فیفا مدیران ارائه شد میلیون ها نفر به جایزه جام جهانی به روسیه و قطر, دادستان ها می گویند

دو دیگر فیفا مدیران — نیکولاس Leoz رییس جمهور سابق آمریکای جنوبی فوتبال حاکم بر بدن CONMEBOL و سابق فوتبال برزیل رئیس فدراسیون ریکاردو Teixeira — همچنین دریافت رشوه از مقدار نامعلومی در ازای رای خود را به جام جهانی 2022 به قطر با توجه به کیفرخواست.

رشوه چیده شده بودند در روزهای منتهی به دسامبر 2010 جلسه فیفا مدیران در زوریخ که در آن جهانی فوتبال مدیران رای دادند در محل 2018 و 2022 جام جهانی. اعلام این خبر که سال آینده جام جهانی, رفتن به روسیه و قطر — به خصوص دومی که آب و هوا خواهد نیاز به جام جهانی به بازی در خارج از ماه های تابستان برای اولین بار — بلافاصله گمانه زنی ها از فساد است.

تمام چهار فیفا مدیران شده بود متهم به جنایات در قبل از کیفرخواست در حال اجرا بررسی فساد در جهانی فوتبال نظارت توسط باراک اوباما برای منطقه شرق نیویورک است که در نتیجه ده ها تن از اعتقادات سابق فیفا مدیران پس از اتهامات عنوان شده برای اولین بار به ارمغان آورد در مارس 2015. وارنر 77, مبارزه کرده است استرداد برای نزدیک به پنج سال و هنوز هم زندگی در ترینیداد و توباگو است. Salguero 73 التماس کرد گناه به چندین اتهام در سال 2016. Leoz مبارزه با تروریسم از پاراگوئه تا زمان مرگ خود در سال گذشته در 90. Teixeira, 72, همچنان به مبارزه با تروریسم از برزیل.

دوشنبه کیفرخواست شامل اتهامات جدید علیه دو تن از مدیران سابق با 21st Century Fox, Hernan لوپز و کارلوس مارتینز بودند که متهم با سیم تقلب و پولشویی در ارتباط با اتهام پرداخت رشوه به CONMEBOL مقامات برای برنده شدن در رسانه ها و تلویزیون و بازاریابی حقوق برای یک آمریکای جنوبی, مسابقات فوتبال کوپا لیبرتادورس و همچنین حوادث دیگر.

“اتهامات unsealed امروز منعکس کننده این دفتر مبنی بر تعهد نسبت به ریشه کن کردن فساد در بالاترین سطح فوتبال بین المللی و در کسب و کار درگیر در ترویج و پخش ورزش” گفت: Richard P. _tenor ایالات متحده وکیل برای منطقه شرق نیویورک است.

وکلای مدافع برای هر دو سابق فاکس مدیران محکوم کرد و اتهامات در اظهارات.

“این تکان دهنده است که دولت می تواند چنین نازک مورد. … آقای لوپز نمی توانید صبر کنید برای دفاع از خود در دادگاه گفت:” متی Umhofer لوپز وکیل.

“من مطمئن هستم که یک هیئت منصفه را به سرعت تبرئه کارلوس به عنوان اتهامات علیه او چیزی بیش از داستان کهنه” گفت: استیون McCool مارتینز وکیل.

21st Century Fox در حال حاضر متعلق به شرکت والت دیزنی, که در شرکت های بزرگ سخنگویان را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

جزئیات بیشتر در فوتبال:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de