یک قاضی فدرال حاضر به توقف یک کت و شلوار کلاس اقدام علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده وی از سوی مامورین آنها ترویج یک طرح هرمی است.

قاضی لورنا G Schofield در منهتن را رد تهمت خانواده درخواست روز دوشنبه برای اقامت در حالی که آنها به چالش کشیده قبلی حاکم برای طرح دعوی در دادگاه.

طرح دعوی در دادگاه رهبری چهار ناشناس شاکیان ادعا کرد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و فرزندان خود Donald Trump Jr, Eric تهمت و Ivanka Trump بودند به جرم تقلب و تبلیغات کاذب با ترویج بازاریابی چند سطحی شرکت آمریکایی به نام شبکه ارتباطات (ACN). در مقابل این تهمت خانواده گفته می شود میلیون ها دلار در راز پرداخت.

شاکیان در این پرونده که در ابتدا در زمینه اکتبر 2018 نیز ادعا ارتقاء توسط Mr تهمت و فرزندان خود را از ACN آنها را تشویق به سرمایه گذاری صدها هزار دلار به این شرکت اما آنها هرگز نمی رسید هیچ کدام از سرمایه گذاری.

“این Trumps conned هر یک از این قربانیان به از دست دادن صدها یا هزاران دلار ضرر و زیان است که بسیاری از تجربه به عنوان یک ویرانگر و زندگی تغییر” طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد. “مطمئنا Trumps اخراج این مقدار (و زندگی آنها غرق) به عنوان بی اهمیت. اما defrauding بسیاری برای تا زمانی که عشق و نفرت میلیون ها ساخته شده.”

Ms Schofield اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن تیم ناموفق پیشنهاد به زور مورد به داوری به عنوان یک دلیل برای تجدید نظر به کار نیست. عوامل دیگری نیز در نظر گرفته شود که در آینده به تصمیم او

“وزن دو ‘مهم’ عوامل – احتمال موفقیت در شایستگی و آسیب های جبران ناپذیر – در برابر هر یک از دیگر هر گونه تعصب است که متهمان و ACN ممکن است از رنج می برند اقدام به دادخواهی در طول تعلیق از درخواست تجدید نظر نمی کند و بیشتر این احتمال قوی است که متهمان و ACN موفق نخواهد شد در دادگاه تجدید نظر” قاضی نوشت.

رئیس تیم وکلای مدافع استدلال شاکیان تا به حال هیچ جایگاه قانونی و پرسید: برای این مورد به حرکت به داوری برای محافظت از اکثریت آن را از چشم های عمومی.

اما قاضی رد حرکت و مغلوب ساختن پیشی جستن تیم پس از او به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری است.

در ماه مارس قاضی دستور داد که مغلوب ساختن پیشی جستن تیم به ارائه 15 سال دقیق اسناد و مدارک مربوط به این پرونده که تشویق وکلا به درخواست برای داوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات