فدرال شارژ اسب مسابقه مربیان دامپزشکان بیش از ‘گسترده فاسد,’ دوپینگ طرح

این تحقیقات نشان داد که مربیان و دامپزشکان قادر به فریب مسابقه اسب رگولاتور توسط اداره PEDs که “دشوار یا غیر ممکن است برای تشخیص در ضد زنبیل آزمون” برخی از آنها تایید نشده و اجرا با استفاده از روش “است که می تواند آسیب و در موارد شدید کشتن اسب.” این داروها نیز نقاب اسب’ توانایی احساس درد باعث حیوانات به overexert خود را در طول ورزش.

“این مواد تحریک استقامت deadened اعصاب, افزایش مصرف اکسیژن و کاهش التهاب” William F. Sweeney جونیور, دستیار مدیر مسئول FBI در نیویورک زمینه گفت دوشنبه در یک کنفرانس خبری. “آنچه در واقع اتفاق افتاده است به اسب به مبلغ چیزی کمتر از سوء استفاده است.”

این کیفرخواست صادر شد پایین میان زمان افزایش نظارت بر اسب مسابقه صنعت است که دیده می شود افزایش مهلک اسب مسابقه صدمات بیش از سال گذشته است. در ماه ژانویه یک مجلس نمایندگان کمیته شنیده شهادت از حامیان مسابقه اسب یکپارچگی عمل می کنند که ایجاد یک نهاد مستقل خصوصی شرکت غیر انتفاعی است که اداره مبارزه با دوپینگ برنامه برای racehorses.

گراهام حرکت که روت 2011 کنتاکی دربی برنده پادشاهی حیوانات و مدافع قانون نوشت: روز شنبه در توییتر که آن را “یک روز غم انگیز برای مسابقه اما یک زمان طولانی.

“یک روز خوب برای کسانی که سعی می کنید به بازی با قوانین” حرکت نوشت. “همه ما خواهد بود بهتر است برای آن.”

این تحقیقات تحت پوشش یک دوره زمانی در ابتدای ماه ژانویه سال 2017 و در ادامه از طریق ماه ژانویه این سال درگیر مسابقات در سراسر کشور است. ماموران اف بی آی روز دوشنبه حمله انبارها در Gulfstream غرب پارک در نزدیکی میامی و کف مراتع مرکز آموزش در بوینتون بیچ فلوریدا.

“با طفره رفتن زنبیل ممنوعیت و فریب تنظیم کننده و مسابقه اسب مقامات در میان دیگران” کیفرخواست مدعی, “شرکت کنندگان به دنبال بهبود مسابقه عملکرد و به دست آوردن پول جایزه از racetracks در سراسر ایالات متحده و کشورهای دیگر از جمله در نیویورک و نیوجرسی فلوریدا و اوهایو و کنتاکی و امارات متحده عربی است.”

Jorge Navarro یک مربی که اسب را به دست آورده و نزدیک به 35 میلیون دلار بیش از کار خود را در مرکز اتهام طرح. دادستان فدرال ادعا می کنند که ناوارو به یک اسب به نام XY جت تقلبی و misbranded عملکرد داروهای افزایش قبل از پیروزی در فلوریدا و دبی در سال گذشته که به دست آورده $1.5 میلیون. 8-در سال XY جت در اثر حمله قلبی در ماه ژانویه پس از یک حرفه ای است که او را دیدم کسب بیش از 8 میلیون دلار در کیف پول بیش از 26 شروع می شود.

دامپزشکان اریکا گارسیا, Seth فیشمن و گرگوری Skelton متهم شدند به عنوان همدستان به Navarro; دادستان ها ادعا می کنند آنها یا به طور غیر قانونی تولید PEDs و یا به طور غیر قانونی به اداره آنها در Navarro مدیر. تعدادی از افراد دیگر متهم شدند با کمک ناوارو دست آوردن کشتی و اداره مواد مخدر.

در سال 2017 ناوارو جریمه شد $10,000 توسط نیوجرسی مسابقه کمیسیون برای “رفتار بسیار زیان آور برای مسابقه” پس از یک ویدیو یوتیوب و ظاهر که در آن او شنیده شد نشان می دهد استفاده از مواد غیر قانونی در حالی که ریشه در یک اسب در Gulfstream پارک در فلوریدا یکی از آموزش دیده توسط Jorge برادر Marcial. Jorge Navarro را اسب ممنوع شد آهنگ دلاور مریلند و ایندیانا پس از خوب بود وضع.

حداقل دو نفر از ناوارو را اسب آزمایش مثبت برای کوکائین و دیگر مواد مخدر در سال 2017, هر چند این مربی حفظ شود که نمونه خون آلوده شده بودند.

مربی نیکلاس Surick نیز متهم شد برای اداره یک زنبیل به نام “red اسید” است که به کاهش التهاب در اسب’ مفاصل موجب بهبود مسابقه عملکرد. این PEDs مورد استفاده توسط مربیان در کیفرخواست شد و نه تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای استفاده بر روی حیوانات و طراحی شده بودند نه به نشان می دهد تا در تست مواد مخدر با توجه به دادستان. آنها همچنین برجسته نادرست یا گمراه کننده برچسب با استفاده از شرایط “برای مقاصد پژوهشی تنها” یا “هومیوپاتی.”

در ره تلفن تماس ثبت شده در Feb. 1, 2019, Surick دخیل ناوارو در گفتگو با متهم مایکل Tannuzzo گفت که ناوارو مخفیانه دفع از بدن اسب است که فوت کرده تحت مراقبت خود.

“شما می دانید که چگونه بسیاری از f—– horses [ناوارو] f—— کشته و خراب است که من ساخته شده ناپدید می شوند؟” Surick گفته گفت. “شما می دانید که چقدر مشکل او می تواند در … اگر آنها پیدا کردن … شش اسب های ما کشته شدند.”

در مجموع چهار کیفرخواست دست بود جمعه. یک متهم به دامپزشک لوئیس Grasso و دیگران از تولید و توزیع سفارشی PEDs و می گوید مربی توماس گیدو III به دست آمده و تجویز مواد مخدر برای racehorses. یکی دیگر می گوید سارا Izhaki و دختر اشلی Lebowitz توزیع یک تقلبی و misbranded نسخه دارو دارو شناخته شده در صنعت تحت نام تجاری Epogen یا مختصر “اپو.” زن نیز اتهام فروش یک پوشش عامل با نام مستعار “شیطان” که Izhaki شرح داده شده در ثبت تماس تلفنی با محرمانه خبرچین.

“شما آن را در اسب شما می توانید با استفاده از کک: آن را دوباره منفی,” او گفت:.

نهایی کیفرخواست متهم اسکات رابینسون و اسکات Mangini عامل یک “بازار آنلاین” که در آن کورس صاحبان و مربیان می تواند به دست آوردن misbranded و تقلبی PEDs.

در یک کنفرانس خبری دوشنبه جفری برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک گفت: هزینه های اضافی می تواند در آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>