فیفا خواستار عقل سلیم در قوانین برنامه پس از بازیکنان بوندسلیگا خواهان عدالت برای جورج فلوید

Jadon سانچو انگلیسی جناح که نقش بوروسیا دورتموند جشن اول خود سه گل در روز یکشنبه در برابر SC Paderborn با ریختن پیراهن خود را به فاش کردن undershirt که به عنوان خوانده شده “عدالت برای جورج فلوید” طراحی یک کارت زرد برای برداشتن یک قطعه از تجهیزات است. Achraf حکیمی سانچو را هم تیمی ها نمایش داده می شود همان پیام هر چند او ارزیابی یک کارت زرد به خاطر او نمی کشیدن پیراهن خود را بیش از سر خود را.

یک روز زودتر آمریکایی هافبک وستون McKennie عینک بازوبند خود را بیش از شالکه نیوجرسی با دست نوشته پیام “عدالت برای جورج” و Borussia Mönchengladbach به جلو مارکوس Thuram در زمان زانو پس از به ثمر در برابر اتحادیه برلین.

چنین صفحه نمایش در برابر قوانین حاکم بر فیفا-تحریم تیم و در روز دوشنبه آلمان فدراسیون فوتبال اعلام کرد که با توجه به تحریم ها علیه بازیکنان. اما فیفا به خودی خود اصرار “حس مشترک” خویشتن داری است و نشان می دهد که بازیکنان نمی شود.

“فیفا به طور کامل درک عمق احساسات و نگرانی های ابراز شده توسط بسیاری از بازیکنان فوتبال در پرتو این شرایط غم انگیز از جورج فلوید مورد” فیفا در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس.

“استفاده از قوانین بازی و … در سمت چپ خود را برای مسابقات’ سازمان است که باید با استفاده از عقل سلیم و باید با در نظر گرفتن بافت اطراف آن حوادث.”

فیفا به مدت طولانی به دنبال نگه داشتن فوتبال غیر سیاسی حداقل آن را به عنوان نمایش داده شده در این زمینه است. قوانین بازی که همه FIFA وابسته به تیم باید, دنبال, روشن هستند در این موضوع: “تجهیزات باید هر, سیاسی, مذهبی, یا, شخصی, شعار, اظهارات یا تصاویر” و “بازیکنان نباید فاش undergarments که نشان می دهد, سیاسی, مذهبی, شخصی, شعار, اظهارات یا تصاویر و یا تبلیغات دیگر از تولید کننده آرم.” شعار با اشاره به “هر فرد(ع) زنده یا مرده” و یا به “خاص هر عمل سیاسی/رویداد” ممنوع است.

کمتر روشن است که چگونه بازیکنان که نمایش چنین شعارهایی می شود تحریم فراتر از دریافت یک کارت زرد در یک بازی. قوانین بازی دولت است که بازیکنان به مجازات برای چنین نقض قوانین “رقابت سازمان ملی فدراسیون فوتبال یا فیفا.” اما فیفا انضباطی کد نیست لیست خاص مجازات برای چنین صفحه نمایش آن را به عنوان دیگر سنگین مانند تحریک طرفداران (حداقل دو مسابقه تعلیق), حمله حریف (حداقل سه بازی محروم شد) و یا ارعاب یا تهدید داور (حداقل 10 مسابقات).

وجود سابقه در بازی. بازی برای یونیون برلین در سال 2014 نیجریه به جلو آنتونی Ujah نمایش داده می شود یک تی شرت با نام اریک گارنر و کلمات “نمی توانم نفس بکشم” و “عدالت” در اشاره به جلب مرگ پس از یک افسر پلیس قرار می گیرد و او را در یک سبد. آلمانی فوتبال مقامات صرفا صادر Ujah یک هشدار است.

پس از چند روز بازی سانچو نوشت: در Instagram که اول خود را حرفه ای hat trick بود “تلخ و شیرین لحظه شخصا به عنوان مهم تر وجود دارد چیزهایی که در جهان امروز است که ما باید رسیدگی و کمک به ایجاد یک تغییر.”

بوروسیا دورتموند نیز با اشاره به رویداد در آن خوراک توییتر رسمی:

در صبح روز دوشنبه, هافبک تیم جينی Wijnaldum ارسال شده یک عکس از او و هم تیمی های خود را بر روی زانو های خود را در یک دایره به عنوان آنها آماده برای از سرگیری لیگ برتر فصل.

با توجه به شب استاندارد David Lynch, لیورپول, بازیکنان, درخواست عکس گرفته شود و زمان عمل به آن را ایجاد کنید.

انگلستان فدراسیون فوتبال منتشر شد بیانیه چهار شنبه انعکاس فیفا را “حس مشترک” رویکرد.

“فا به شدت محکوم تبعیض از هر نوع و eneavoured به اطمینان حاصل شود که فوتبال در انگلستان است که هر دو متنوع و فراگیر در سال های اخیر” بیانیه می خواند. “که در آن هر گونه رفتارها یا حرکات در زمین که میتواند نقض قوانین بازی باید به ارزیابی آنها می تواند مورد بررسی بر اساس مورد به مورد با یک رویکرد عقل سلیم و درک خود را در زمینه. قدرت فوتبال می تواند شکستن موانع در سراسر جوامع و ما عمیقا متعهد به از بین بردن تمام اشکال تبعیض از سراسر بازی ما همه را دوست دارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>