ led توسط کلاید درکسلر به حال بسیاری از مسخره سریع شکستن dunks که آن را احساس مانند آنها بازی بر روی a ترامپلاین در مسیر به یک 94-81 پیروزی.

از آغاز گرفتم در یک بازی در مورد دو جنبه اجباری از تجربه ورزشی: بازی سرگرم کننده و ناامیدی. و من یاد گرفتم که بدون توجه به آنچه من اشتباه آن را نمی درمانده پدر من تا آنجا که لویی بسکتبال.

— جری Brewer

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de