زن رهبران جهان مورد ستایش قرار داد به عنوان صداهای دلیل در میان coronavirus هرج و مرج

آوریل 1, سخنرانی است که در آن Jacobs توصیه به شهروندان آماده سازی به عنوان اگر یک طوفان در راه است اما نه به ذخیره کردن کاغذ توالت ویروسی رفت جلو راندن قبلا شناخته شده رهبر به اینترنت ستاره شدن بیش از او هیچ رویکرد به بحران است.

Jacobs یکی از چندین زن رهبران جهان که به دست آورد به رسمیت شناختن به عنوان صداهای دلیل در میان coronavirus بیماری همه گیر. آنها را به خود جلب ستایش موثر پیام و اقدام قاطع در تضاد کامل با بمب افکن رویکردهای مختلفی از جهان برجسته ترین نر رهبران — از جمله برخی که در صورت انتقاد اولیه گیر میکنه که سوخت گسترش ویروس.

“ما ممکن است فکر می کنم از این به عنوان یک هاله در اثر برخی از رهبران زنان گفت:” جنیفر Curtin, مدیر سیاست عمومی موسسه در دانشگاه اوکلند در نیوزیلند. بسیاری از زنان رهبران واقع شده است موفق در کنترل گسترش از coronavirus در حالی که همچنین حفظ آرامش است. موفقیت های خود شده اند تقویت شده در بخش “از آنجا که ما می بینیم … یک زن و شوهر بیش از حد مردانه رهبران پاسخ در بسیار تهاجمی راه” Curtin گفت.

در اینجا نمونه هایی از نحوه انتخاب رهبران زن در سراسر جهان باید در پاسخ به شیوع کروناویروس در کشور خود.

نیوزیلند

وقتی که می آید به صرفه جویی در زندگی و مسطح منحنی چند رهبران جهان را به خود جلب آنجا توجه مثبت به عنوان نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio که در اکتبر 2017.

Protocol wine studio دارای سابقه جسورانه پاسخ به فاجعه است. سال گذشته زمانی که جدید نیوزیلند را لرزاند با حمله به دو مسجد در Christchurch که ادعا 51 زندگی protocol wine studio متعهد به پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه قربانیان این کشور بدترین حمله تروریستی راه اندازی امداد رسانی به جامعه مسلمان و تحت فشار قرار دادند از طریق تغییرات در این کشور قوانین اسلحه.

به سختی یک سال بعد رو تهدید covid-19, protocol wine studio بسته مرزهای این کشور به سرعت و آمادگی شهروندان برای طولانی اقدامات است.

او پیام ترک هیچ جایی برای سردرگمی. “برای اینکه کاملا روشن ما در حال حاضر درخواست همه زلاند جدید که خارج از خدمات ضروری به ماندن در خانه و برای جلوگیری از همه تعامل با دیگران در خارج از کسانی که در خانواده خود,” او گفت:.

Protocol wine studio را سرکوب به نظر می رسد به کار با کمتر از 1500 نفر تایید موارد و 12 تایید مرگ گزارش شده در کشور است. او به طور منظم برگزار شد اخبار جلسات در کنار بالا مقامات بهداشتی بلکه دنبال یک relatable رویکرد جریان ویدئوها از خودش در صفحه اصلی بر روی رسانه های اجتماعی و گفتن کودکان است که او شمارش پری دندان و عید پاک اسم حیوان دست اموز به عنوان “ضروری کارگران است.” هفته گذشته protocol wine studio اعلام کرد که او و کابینه او را 20 درصد کاهش پرداخت برای شش ماه.

او اغلب بر همدلی در مکان عمومی, اظهارات, نشان دادن, Curtin گفت: یکی “در واقع می تواند منجر با هر دو حل و فصل و مهربانی.”

نروژ

پس از ماه از مستند, نروژ عفونت نرخ کاهش پیدا کرده است و خیلی در این کشور معرفی کرده است قصد دارد برای نرم کردن اعمال محدودیت بر برخی از کسب و کار و تعطیلی مدارس.

در ضمن در کشور همسایه سوئد که در آن محدودیت های کمتری در محل قرار داده شد موارد مشخصی.

در مصاحبه با سی ان ان, نروژی نخست وزیر Erna Solberg اعتبار اولیه مستند و نظارت گسترده ای برای کشور موفقیت نسبی. او گفت که او اجازه می دهد دانشمندان برای به دست گرفتن رهبری در علوم پزشکی با پاسخ.

او دریافت کرده است ستایش برای یک سبک ارتباطی است که فراتر از او رویکرد علمی. در دو خبر کنفرانس در ماه گذشته او به اشتراک گذاشته پیام به معنای برای افراد جوان است.

“It’s okay to be scared,” او گفت: به زودی پس از مدارس تعطیل. او گفت که او از دست رفته بغل کردن دوستان او.

“ما فکر می کنیم کودکان باید احساس آنها جدی گرفته شود در یک بحران مثل این” Solberg سی ان ان گفت.

ایسلند

در سراسر جهان تست کمبود را ترک کرده اند افراد بیمار در برزخ و مختل پاسخ رسمی به شیوع کروناویروس ساخت آن را سخت تر برای کارگران بهداشت برای شناسایی و جداسازی افراد آلوده. اما در ایسلند هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید دریافت کنید.

این روش غیر معمول است که در نتیجه یک همکاری بین دولت و رهبری نخست وزیر Katrín Jakobsdóttir و رمزگشایی ژنتیک یک ریکیاویک مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت ارائه رایگان آزمون. مردم علاقه مند در حال آزمایش لازم نیست برای نشان دادن که آنها شده اند در معرض یک مورد شناخته شده از ویروس و یا علائم. این ابتکار مشترک مجاز است تقریبا 43,000 مردم را به آزمایش می شود — یا حدود 11.7 درصد از جمعیت این جزیره.

ایسلند نیز راه اندازی فشرده تماس با ردیابی ابتکار عمل که کمک به سرعت منزوی کردن افرادی که ممکن است در معرض ویروس. اگر چه اجتماعی فاصله محدودیت قرار داده شده است در محل گسترده و تست اولیه مهار اقدامات ارائه شده ایسلندی مقامات با اطلاعات کلیدی است که اجازه داده است آنها را به نگه داشتن محدودیت تا حدودی شل تر از رهبران برخی از کشورها ، مقامات اعلام کرد در هفته گذشته محدودیت برداشته خواهد شد منظور ابتدا ممکن است 4.

آلمان

ماه گذشته به عنوان coronavirus سرعت در حال گسترش در سراسر اروپا و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان ساخته نادر سخنرانی تلویزیونی که در آن او آلمانی ها هشدار داد که شیوع این بیماری به شمار بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دوم است.

“من کاملا مطمئن شوید که ما را در غلبه بر این بحران” او گفت:. “اما چگونه بسیاری از تلفات وجود دارد خواهد بود ؟ چگونه بسیاری از عزیزان ما از دست بدهد؟”

Constanze Stelzenmuller ارشد همکار در موسسه بروکینگز گفت: مرکل این سخنان بودند بر خلاف دیگر آدرس او داده بود و در طول بیش از 14 سال تصدی خود به عنوان صدراعظم. “این بسیار مستقیم آن بسیار ساده را به زمین همدلانه و شخصی” او گفت:.

هر مرگ مرکل گفت: “پدر یا پدر بزرگ یا مادر بزرگ یک شریک.

“این مردم” او گفت:. “و ما یک جامعه که در آن هر زندگی و هر فرد می شمارد.”

آدرس و نقطه عطفی در برگزاری انتخابات نقش رهبری در بحران پس از اوایل انتقادات که او تا به حال عمل کرده و به سرعت به اندازه کافی. آلمان تایید کرده است بیش از 145,000 موارد ویروس ها و اطراف 4,642 مرگ و میر — به مراتب کمتر از تعداد مرگ و میر تایید در ایتالیا و اسپانیا. کارشناسان می گویند گسترده تست کمک کرده است مقامات پیگیری موارد مشکوک آسان تر از دیگر کشورها است.

مرکل تمدید کشور مستند در این ماه بلکه در کاهش برخی از محدودیت ها در برخی از کسب و کارها و گفت: مدارس تا حد زیادی خواهد شد بازگشایی است.

مرکل که گفته است او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد در سال آینده به طور معمول طول می کشد بیشتر رواقی تن. اما بسیاری از استقبال او تغییر سرعت در این صورت چنین غیر معمول بحران است.

“او جذاب به مردم احساس مسئولیت و توانایی خود را به عنوان شهروندان را به خطر ارزیابی و سپس انجام کار درست” Stelzenmuller گفت. “به نظر می رسد برای من روشن است که او تصمیم گرفت که این استثنایی های اضطراری و بنابراین نیاز به یک رویکرد متفاوت است.”

تایوان

به عنوان coronavirus سرعت در حال گسترش در چین هوبئی اولیه کانون بیماری همه گیر در اوایل سال جاری خود حاکم بر جزیره تایوان به رسمیت شناخته شده خطر بلندی همه گیر می تواند در برخواهد داشت. سفر به این جزیره از چین رایج است با میلیون ها نفر از مردم سفر بین این دو در هر سال.

تایوانی دولت به رهبری رئیس جمهور Tsai و نشستند ون و معاون رئیس جمهور Chen Chien-Jen متخصص اپیدمیولوژی در زمان قاطعانه اقدامات اولیه به تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس محدود کردن بسیاری از بازدید کنندگان و اجرای جدید درمانی اجباری چک.

ماه بعد این جزیره در حدود 23 میلیون نفر است و دلیل بیم و مزایای — گزارش کمتر از 500 مورد تأیید و شش مرگ و میر.

در مصاحبه ای با تلگراف چن اعتبار درس های آموخته شده از سال 2003 شیوع سارس در کمک به جزیره آماده سازی و محدود کردن قرار گرفتن در معرض آن به این سال شیوع.

تایوان در پاسخ به کروناویروس شده است بدون اختلاف. تایوان بارها با انتقاد چین را پاسخ و در اوایل این ماه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus متهم تایوان از شرکت در یک نژادپرست کمپین اسمیر در برابر او. تایوان خواستار عذرخواهی و به نام این اتهامات بی اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im