فدرال رزرو نرخ بهره ارائه می شود بیشتر درد مالی برای بازنشستگان و دیگر محافظ

رفتن به استراتژی هنگامی که یک بحران مالی بازدید برای فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره. نظریه این است که با ساخت استقراض ارزان تر به مصرف کنندگان کمک خواهد کرد برگرد تا اقتصاد خرید اعتباری.

اما این تعمیر سریع است به طور جدی صدمه دیده محافظ به خصوص آن دسته از بازنشستگان که در پناه خود را سخت به دست آورده پس انداز دور از بازار سهام است. و به عنوان میانگین صنعتی داو همچنان مو-بالا بردن نوسانات بیشتر بازنشستگان به احتمال زیاد به فرار به بانک-حساب های سپرده. اما با نرخ بهره در حال حاضر در پایین سنگ این نکات و ترفندها را به معرض دیگر خطر عمده — تورم است.

دولت سیاست های مالی مجازات محافظ ادعا میکند شارون کیمبال که بازنشسته از دولت فدرال در سال 2018 پس از تقریبا 30 سال است. کیمبال, 66, یک خواننده به طور منظم است که دور مانده از سرمایه گذاری در سهام. برای او حساب بازنشستگی تحت قانون فدرال صرفه جویی طرح پس انداز او قرار داده و همه سهم خود را به G صندوق است که سرمایه گذاری در کوتاه مدت خزانه داری ایالات متحده اوراق بهادار.

کیمبال دیگر پس انداز بازنشستگی تمام شده است قرار داده شده در گواهی سپرده (Cd). ویرجینیا ساکن گفت: او فقط نمی تواند معده غلتکی سوار coaster از سرمایه گذاری در سهام و یا صندوق های متقابل است. او را امید بود به صورت سی دی برای تولید فقط علاقه به اندازه کافی برای جبران هر گونه تاثیر تورم است.

نرخ سی دی و بازار پول حساب سپرده که بیمه توسط بیمه سپرده فدرال Corp. (FDIC) بودند بسیار ضعیف قبل از گسترش covid-19. اما همه چیز در حال بدتر برای محافظ که به دنبال پناه در این فدرال حمایت حساب.

“من درک می کنم که مردم از جمله کودکان و خودم نیاز به قادر به قرض گرفتن در نرخ آنها می توانید استطاعت” کیمبال گفت. “اما این به نظر می رسید به من که کمی وجود دارد که به هیچ اشتها برای پاداش کسانی که امساک کردن و نجات در طول سال. برخی از سی دی های من در سال دوم زندگی کاری من شد و درآمد 0.05 درصد است. چگونه می تواند شما را بازنشسته کند؟”

فقط چند دهه پیش آن را امری عادی برای دیدن دو رقمی در سی دی. اما حرکت نزولی این است که نسبتا تورم بالا رشد سود در قدرت خرید.

در یک نقطه در اوایل 2000s کیمبال بود با خوشحالی گرفتن به اندازه 5 درصد بر روی سی دی, او گفت:.

اما در پاسخ به بحران مالی 2008 فدرال رزرو کاهش نرخ وجوه فدرال و پس انداز بازده به زودی کاهش یافت — سقوط به زیر 1 درصد است.

کیمبال شد محتوای زمانی که CD نرخ در نهایت شروع به صعود دوباره او را جشن گرفتند که بازده پیشی گرفته 2 درصد است. در آوریل 1, 2010 متوسط پنج سال CD پرداخت شد 2.12 درصد Bankrate.com.

یک سال پیش اگر شما با قرار دادن $2,000 در یک سال CD متوسط نرخ بهره بود دوام 0.98 درصد درآمد فقط $19.60. اگر شما می خواستم برای قفل کردن در پول خود را برای پنج سال, شما می توانید در حدود 1.5 درصد است.

همانطور که از هفته گذشته متوسط نرخ 12 ماه سی دی افتاده بود به 0.57 درصد با پرداخت $2,000 $در 11.40, Bankrate.com یافت می شود. نرخ برای پنج سال CD بود 0.86 درصد است. در حال حاضر مقایسه این نرخ با نرخ تورم سالانه که در ماه فوریه بود که 2.3 درصد است.

“CD بازده در یک کامل در عقب نشینی با توجه به نحوه تغذیه شده است به شدت کاهش نرخ بهره پس از آغاز ماه مارس گفت:” گرگ مک براید مدیر ارشد مالی و تحلیلگر در Bankrate.com. “بازده در حال سقوط هستند و آنها در حال رفتن به در ادامه به سقوط.”

[به عنوان اخراج موشک وار رفتن, سوراخ در امریکا خالص ایمنی در حال تبدیل شدن آشکار]

مک براید توصیه می کند که اگر شما در حال تلاش برای اضافه کردن هر بیت از علاقه در یک حساب سپرده در اطراف مغازه برای بهترین نرخ. نگاهی به موسسات است که ممکن است تنها یک حضور آنلاین اما هنوز هم حمایت توسط FDIC.

من شنیدن از بسیاری از مردم که یا در حال حاضر بازنشسته شده و یا در حال نزدیک شدن به دوران بازنشستگی. این مردمی نگران هستند که آنها لازم نیست که زمان انتظار برای بهبود بازار سهام است. آنها گیر کرده بین یک سنگ (پایین نرخ سپرده) و یک محل سخت (بازار فروش).

کیمبال و اذعان کرد که آنها در شکل بهتر از بسیاری از همسالان خود را به آب و اقتصادی فعلی طوفان:

● آنها لازم نیست که یک وام مسکن.

●آنها لازم نیست که کارت اعتباری بدهی.

●آنها هنوز هم کمی از پول خود را در بازار سهام به رسمیت شناختن است که آنها می تواند سه یا چهار دهه در دوران بازنشستگی و آینده خود را نیازهای مالی نیاز است که آنها هنوز سرمایه گذاری برای رشد. کیمبال, شوهر, باب حدود 20 درصد خود را قاشق چایخوری پس انداز در بازار سهام است. “امید من این است که این خواهد بود که یک یا دو سال بر روی صفحه رادار و اقتصاد خواهد شد و در نهایت بازیابی,” او گفت:.

آنها زندگی می کردند و زیر معنی خود را و ذخیره به عنوان بسیاری به عنوان آنها می تواند شارون کیمبال افزود: “اگر چه من به مرگ می ترسم چون من پیر ما صرفه جویی برای چیزی وحشتناک است. و مقدس تولدو در اینجا آن است.”

یک سوال در مورد بازنشستگی و یا امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در 12 p. m. ET. خوانندگان ممکن است نوشتن به میشل Singletary در واشنگتن پست 1301 K خیابان شمال غربی واشنگتن 20071 یا [email protected] به عنوان خوانده شده قبلی رنگ پول ستون رفتن به http://wapo.st/michelle-singletary.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>