تازه ترین پیشنهاد آدرس یک بخش کلیدی “ولکر قانون” — یکی از مجموعه مقررات برای بیرون آمدن از 2010 مالی اصلاح قانون داد فرانک عمل می کنند. تنظیم کننده سال ها وقت صرف گشتن صدها صفحه از قوانین با هدف توقف مالیات-بیمه بانک ها از مصرف در همان نوع از خطرات به عنوان صندوق های تامینی.

محدود کردن معاملات پرریسک تحت حکومت بود که به نام پل ولکر سابق رئیس فدرال رزرو ساخته شده است که سیستم مالی امن تر حامیان این قانون می گویند. اما این صنعت به نام آن بیش از حد دست و پا گیر و وقت گیر و صرف سال خواستار تغییرات.

هدف گفت: Randal Quarles, معاون رئیس فدرال رزرو است که به ساده “به ولکر قانون در نور از تجربه ما با این قانون بیش از شش سال از اجرای.”

گرگ بائر رئیس بانک موسسه سیاست یک صنعت گروه لابی گری گفت: پیشنهاد این است که “همه دست آوردن و بدون درد است.” آن را “اجازه می دهد بانک ها برای بازگشت به برخی از مهم تجاری سنتی بانکداری و مدیریت دارایی فعالیت های که در حال حاضر قانون منع کمک به رشد کسب و کار و مصرف کنندگان ایجاد پس انداز” او در بیانیه ای گفت.

فدرال رزرو رژیم صهیونیستی است. Lael Brainard در بیانیه ای گفت او موافقت کرد و با برخی از تغییرات پیشنهادی. اما او گفت: لغو محدودیت در سرمایه گذاری در سرمایه “را تضعیف هسته ای حمایت در ولکر قانون و فعال بانکی شرکت دوباره به شرکت در فعالیت های پرخطر.”

برخی از منتقدان گفت: تغییرات پیشنهادی اجازه می دهد وال استریت به بازگشت به این نوع از رفتارهای پرخطر که منجر به بحران مالی جهانی. “این ولکر قانون ممنوعیت در حال حاضر تبدیل به پنیر سوئیسی کامل از نقاط ضعف گسترده است که وال استریت را برداری” گفت: Dennis M. کلهر مدیر اجرایی بهتر بازار است.

کرده تا آوریل به اظهار نظر در این پیشنهاد است. در علاوه بر این به فدرال رزرو, تغییرات منوط به تصویب چهار دیگر تنظیم کننده: کمیسیون بورس و اوراق بهادار دفتر حسابرسی از ارز سپرده فدرال بیمه پارسیان و کمیسیون معاملات آتی کالا.

پیشنهاد کمک خواهد کرد “تیز تمرکز ولکر قانون در فعالیت های آن ارائه شده است که خطر ابتلا به فدرال سیستم بانکی” حسابرسی ارز Joseph M. Otting گفت. “ما در حال کمک به بانک ها در خدمت مشتریان خود را به طور موثر تر و عمل به عنوان موتور اقتصادی فرصت آنها باید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im