فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به صفر به عنوان بخشی از گسترده اورژانس مداخله

بانک فدرال به رهبری رئیس جروم H. پاول به طور موثر کاهش آن معیار و توسط یک درصد نقطه به صفر است. معیار ایالات متحده نرخ بهره در حال حاضر در یک محدوده از 0 تا 0.25 درصد از طیف وسیعی از 1 تا 1.25 درصد است.

فدرال رزرو همچنین اعلام کرده است راه اندازی مجدد بحران دوران برنامه خرید اوراق قرضه به عنوان شناخته شده “کاهش کمی” که در آن بانک مرکزی اقدام به خرید صدها میلیارد دلار در اوراق قرضه برای فشار بیشتر به پایین نرخ ها و حفظ بازارهای آزادانه جریان است. به کمک خیابان اصلی تغذیه نیز بیشتر سخاوتمندانه وام به بانک ها در سراسر کشور به طوری که آنها به نوبه خود در اطراف و وام به کسب و کارهای کوچک و خانواده های نیازمند نجات است.

“سیاست های اقتصادی کارشناسان باید انجام آنچه ما می توانیم برای کاهش مشکلات ناشی از اختلال و با حمایت از سریع بازگشت به حالت عادی هنگامی که آنها گذشت” پاول گفت: در یک کنفرانس پنج شنبه شب. او گفت: شیوع کروناویروس “را به یک اثر قابل توجهی در فعالیت های اقتصادی در کوتاه مدت است.”

اقدامات امروز به معنای “آب و هوا این دوره دشوار و پرورش قوی تر بازگشت به حالت عادی پس از اختلالات از coronavirus آباته,” او اضافه شده است. “ما در حال آماده به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از جریان های اعتباری برای کمک به خانواده ها و کسب و کار”

رئیس جمهور تهمت تبریک تغذیه و گفت: تصمیم خود را برای کاهش نرخ بهره “را از من بسیار خوشحال است.”

در ماه های آینده فدرال رزرو خواهد خرید حداقل 700 میلیارد دلار بیشتر در اوراق قرضه به عنوان بخشی از جدید خود را کاهش کمی. اکثریت که حداقل 500 میلیارد دلار خواهد بود و ایالات متحده اوراق قرضه خزانه داری. بقیه را وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

فدرال ریزرو قول داد در بیانیه ای که روز شنبه به “استفاده از آن در طیف گسترده ای از ابزار” برای حمایت از اقتصاد و “عملکرد صاف از بازار.” فدرال رزرو اقدامات یکشنبه بر روی پاشنه اضطراری کاهش نرخ بهره در مارس 3 و 1.5 تریلیون دلار تزریق به بازار اوراق قرضه در هفته گذشته برای اطمینان از نقدینگی کافی برای عادی عملیات بازار.

فوق العاده کم نرخ بهره انتظار می رود باقی می ماند تا زمانی که اقتصاد ایالات متحده بهبود از coronavirus رکود. “این [تغذیه] انتظار دارد برای حفظ این محدوده هدف تا آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای اخیر, حوادث” بانک مرکزی نوشت: در بیانیه منتشر شده از پنج شنبه شب.

اخراج در حال حاضر آغاز شده در سراسر کشور به عنوان بزرگ و کسب و کارهای کوچک دیدن یک کاهش چشمگیر در فروش. میانگین صنعتی داو جونز همچنان در بازار خاک پس از سریعترین 20 درصد سقوط در بازار سهام ایالات متحده در تاریخ است.

با استقرار بسیاری از آن آرسنال یکشنبه, فدرال رزرو به سمت چپ باز خطر است که حتی این حرکت را به اثبات ناکافی و آن را به اقدامات بیشتر بعد. اما در حالی که تغذیه می تواند راه اندازی بیشتر اوراق قرضه خرید و یا انجام دیگر تجربی اقدامات سعی کنید به درایو نرخ پایین آن روشن نیست چه چیز دیگری را تغذیه می توانید سعی کنید که به طور قابل توجهی تغییر دهد و اقتصاد را در مسیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات فدرال رزرو به این کشور نرخ بهره منفی چیزی است که هرگز اتفاق افتاده در ایالات متحده است. این امر به این معنی نیست که محافظ هستند به معنای واقعی کلمه جریمه برای قرار دادن پول در بانک در حالی که وام پرداخت می شود به گرفتن وام. اروپا و ژاپن باید سعی منفی نرخ با مخلوط موفقیت است.

“آنها نه از ابزار آنها استفاده می شود بزرگترین ابزار آنها نرخ بهره ابزار یکی که ثابت شده است در طول سال به کار به طور موثر” گفت: همین کوهن سابق بانک فدرال معاون صندلی در طول سال 2008 بحران مالی است. “حتی اگر آنها رفتن زیر صفر آنها نخواهد بود قادر به رفتن به آنجا زیر صفر است.”

جمله سنگین دست فدرال رزرو اقدامات نگرانی که اقتصاد ممکن است در شکل بدتر از حتی بسیاری از کارشناسان فکر می کردم. پس از تغذیه کاهش نرخ بهره دو هفته پیش در بازار به فروش می رسد در ترس اقتصاد بود در یک سریع تر nose-dive از اصل معتقد بودند.

“بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی رفته اند همه را برای کمک به اقتصاد جهان امروز” نوشت: Chris Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG بانک. “برخی از بار عظیم تغذیه مداخلات تولید شده اند و حتی بیشتر وحشت فروش در بازار آن را به عنوان نشان می دهد که شدت و نگرانی مسئولین فدرال ریزرو چقدر بد خطرات هستند که اقتصاد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هل دادن تغذیه به صورت روز به انجام بیشتر برای سرپا نگه داشتن بازار و سعی کنید برای جلوگیری از اقتصاد از سقوط به رکود اقتصادی است. اما در حالی که بسیاری از اقتصاددانان معتقدند فدرال رزرو ارائه می کنند نیاز به ثبات به اقتصاد آنها می گویند کنگره نیاز به تصویب قوانین برای تحریک رشد و یا تامین امنیت به مردم از دست دادن شغل و یا مجبور به ماندن در خانه.

اکثر اقتصاددانان خواست کنگره و کاخ سفید برای انجام یک عمده بسته محرک برای محافظت از کارگران و کسب و کار را از سقوط. روز شنبه در خانه گذشت میلیاردها دلار بودجه اضافی برای مراقبت های بهداشتی و کارگران که باید در خانه بمانند.

در علاوه بر این به کاهش نرخ بهره یکشنبه, فدرال رزرو است که به بانک ها توانایی به قرض گرفتن پول از بانک مرکزی برای 90 روز از یک پرش بزرگ از بیشتر وام های یک شبه که قبلا در دسترس است. شروع پنج شنبه بانک ها می تواند بارو از تغذیه در نرخ تنها 0.25 درصد یک برش از 1.75 درصد رای بود که در اثر قبل از.

این حرکت است که به منظور کمک به اطمینان حاصل شود بانک ها باید به اندازه کافی پول نقد در دست برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و خانواده های آمریکایی به عنوان آنها مقابله با کمبود پول نقد بار در هفته های آینده.

“این فقط یک راه نجات برای امریکا بانک ها در آن یک خط زندگی” گفت: Danielle DiMartino غرفه بنیانگذار تبادل نظر هوش و مشاور سابق بالا در دالاس تغذیه می کند. “بانک مرکزی در تلاش است برای گفتن به هر کوچک و متوسط بانک در امریکا شما باید دسترسی به منابع مالی زمانی که شما به آن نیاز دارید.”

فدرال رزرو بانک همچنین اعلام کرد اقدام مشترک با دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان است.

تغذیه گسترش دلار مبادله خطوط کلیدی دیگر کشورها از جمله ژاپن و انگلستان و اروپا و کانادا و سوئیس به اطمینان حاصل شود آن ملت به اندازه کافی ذخایر دلار در دست است. یکی دیگر از این حرکت مستقیما از بانک فدرال سال 2008 اضطراری راهکار.

کوهن سابق بانک فدرال معاون صندلی گفت: بانک مرکزی هنوز هم می تواند انجام دهد بیشتر اوراق قرضه خرید و احتمالا بیشتر اقدامات به گسترش وام به بانک. اما این امر اقدام کنگره به تغذیه توانایی انجام بیشتر به طور مستقیم برای مصرف کنندگان و یا کسب و کارهای کوچک.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز یکشنبه گفت که او در مکالمات روزمره با پاول و دو مشغول به کار هستند دست در دست. Mnuchin پیشنهاد او ممکن است درخواست کنگره برای اعطای تغذیه بیشتر ابزار برای کمک به اقتصاد است. فراگیر Dodd-Frank قانون مدرج بازگشت برخی اختیارات از فدرال رزرو و خزانه داری. هستند در حال حاضر به معکوس آن است.

“ابزار خاصی گرفته شد دور است که من می خواهم برای رفتن به کنگره و درخواست برای” Mnuchin گفت: در ABC “این هفته است.”

اما یک تغذیه رهبر رای دادند به نفع یکشنبه فوق العاده ای حرکت می کند. کلیولند رئیس فدرال Loretta مستار ترجیح داده به نگه داشتن نرخ بهره کمی بالاتر اما او outvoted.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im