تغذیه باعث می شود بزرگترین اضطراری کاهش نرخ بهره پس از بحران مالی

“ما شاهد یک خطر برای چشم انداز اقتصاد و, ما تصمیم به عمل تغذیه” صندلی جروم H. پاول گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مدت کوتاهی پس از کاهش نرخ اعلام.

بانک فدرال اقدام را کاهش می دهد ایالات متحده نرخ بهره به زیر 1.25 درصد از 1.75 درصد است. تغذیه رهبران رای دادند به اتفاق آرا به نفع کاهش نرخ و پاول سعی در پروژه احساس آرامش در کوتاه 13 دقیقه کنفرانس مطبوعاتی. او گفت: بارها و بارها که ایالات متحده در اصول اقتصادی هنوز هم نگاه سالم, اما او گفت: “احساسات” تا به حال منتقل شده است.

بسیار غیر معمول تغذیه عمل می آید بر روی پاشنه از دیگر بانک های مرکزی جهان برای کاهش نرخ بهره خود را و تماس با رئیس جمهور برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک “بزرگ” کاهش نرخ.

پاول اذعان تغذیه نمی توانید آمد تا با یک واکسن یا شکسته را تعمیر زنجیره تامین است که مختل شیوع این بیماری در چین اما او معتقد است که کاهش نرخ کمک خواهد کرد که حفاظت از اقتصاد از رکود.

“ما نمی فکر می کنم ما باید تمام پاسخ, اما ما اعتقاد داریم که ما عمل ارائه خواهد شد [پشتیبانی] به اقتصاد” پاول گفت.

سهام در ابتدا رسید در اخبار اما میانگین صنعتی داو جونز به شدت کاهش یافت, یک یادآوری از نحوه فرار این وضعیت باقی می ماند. پس از پاول صحبت کرد داو پایین بود نزدیک به 500 امتیاز و یا نزدیک به 2 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر به فراخوان “بیشتر کاهش و برش” توسط فدرال ریزرو است. او گفت: در گذشته که او می خواهد منفی نرخ بهره چیزی که هرگز اتفاق افتاده در ایالات متحده است. پاول ابراز تمایل قوی برای جلوگیری از منفی نرخ بهره.

“فدرال رزرو برش اما باید بیشتر سهولت و مهمتر از همه می آیند به خط با کشورهای دیگر/رقبا. ما در حال بازی در یک سطح زمینه. منصفانه نیست به ایالات متحده آمریکا. آن را در نهایت زمان برای فدرال رزرو منجر به. بیشتر کاهش و برش!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

آخرین باری که تغذیه یک حرکت ساخته شده مثل این بود که پس از بانک سرمایه گذاری لیمن برادرز ورشکست و سیستم بانکی جهانی در خطر بود. بانک فدرال است سعی در تطهیر این خطرات در حال حاضر — و حتی خواستار اقتصاد ایالات متحده “قوی” در آن بیانیه سهشنبه-اما تحلیلگران باقی می ماند بر روی لبه.

“تا به حال فدرال رزرو اعلام نشده برش این تصمیم را به مبلغ اخبار ناامید کننده است که خواهد سوخت بیشتر وحشت گفت:” جورج Selgin یک عضو ارشد در موسسه کاتو و تغذیه watcher. “آنچه مهم نیست چه تغذیه انجام داده است اما آنچه که اقدامات این سیگنال برای آینده است.”

پاول چپ درب باز به یکی دیگر از کاهش نرخ زمانی که تغذیه رهبران ملاقات بعدی خود را به طور منظم جلسه برنامه ریزی شده در مارس 17-18 اما او وعده عمل است. او یک بار دیگر رد این ایده است که فدرال ریزرو غارنوردی برای مغلوب ساختن پیشی جستن را بخواهد.

“ما هرگز به در نظر گرفتن هر گونه ملاحظات سیاسی ندارند. و آن را بسیار مهم عمومی می داند که” پاول گفت.

کاهش نرخ در حال راه اصلی دولت و بانک مرکزی باید در گذشته سعی کردم به آدرس رکود اقتصادی, اما آن را نامشخص چگونه مفید این تاکتیک ممکن است در زمان بحران است. نرخ بهره در حال حاضر بسیار کم است و بعید است که مردم می خواهند به بیرون بروید و صرف پول بیشتر اگر آنها نگران هستند در مورد ابتلا به کروناویروس. برش مالیات نیز بعید است به افزایش تولید اگر تولید کنندگان نمی توانند قطعات آنها نیاز به دلیل زنجیره تامین اختلالات.

گسترش coronavirus شروع به عنوان یک اورژانس بهداشت اما ایجاد کرده شدید فشار اقتصادی در قاره های متعدد. بسیاری از کارشناسان می گویند آن است که بزرگترین تهدید برای اقتصاد جهانی پس از بحران مالی است. مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از سرمایه گذاران شده اند اصرار عمده اقدام به تقویت اقتصاد. در یک سری از اواخر شب توییتهایی تهمت به نام برای کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو و حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای مصرف کنندگان است.

در اوایل صبح روز سه شنبه, جهانی, وزیران دارایی برگزار تماس بگیرید به بحث در مورد جهانی هماهنگ اقدامات و متوقف کوتاه ارائه به عمل که فرستاده بازارهای رو به پایین. در سال 2008 بحران مالی G-7 وزیران دارایی اعلام کرد: “فوری و استثنایی اقدام” به قید وثیقه از بانک ها.

“G-7 وزیران دارایی آماده برای اقدامات از جمله اقدامات مالی که در آن مناسب برای کمک به پاسخ به این ویروس و حمایت از اقتصاد در این مرحله گفت:” یک بیانیه منتشر شده پس از تماس میان G-7 وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی. G-7 کشور شامل ایالات متحده, ژاپن, کانادا, فرانسه, ایتالیا, آلمان و انگلستان است.

اقتصاددانان هشدار داده اند که رشد در این سال است که به طور گسترده ای انتظار می رود آهسته به شدت و در برخی از کشورها می تواند به رکود اقتصادی اگر رهبران جهان نمی کنند. گلدمن ساچ پیش بینی کرد که رشد اقتصادی در ایالات متحده می تواند غرفه در سه ماهه دوم اجرا می شود که از آوریل تا ژوئن. کنگره در حال آماده سازی یک $7.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری بسته به کمک هزینه های مبارزه با این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خواست فدرال رزرو به سرعت دنبال استرالیا بانک مرکزی که کاهش نرخ بهره در این کشور به پایین ترین سطح خود تا کنون است.

“استرالیا در بانک مرکزی کاهش نرخ بهره و دولت آن را به احتمال زیاد بیشتر سهولت در سفارش به چین coronavirus وضعیت و رکود. آنها کاهش به رقم 0.5% و کم سابقه بوده است. کشورهای دیگر در حال انجام همان چیزی که اگر نه بیشتر از آن. ما فدرال رزرو آمریکا پرداخت نرخ بالاتر که بسیاری از دیگران که ما باید پرداخت کمتر” مغلوب ساختن پیشی جستن است. فدرال رزرو “باید سهولت و کاهش نرخ بزرگ است.”

بسیاری از اقتصاددانان معتقدند با مغلوب ساختن پیشی جستن است که فدرال رزرو باید قانون به زودی به کاهش نرخ بهره.

“اگر من تغذیه, من در حال حاضر می شده اند برش نرخ” گفت: Seth نجار سابق بانک فدرال اقتصاددان است که در حال حاضر در UBS. “در سال گذشته فدرال رزرو را بیمه کاهش است. اگر تا کنون یک زمان وجود دارد برای انجام این کار این است که یک بار برای بیمه.”

کاهش نرخ بهره را حتی ارزان تر به قرض گرفتن پول, اما آن را نمی خواهد آدرس علت ریشه ای از نگرانی در بازارهای مالی است که گسترش سریع این ویروس به بیش از 60 کشور جهان است.

در علاوه بر این به بانک فدرال کاهش نرخ تهمت نیز نامیده می شود برای یک سال کاهش در مالیات حقوق و دستمزد خواهد بود که افزایش فوری به حقوق کار آمریکایی است. مالیات حقوق و دستمزد استفاده می شود به صندوق تامین اجتماعی و مدیکر و شده اند کاهش می یابد در زمان گذشته از مشکلات اقتصادی از جمله پس از بحران مالی است.

در حالی که دموکرات ها شده اند بسیار مهم در سال 2017 ایران کاهش مالیات در برخی از قانونگذاران دموکرات ممکن است به حقوق و دستمزد کاهش مالیات که می تواند کمک بسیاری از کارگران آمریکایی است. حدود 75 درصد از مالیات دهندگان ایالات متحده را ارزیابی مالیات حقوق و دستمزد با توجه به حزبی سیاست های مالیاتی مرکز. آمریکایی ها پرداخت حقوق و دستمزد مالیات بر درآمد تا $137,700 بنابراین قطع نمی خواهد تاثیر بر روی هر درآمد بالاتر از آن سطح است.

برخی از پیشرو دموکراتیک مشاوران اقتصادی شده اند و اصرار کاخ سفید و کنگره در نظر گرفتن موقت مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد.

“یک راه سریع برای اداره کمک به دولت برای ارسال چک به کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده های اندازه گیری که در گذشته استفاده می شود در سال 2008” در دوران جرج دبلیو بوش گفت: اقتصاددانان Jared برنشتاین و دین بیکر در یک PostEverything قطعه. برنشتاین بود معاون رئیس جمهور جو بایدن را بالا مشاور اقتصادی و بیکر یک اقتصاددان ارشد در سمت چپ متمایل مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin بازدید کنگره سهشنبه و قانونگذاران گفت که هر دو حزب زیرساخت های بسته بندی نیز می تواند بخشی از اقتصادی پاسخ.

“اگر نیاز به تحریک اقتصاد به عنوان یک نتیجه از coronavirus من مطمئن هستم که زیرساخت ها در اولویت است رئیس جمهور” Mnuchin گفت.

جف استین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im