فدرال ریزرو پاول نگه می دارد و فشار دادن کنگره به صرف بیشتر در اقتصادی امداد

جروم H. پاول نگه می دارد زنگ هشدار, اصرار کنگره به صرف بیشتر شامل رشد اقتصادی خرابه از همه گیر مستندات.

رئیس فدرال رزرو ساخته شده مورد در “60 دقیقه” مصاحبه شب گذشته مرحله تنظیم برای مشخصات بالا ظاهر سهشنبه مجلس سنا کمیته امور بانکی.

او پیشنهاد کرد نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن ارائه پشتیبانی بیشتر به دولت های ایالتی و محلی و گسترش افزایش مزایای بیکاری است که از طریق جولای.

حدود 3 تریلیون دلار بسته جدید کمک های اضطراری است که آمریکا گذشت و جمعه شامل بودجه برای هر دو. جمهوری خواهان مجلس سنا گفته اند که آنها نمی خواهد در نظر گرفتن این لایحه و می خواهید برای مشاهده اثرات 3 تریلیون کنگره در حال حاضر تایید شده در coronavirus کمک های اولیه قبل از اقدام دوباره رئیس جمهور و مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای رسمی حق وتو تهدید هفته گذشته است.

رئیس فدرال جروم پاول شهادت در برابر کمیته امور بانکی سنا در ماه فوریه است. (ایسنا/یوری Gripas)

پاول — که وارد نزاع در هفته گذشته گفت: کنگره نیاز به انجام بیشتر برای پرش شروع اقتصاد — گفت: CBS اسکات Pelley قانونگذاران باید اولویت بندی “سیاست های است که کمک به کسب و کار قابل اجتناب جلوگیری از insolvencies و همین کار را برای افراد — نگه داشتن کارگران در خانه های خود نگه دارید و آنها را به پرداخت صورتحساب خود را. نگه داشتن خانواده های حلال به طوری که زمانی که این همراه ما آمد انتهای دیگر از این ما در یک موقعیت برای قوی بازیابی.”

پاول ترویجی برای حتی بزرگتر مالی پاسخ کشش او را به پر خاک.

پس از حرکت با آنچه در واشنگتن از نظر تعداد به سرعت رعد و برق به تصویب اقتصادی نجات در تاریخ ایالات متحده قانونگذاران در حال تقسیم در امتداد خط حزب بیش از آنچه به انجام بعدی. و بانک مرکزی رئیس پله کمرویی.

جمهوری خواهان طرفدار صبر کنید و ببینید رویکرد می تواند پیدا کردن پشتیبانی برای دیدگاه های خود را در آخرین نظرات. پاول با اشاره به Pelley او نمی دهد کنگره مشاوره در مورد سیاست های خاص اضافه کردن پاسخ از قانونگذاران بوده است “بسیار بزرگتر از هر چیزی که تا کنون انجام شده است. و همچنین بسیار سریع است. بنابراین مقدار زیادی از پول است که فقط شروع به جریان از طریق اقتصاد است.”

“این چیزی است که coronavirus شوک نیز بزرگترین شوک که اقتصاد را تا به حال در حافظه زندگی” پاول ادامه داد. “و سوال این است که آن را به اندازه کافی است ؟ و من فکر نمی کنم ما می دانیم که پاسخ به آن است. این نیز ممکن است که فدرال رزرو به انجام بیشتر. ممکن است که کنگره را به انجام بیشتر. و دلیل ما رو به انجام بیشتر برای جلوگیری از طولانی تر-اجرای آسیب به اقتصاد است.”

اما به عنوان Pelley که در صدای بیش از حد پاول را فشار قانونگذاران برای حفظ صرف کمک به ایجاد انگیزه در ظاهر خود را در پخش. “درست است که کسری بودجه در حال رفتن به برای یک زن و شوهر از سال در اینجا” پاول گفت. “و این که ما باید برای مقابله با آن است. این زمان برای مقابله با آن هر چند وقتی است که ما از طریق این بهبود است.”

انتظار می رود سناتور بانکی پانل سعی استخراج بیشتر حمایت مورد نظر خود را مشاهده و زمانی که او به نظر می رسد قبل از آنها را فردا صبح. پاول خواهد بود شهادت در کنار وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در آخرین اقتصادی بسته امداد به عنوان بخشی از یک سه ماهه نیاز است که قانون تاسیس شده است.

پاول گفت: “هیچ محدودیتی” به آنچه که در تغذیه خود می توانید انجام دهید.

“وجود دارد خیلی بیشتر از ما می تواند انجام دهد” پاول گفت: از بانک مرکزی است. “ما انجام داده ایم آنچه می تواند ما را به عنوان ما. اما من می گویم که ما از مهمات توسط یک شات طولانی. هیچ, واقعا وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که ما می توانید انجام دهید با این برنامه های وام است که ما داریم. بنابراین خیلی بیشتر از ما می توانیم برای حمایت از اقتصاد ما در حال متعهد به انجام همه چیز ما می توانیم تا زمانی که ما نیاز به.”

پاول به نام برخی از گزینه های: بزرگ شدن آن برنامه های وام دهی; راه اندازی جدید خود “خرید دارایی استراتژی”; و ساخت آن سیاست “حتی بیشتر تطبیقی” هر چند او در ادامه با تاکید بر تغذیه نیست با توجه به منفی نرخ بهره.

نظر در مورد خرید دارایی “می تواند یک محجبه اشاره به منحنی عملکرد, کنترل, که در آن بانک فدرال متعهد به نگه داشتن بازده را به برخی از بلوغ در یک سطح معینی به عنوان بانک مرکزی ژاپن در حال حاضر می کند” بلومبرگ است Alister گاو نر می نویسد. “برخی از تحلیلگران انتظار دارند که فدرال ریزرو به حرکت در جهتی است که بعد از این سال است.”

در منفی نرخ بهره پاول گفت: “هیچ روشن پیدا کردن که آن را در واقع پشتیبانی از فعالیت های اقتصادی در net. و آن را معرفی تحریف به سیستم مالی است که من فکر می کنم جبران آن است. وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که فکر می کنم منفی نرخ بهره یک سیاست خوب. اما ما واقعا نمی کنم در فدرال رزرو است. و من فکر می کنم آن را به یک منطقه واقعی عدم قطعیت در مرکزی, بانکداری جهان است.”

پاول زده امیدوار توجه داشته باشید در مورد اقتصاد بالقوه است.

اما او گفت: بهبود آهسته خواهد بود. “در دراز مدت و حتی در میان اجرا, شما نمی خواهید به شرط بندی در برابر اقتصاد آمریکا,” او گفت:. “این اقتصاد را بهبود می یابند,” او اضافه شده روند “می تواند کشش از طریق پایان سال آینده است.”

در ضمن پاول پیش بینی افزایش بیکاری می تواند قله در 25 درصد است. و او انتظار دارد که اقتصاد کوچک و در مقیاس سالیانه رای “در دهه بیست یا سی سالگی” این سه ماهه. سپس او گفت: وجود دارد یک “فرصت خوبی” برای رشد در سه ماهه سوم و “آن را معقول انتظار وجود دارد که می تواند رشد در نیمه دوم سال است.”

پاول گفت که سناریو مبتنی بر dodging موج دوم عمده عفونت کروناویروس. وادار دور دیگری از خاموش شدن ناگهانی و اگر وجود دارد تجدید حیات از بیماری “خواهد بود کاملا آسیب رساندن به اقتصاد و همچنین به اعتماد به نفس.”

رئیس فدرال ریزرو حتی به عنوان بهبود نورد می شود, از آن خواهد شد مبهوت از فعالیت های است که تشویق مردم به خوشه — تماشای ورزش یا نشان می دهد پرواز — دیگر را به بازگشت. اقتصاد نمی خواهد به طور کامل بهبود می یابند “تا زمانی که مردم احساس اعتماد به نفس است که آنها امن” او گفت:.

سارا باکلی یک پرستار در NYU Langone عملا حلقه بسته شدن بل از بازار بورس نیویورک در روز جمعه. (New York Stock Exchange via AP تصاویر)

آتی نقطه به نقطه قوی باز است.

بازارهای اروپایی قیمت نفت در حال پریدن بیش از حد. “ایالات متحده آتی صعود با سهام در روز دوشنبه به عنوان اقتصادهای بزرگ نشان داد بیشتر نشانه هایی از بازگشایی و تغذیه تاکید کرد این مهمات بیشتر برای مبارزه با رکود. نفت خام پیشرفته” بلومبرگ را تاد سفید گزارش.

“S&P 500 قرارداد شروع به پریدن کرد تا آنجا که 1.8% پس زمینه سنج بدترین هفته از اواسط ماه مارس. حرکت در آمد و در پی خبری که در کالیفرنیا اقتصاد است که در حال حاضر 75 درصد باز بعد از ویروس محدودیت ها کاسته شد. Apple Inc. گفت: آن را باز خواهد شد بیش از 25 فروشگاه های ایالات متحده در این هفته اضافه کردن به تقریبا 100 در سطح جهان است. شاخص Stoxx Europe 600 افزایش سود در معدن و سفر سهام از جمله شرکت های هواپیمایی IAG SA و Ryanair Holdings Plc. شاخص سهام در ژاپن و هنگ کنگ و کره جنوبی تمام شده متوسط پیشرفت.”

سهام آینده در یک هفته. “سهام خود را ثبت بزرگترین هفتگی درصد افت نزدیک به دو ماه در هفته گذشته نشانه آن است که دستاوردهای اخیر فقط یک گام از آنچه که بسیاری از تحلیلگران می گویند خواهد بود طولانی و دردناک بازیابی” وال استریت ژورنال Amrith Ramkumar می نویسد.

“در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران باقی می ماند و امیدوار است که اقدامات محرک اقتصادی از بانک مرکزی و دولت را به سهولت فشار بر اقتصاد جهان وجود دارد در حال رشد باور است که خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر خواهد آخرین طولانی تر از پیش بینی. دامن زدن به احتیاط: چشم انداز است که مستندات می تواند معطل و یا محرک اقدامات می تواند به اثبات کافی برای نگه داشتن سرعت با از دست دادن شغل و کسب و کار تعطیل.”

یک دوچرخه سوار سواری گذشته بسته رستوران ها و مغازه ها در کالیفرنیا, کالیفرنیا در ماه مارس. (اریک Risberg/AP)

تغییرات بیشتر در حال آمدن به PPP.

کاهش تقاضای مداوم شکایت باعث دولت به نظر خواهی برای خود کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام وال استریت ژورنال یوکا هایاشی گزارش.

در اینجا چه چیزی روی میز: “این تغییرات به احتمال زیاد شامل دادن کسب و کار انعطاف پذیری بیشتر به صرف پول … تحت شرایط اصلی 75 درصد بودجه مورد نیاز به صرف حقوق کارمند برای وام به بخشیده شود.

“دولت نیز انتظار می رود به گسترش زمان به صرف پول وام فراتر از دو ماه آن را در اصل مجموعه ای. هر دو تغییرات به دنبال شکایت از رستوران ها سالن مو و دیگران که می گویند آنها نمی توانند استخدام به کارکنان در حالی که آنها در حال بسته در طول همه گیر و نیاز به پول بیشتر برای پوشش هزینه های سربار خود را … مراحل در نظر گرفته خواهد شد و به معنای تغییر در برنامه ذره بین—از یک بود که در درجه اول با هدف نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و همچنین کمک به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک از شکست.”

شرکت ها با عجله به بازگشت پول قبل از امروز آخرین مهلت: “این شرکت در حال تقلا برای به عقب چک برنامه حفاظت از وام های قبل از … مهلت دولت برای وام گیرندگان برای بازگشت کمک های اولیه در صورت وجود هر گونه شک و تردید آنها نیاز به پول و یا چیز دیگری در صورت ممیزی. صدها میلیون دلار شده اند توسط شرکت هایی که فایل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار,” سیاسی را Zachary Warmbrodt گزارش.

“در هفته گذشته سازمان از جمله موسسه آسپن اتاق فکر زیست فناوری شرکت 22nd Century, گروه, تشک, پارچه, تولید کننده Culp و دستگاه های پزشکی شرکت CHF راه حل اعلام کرد که کنار رفتن بودجه است.”

… اما کارشناسان حقوقی می گویند واقعی حقوقی خطر ممکن است بسیار کم است: “وکلا, مشاوره, شرکت, تابلوهای خود را با استفاده از PPP … گفت که صدور گواهینامه مورد نیاز است بسیار مبهم و باز به پایان رسید که بسیاری از شرکت های واجد شرایط برای برنامه” CNBC هیو پسر و توماس فرانک گزارش.

“”من نمی بینم کسی که محکوم به این صادقانه گفت: Scott پیرسون یک شریک در Manatt, فلپس & Phillips. “چه می خواهد مردم را بترساند و دور تهدید بودن متهم کرده است. این پیشنهاد وجود دارد مسئولیت کیفری برای یک شرکت است که یک بحث خوب است که آنها واجد شرایط برای این وام بر اساس ساختار مراقبت عمل مضحک است …’ در قلب این است یک جمله صدور گواهینامه در PPP فرم درخواست است که در زمان بی ثباتی اقتصادی باعث می شود این وام درخواست لازم برای حمایت از عملیات در حال انجام متقاضی.'”

از آمریکا:

 • حداقل 1,480,000 موارد گزارش شده

  ; حداقل 88,000 نفر کشته شده اند.

 • وجود دارد یک مشکل جدید با تست:

  “واشنگتن پست بررسی فرمانداران’ دفاتر و دولت سلامت ادارات در بر داشت حداقل یک دوجین متحده که در آن تست ظرفیت پیشی عرضه بیماران. بسیاری از درهم را تست راحت تر به ویژه برای آسیب پذیر جوامع با راه اندازی pop-up سایت ها و برنامه های در حال توسعه است که برای کمک به ارزیابی علائم پیدا تست رایگان سایت و ارائه نتایج سریع” استیو تامپسون ژولیت Eilperin و بردی دنیس گزارش.

 • مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به گرفتن صندلی عقب:

  رئیس جمهور “را اعلام کرده است آخرین مرحله از بیماری همه گیر در پاسخ به ‘انتقال به عظمت است.’ اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد آماده به ریاست احتمالی انتقال بیشتر به عنوان یک فروشنده و بازاریاب از decider,” Ashley Parker و فیلیپ Rucker گزارش.

 • عمده پرستاری صفحه اصلی زنجیره نقض استانداردهای فدرال:

  “خانه های پرستاری توسط Life مراکز مراقبت از امریکا یکی از بزرگترین زنجیره در صنعت نقض استانداردهای فدرال به منظور جلوگیری از گسترش عفونت و بیماری های مسری حتی پس از شیوع بیماری و مرگ و میر ناشی از covid-19 شروع به جارو امکانات خود را از شمال غربی اقیانوس آرام به انگلستان جدید بازرسی گزارش نشان می دهد” دبی Cenziper, آنال, King, Shawn Mulcahy و جوئل Jacobs گزارش.

کارکنان خط تا قبل از اولین روز در محل کار در این فیات کرایسلر گیاه در Warren, Mich. (امیلی Elconin/بلومبرگ)

بازگشایی صنعت خودرو است به احتمال زیاد به یک فرایند طولانی است.

مانند صنایع دیگر کمتر وجود دارد تقاضای مصرف کننده: “بسیاری از تولید کنندگان به صرف چند هفته گذشته با قرار دادن روش های جدید در محل برای نگه داشتن کارگران امن پس از بازگشت و طرح به تدریج افزایش تولید در این ماه” وال استریت ژورنال بن Foldy و مایک Colias گزارش.

“اما راه اندازی مجدد سیستم بیش از 40 متحده مجمع گیاهان—و همچنین هزاران نفر از جزء سازندگان که عرضه آنها به احتمال زیاد به یک آهسته و دشوار روند می گویند مدیران صنعت و مشاوران. با محقر درآمد برای هفته خودرو-قطعات تامین کنندگان در حال کشیده مالی و بسیاری هنوز به اندازه کافی سفارشات به یاد عمده ای از کارکنان خود را. کارخانه در مکزیک که تولید نزدیک به 40 درصد از قطعات خودرو وارداتی به آمریکا نیست و در عین حال مجاز به بازگشایی و در بسیاری از نقاط کشور است که همه گیر است و هنوز به اوج.”

بیشتر از شرکت های بزرگ جلو:

 • ایالات متحده خام قرارداد تاریخ روش:

  “یک ماه بعد از فروشندگان مجبور به پرداخت نزدیک به 40 دلار در هر بشکه به خلاص شدن از شر آمریکا آتی نفت بعدی آبخيز لحظه بافندگی با پایان مهلت ژوئن قرارداد در روز سه شنبه و پس از دور کمی وجود دارد که نشانه ای از یک تکرار تاریخی غوطه” رویترز را Devika کریشنا کومار گزارش.

 • JC Penney می خواهد به چرخش خواص آن به یک شرکت املاک و مستغلات:

  “به عنوان بخشی از یک طرح زمینه با ورشکستگی دادگاه Penney خواهد سازماندهی مجدد به یک خرده فروش (“JCP”), همراه با یک REIT که جمع آوری اجاره چک از کسب و کار خرده فروشی” CNBC لورن توماس گزارش.

در سراسر جهان:

 • ژاپن سقوط به رکود اقتصادی:

  این اولین بار است که ملت ضربه رکود اقتصادی در چهار سال. “آمار دولتی نشان می دهد که [در ژاپن] اقتصاد کاهش سالانه نرخ 3.4 درصد بین ماه های ژانویه و مارس” آنتونیا فرزان گزارش.

 • برزیل و بزرگترین شهر ایران از بیمارستان ها در آستانه:

  “برونو Covas شهردار سائوپائولو … به خبرنگاران گفت که بخش های مراقبت ويژه در شهر بیمارستان رسیده بود 90 درصد اشغال” آنتونیا فرزان گزارش.

یک مرد در یک ماسک صورت پیاده گذشته Huawei فروشگاه در پکن. (توماس پیتر/فردا نیوز)

چین دفاع Huawei پس از آخرین متحده عمل است.

پکن آماده است اقدامات تلافی جویانه: چین بازرگانی وزارت “در بیانیه ای گفت که در آن مصرانه از ایالات متحده بلافاصله به توقف اقدامات اشتباه,” رویترز را Yilei خورشید Yingzhi یانگ و Se Young Lee گزارش.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه نقل مکان کرد برای جلوگیری جهانی تراشه منابع به لیست سیاه مخابراتی تجهیزات شرکت Huawei Technologies ترغیب ترس از اقدامات تلافی جویانه و چکش سهام ایالات متحده تولید chipmaking تجهیزات. قانون جدید به اثر رفت روز جمعه را 120 روز مهلت. دولت چین اجرا روزنامه گلوبال تایمز به نقل از یک منبع ناشناس گزارش داد که پکن در پاسخ به محدودیت های جدید بر روی Huawei آماده بود برای قرار دادن شرکت های ایالات متحده در یک “غیر قابل اعتماد entity list’ به عنوان بخشی از اقدامات متقابل.”

پیتر ناوارو
نشان می دهد چین عمد گسترش ویروس: “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شدت مبارزات خود از سرزنش چین برای مرگبار [گیر] با یک مشاور پیشنهاد پکن فرستاده هواپیمایی مسافران به گسترش عفونت در سراسر جهان” خبری بلومبرگ را استیو Geimann گزارش.

“‘چینی پشت سپر سازمان بهداشت جهانی به مدت دو ماه مخفی ویروس از جهان و پس از آن صدها هزار چینی در هواپیما به میلان و نیویورک و سراسر جهان به دانه که’ [کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت]. میلان و نیویورک در رفت و تبدیل به نقاط مهم برای این بیماری همه گیر.”

تهمت نا امید در مورد چین معامله اما فاقد آشکار درمان: “این رئیس جمهور که [آخرین] هفته رد renegotiating معامله گفت: او هنوز انتظار دارد که چین برای خرید $200 میلیارد دلار کالا و خدمات آن را وعده داده است. رئیس جمهور تهدید کرده بود به ‘خاتمه’ معامله اگر چین را ارائه نمی دهد. اما در حال حاضر او به نظر می رسد تمایل به محدود کردن خود در پاسخ به گله مند در حالی که شمارش صادرات افزایش بعد از این سال — حتی اگر برخی از کارشناسان می گویند آن است که در حال حاضر غیر ممکن است برای چین به دیدار معامله را به اهداف” David J. Lynch گزارش.

“رو به وخامت اقتصاد را محدود و مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی عمل. اعمال دور تازه ای از تعرفه های رئیس جمهور ترجیح تجارت, جنگ, سلاح می تواند به اثبات منفور با ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و اقتصاد در سقوط آزاد است.”

T-موبایل فروشگاه در نیویورک است. (AP Photo/Bebeto ماتیوز)

SoftBank در مذاکرات برای فروش T-Mobile سهام.

ژاپنی کنگلومرا است که به دنبال به فروش یک سهام به دویچه Telekom. “معامله اگر به اتمام خواهد افزایش Deutsche Telekom را نزدیک به 44 درصد از سهام خود در T-Mobile بالای 50 درصد به مردم و آشنا با موضوع” وال استریت ژورنال را به خود جلب کرد فیتزجرالد و کارا لمباردو گزارش. “شرکت آلمانی در حال حاضر رای گیری کنترل ایالات متحده آمریکا تلفن همراه-تلفن غول پیکر تحت یک توافق قبل با SoftBank که به تازگی برگزار شد تقریبا 25% از T-Mobile سهام عادی با توجه به FactSet.”

امروز:

شنبه:

 • پاول و Mnuchin شهادت در مقابل کمیته امور بانکی مجلس سنا

 • Walmart, Home Depot, Advance Auto Parts and Urban Outfitters در میان شرکت های قابل توجه گزارش درآمد خود را

چهار شنبه:

 • فدرال ریزرو منتشر دقیقه از آن مه 28-29 نشست

 • خانه آموزش و پرورش و نیروی کار نیروی کار حمایت کمیته فرعی دارای شنوایی در حفاظت از کارگران از covid-19

 • هدف لاو, Expedia گروه D و L برندها در میان شرکت های قابل توجه گزارش درآمد خود را

پنج شنبه:

 • وزارت کار ایالات متحده منتشر هفتگی مدعیان

 • انجمن ملی از Realtors منتشر شده فروش خانه های موجود برای مارس

 • بهترین خرید هورمل غذاهای اگاه و BJ عمده فروشی باشگاه در میان شرکت های قابل توجه گزارش درآمد خود را

جمعه:

 • چین لگد کردن آن سالانه قانونی جلسه کنگره خلق ملی

 • Alibaba Group, دیر پا قفل و دست و پنجه نرم در میان شرکت های قابل توجه گزارش درآمد خود را

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>