اعتبار خود را از مسائل در خیلی از زندگی مالی شما را.

این مسائل زمانی که اجاره گرفتن خودکار یا صفحه اصلی بیمه, خرید یک ماشین و حتی تقاضا برای مشاغل خاص.

وام دهندگان چگونه ارزیابی مخاطره آمیز برخی از مستاجرها و یا وام گیرندگان ممکن است به دنبال در چگونه آنها رسیدگی به بدهی های خود را — کارت های اعتباری, وام دانشجویی یا وام مسکن.

[FICO تغییرات ميانگين 40 میلیون آمریکایی به زودی می تواند دیدن نمرات اعتباری کاهش]

این است که در آن FICO در می آید. این شرکت ایجاد شده به ثمر رساند مدل استفاده شده توسط بسیاری از وام دهندگان. نمره FICO به طور کلی طیف وسیعی از پایین از 300 به بالا 850. یک نمره بالا — همراه با مالی دیگر عوامل مانند درآمد — می تواند به شما در یک ردیف است که در نتیجه در بهترین وام می پردازد.

FICO به روز رسانی دوره ای خود را به ثمر رساند و این شرکت به تازگی اعلام کرد این خواهد بود با انتشار دو نسخه جدید این تابستان — FICO 10 و FICO 10 T.

مدل های جدید خواهد شد انجام یک کار بهتر از شناسایی خوب وام گیرندگان گفت: David Shellenberger FICO معاون رئیس جمهور از نمرات و پیش بینی تجزیه و تحلیل ترافیک.

“مصرف کنندگان که انجام یک کار بهتر از مدیریت های اعتباری خود را در حال رفتن به پاداش بیشتر با نمره FICO 10,” او گفت:.

توسعه قابل توجهی شامل FICO 10 T آن را عمیق تر شیرجه رفتن به اعتبار مردم استفاده است. بر خلاف سنتی اداره اطلاعات این مدل را در روند مصرف کننده مانده حساب بیش از 24 ماه است.

“برخی از افراد کمک خواهد کرد برخی از صدمه دیده است” گفت: Shellenberger.

FICO برآورد 40 میلیون مصرف کنندگان را ببینید افت نمرات خود را با 20 امتیاز و یا بیشتر. اما یکی دیگر از 40 میلیون می توانید ببینید نمرات خود را افزایش می دهد فقط به اندازه.

به طور کلی FICO 10 مدل های امیدوار کننده 10 درصد کاهش در پیش فرض برای تازه سرچشمه کارت های بانکی و 9 درصد در میان به تازگی سرچشمه وام خودرو. FICO می گوید وام دهندگان می تواند همچنین به عنوان مقدار به 17 درصد کاهش در پیش فرض جدید برای وام مسکن.

در اینجا دو نمونه از چگونگی روند داده ها ممکن است تاثیر دو مصرف کنندگان است.

مصرف کننده شماره 1: او به طور مداوم پرداخت کردن کارت های اعتباری قبل از موعد مقرر و خوب باقی می ماند در زیر موجود حد اعتبار به صورت ماهانه. سی درصد از نمره های اعتباری خود را ساخته شده است تا خود را “استفاده از اعتبار” به معنی چه درصدی از اعتبار موجود خود در حال استفاده و یا قرض گرفته شده. بهره بالا خوب نیست برای نمره خود را.

در طول تابستان این مصرف کننده می رود در تعطیلات و قفسه تا کاملا چند از اتهامات عنوان شده علیه. اگر چه او می پردازد کردن کارت قبل از چرخه صدور صورت حساب بعدی او نمره اعتباری تحت مدل های قدیمی تر هنوز هم می تواند دیدن یک کاهش موقت. تجزیه و تحلیل نشان داده است که مصرف کنندگان با نمرات 800 یا بالاتر استفاده کنید درصد کمی از آنها در دسترس اعتباری و حتی ماه به ماه.

اما FICO 10 T نمی دینگ او برای گاه به گاه بار است که در آن اعتبار استفاده را افزایش می دهد.

در واقع مصرف کنندگان که نشان می دهد آنها در حال معکوس کردن مشکلات گذشته با پرداخت صورتحساب خود را در زمان دریافت کنید بزرگتر افزایش به این دلیل که روند گزارش نشان می دهد این اعتبار بهتر رفتار است.

“مصرف کنندگان گام برای بهبود اعتبار خود را از تصویر با نگه داشتن توازن کم در طول زمان خواهد شد به احتمال زیاد خود را FICO نمره 10 T move up” Shellenberger گفت.

[رد کردن نمره های اعتباری اسطوره است. شما نباید بگذارید به یک تعادل بر روی کارت خود را.]

مصرف کننده شماره 2: اگر چه او را به پرداخت صورتحساب خود را در زمان او بیداد می کرد تا بدهی کارت اعتباری. او را بیرون می کشد یک وام تحکیم و پرداخت کردن کارت. اما به زودی پس از او درست پشت در بدهی در کارت های اعتباری. او ممکن است درخواست برای یکی دیگر از وام های شخصی و یا انتقال مانده به یک کارت جدید به دوباره کمک به مدیریت بدهی. این همه بیش از حد, و او شروع به ایجاد برخی از اواخر پرداخت.

داده ها نشان می دهد افرادی که نمایشگاه که نوع رفتار بسیار بیشتر احتمال دارد به در نهایت باید بدهی های خود را نوشته شده است به عنوان uncollectible, Shellenberger گفت.

“من به ویژه می خواهم علاوه بر این از trended داده است. آن را حس می کند به این متغیرهای جدید به حساب” گفت: Ted Rossman صنعت تحلیلگر CreditCards.com. “البته اگر این قضیه درست است و شما استفاده می شود را بر عهده دارد اما در حال حاضر شما در حال اجرا توازن بالا و پرداخت در اواخر و سپس trended اطلاعات منعکس خواهد شد بیشتر منفی بر شما. من فکر می کنم که منصفانه است.”

من فکر می کنم تا بیش از حد.

مردم اغلب از من بپرسید که آیا آنها باید دریافت یک وام تحکیم به پرداخت کردن کارت های اعتباری خود را. یا باید به آنها شیر حقوق صاحبان سهام در خانه خود را به پرداخت بدهی ؟

سوال اول من به آنها این است: تفاوت در چیست ؟

چرا که اگر شما تغییر نکرده بی پروا عادات هزینه اخذ وام شخصی برای روشن شدن دور, دیگر بدهی ندارد, یک راه حل دراز مدت. شما فقط تا پایان racking تا بدهی های اضافی.

یا من با مردمی که خیلی خوب نمره اعتباری حتی با چند پرداخت در اواخر در گذشته خود را. اما آنها در حال مبارزه — قادر به ذخیره برای مواقع اضطراری و یا بازنشستگی — از آنجا که بیش از حد از درآمد خود را به سرویس بدهی.

اگر FICO جدید مدلهای ارزیابی می تواند نقطه مردم در یک بحران مالی حتی قبل از اینکه متوجه آنها در معرض خطر و جلوگیری از آنها را از گرفتن بدهی بیشتر, که یک چیز خوب است.

یک سوال در مورد بازنشستگی و یا امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. خوانندگان ممکن است نوشتن به میشل Singletary در واشنگتن پست 1301 K خیابان شمال غربی واشنگتن 20071 یا michelle.singletary@washpost.com. به عنوان خوانده شده قبلی رنگ پول ستون رفتن به http://wapo.st/michelle-singletary.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su