فدرال رزرو اعلام کرد backstop ایالات متحده در بازار پول صنعت و هفتم آن عمده اقدام اضطراری در این هفته

در هفته های اخیر سرمایه گذاران با عجله به جلو و پول از بازار منجر به نگرانی هایی است که طیف گسترده ای از دارایی ها می تواند اجرا شود. فدرال رزرو در حال حاضر راه اندازی هفت اضطراری اقدامات این هفته با بازار پول نقدینگی تسهیلات اعلام وقوع در 11:30 p. m.

که تحت برنامه فدرال وام را به بازار پول صندوق اگر آنها در مواجهه با بحران نقدی. با این تعهد آن را به امید اطمینان سرمایه گذاران آنها باید بدون نگرانی در مورد این وجوه است.

“بازار پول صندوق های مشترک سرمایه گذاری ابزار برای خانواده ها و کسب و کار و طیف وسیعی از شرکت های تغذیه نوشت: در بیانیه ای. “این MMLF کمک خواهد کرد وجوه بازار پول در جلسه خواست برای redemptions توسط خانواده ها و دیگر سرمایه گذاران.”

Coronavirus بحران بهداشتی تهدید برای تبدیل شدن به یک بحران مالی و همچنین به عنوان بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک — در آستانه شکست و به دنبال وام از بانک ها.

تغذیه صندلی جروم H. پاول متعهد شده است تا با استفاده از هر “ابزار” او برای حفظ اعتبار موجود و تلاش برای تقویت اقتصاد در طول یک سویفت رکود.

این هفته فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به صفر دوباره شروع آن خرید اوراق قرضه برنامه شناخته شده به عنوان “دارایی های” شروع به خرید کوتاه مدت وام های کسب و کار شناخته شده به عنوان تجاری کاغذ ramped تا “تعویض خطوط” با خارجی بانک مرکزی برای اطمینان از کشورهای دیگر به اندازه کافی دلار, بانک ها مجاز به قرض گرفتن پول از بانک فدرال در 0.25 درصدی نرخ بهره و اعلام کرد وام برای نمایندگی های اصلی ایالات متحده اوراق قرضه خزانه داری.

وزارت خزانه داری ایالات متحده تا به حال به تصویب آخرین فدرال اقدام توسط بذر بانک مرکزی 10 میلیارد دلار به صندوق ویژه ای رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>