فرناندو آلونسو ‘با انگیزه و آماده برای فرمول یک بازگشت می گوید: مدیر

فرناندو آلونسو “آماده” برای بازگشت به فرمول یک در میان گزارش ارتباط او با تیم سابق رنو فصل آینده خود را در زمان طولانی مدیر Flavio Briatore گفته است.

دو بار قهرمان جهان چپ F1 در سال 2018 پس از چهار فصل سال با تلاش تیم مک لارن است و پس از رقابت در Indycar مسابقه استقامت حوادث و رالی داکار است.

اما آلونسو که به نوبه خود خواهد 39 در ماه جولای می تواند آماده برای دراماتیک بازگشت به این تیم است که با او برنده عنوان در سال 2005 و 2006.

صحبت به روزنامه ایتالیایی Gazzetta dello Sport, Briatore گفت: “فرناندو انگیزه است. یک سال از فرمول 1 انجام داده است او خوب است. او detoxed خودش و من او را بی سر و صدا تر و آماده بازگشت.

“ما در حال تماشای آنچه اتفاق می افتد. بیایید فراموش نکنید که هنوز هم وجود دارد یک قهرمانی را اجرا کنند.”

این عملیات می تواند به بازگشت به ورزش (گتی)

مک لارن اجرایی زاک براون گفت: Sky Sports که امضای آلونسو بود ‘بدون ذهن و بسیار خوشحال برای رنو به عنوان آنها به دنبال یک راننده به شریک Esteban Ocon.

“آره من صحبت با او [آلونسو] روز دیگر و من نیمه مجبور باشید” براون گفت. “من فکر می کنم او مردد و اگر من در حال اجرا بود رنو که که من می خواهم قرار دادن در ماشین: نام بزرگ همان سرعتی که هر کسی موفق به کسب دو قهرمانی با آنها تا اون تاریخ.

“پس از یک رنو چشم انداز من فکر می کنم او یک بیت از یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای قرار دادن در.”

PA اخبار آژانس تماس رنو که هنوز برای اظهار نظر در مورد گزارش.

رنو باید یک جای خالی برای 2021 پس از Daniel Ricciardo امضا برای مک لارن پر کردن جای Carlos Sainz است که به جای سباستین Vettel فراری از سال آینده.

Vettel به خوبی می تواند رقیب آلونسو برای محل در رنو با این گزینه های محدود پس از تصمیم گیری به بخشی با فراری پس از شش سال است.

Briatore گفت Gazzetta او تعجب نیست که Vettel بود به ترک فراری پس از به پایان رساندن پشت خود تیم جوان-همسر چارلز لکلرک در سال 2019 جدول رده بندی تشبیه آن به موقعیت آلونسو در بر داشت خود را در مک لارن در سال 2007 زمانی که لوئیس همیلتون پدید آمده است.

“در F1 آن همواره مورد داشتن دستور العمل برنده” گفت: سابق Benetton و رنو رئیس Briatore. “شما باید یک راننده داشته باشد که با تمرکز بر مسابقات قهرمانی جهان و دیگر که جمع آوری امتیاز بزرگ, ربودن آنها را از رقبا.

“Vettel پرداخت می شود برای این واقعیت است که بسیار سریع پسر بچه وارد این تیم است. آن او را شگفت زده کرد و این تیم به عنوان اتفاق افتاده در مک لارن با همیلتون (در سال 2007). دو راننده در همان سطح در یک تیم و در نهایت خطر گرفتن امتیاز در هر یک از دیگر.

“(Sainz) یک راننده خوب است و او تا به حال خوب قهرمانی در سال 2019 اگر ما در نظر بگیرید که ماشین او در دسترس است.

“به نظر می رسد وضعیت برای من روشن: فراری, شرط بندی, همه چیز در لکلرک و این خوب است چرا که من تا به حال این فرصت را به می گویند سال گذشته او یک ستاره در آینده.”

این jostling برای موقعیت های راننده در سال 2021 می آید با 2020 فصل هنوز برای شروع با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

فرمول یک است ابراز امیدواری کرد این فصل می توانید شروع به در اتریش در اوایل ماه جولای با بازگشت به عقب در مسابقات ردبول حلقه با یک معامله نیز در محل برای Silverstone به میزبان دو مسابقه در این تابستان به موضوع قرنطینه محدودیت. PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im