تغذیه صندلی هشدار طولانی درد مقعد رکود اگر کنگره ارائه نمی دهد بیشتر اقتصادی امداد

پاول بیانیه تیز بود خروج از خوشبینی اقتصادی رئیس جمهور تهمت و برخی از مقامات ارشد دولت مقامات تبلیغ در سال های اخیر روز به عنوان آنها پیشنهاد چشمگیر اقتصادی جهش رخ خواهد داد بعد از این سال و انتخاب کنید تا و حتی بیشتر شتاب در 2021. پاول چشم انداز دور تر شوم و آن را کمک ارسال میانگین صنعتی داو جونز پایین 517 امتیاز یا 2.2 درصد است.

مورد نیاز برای بیشتر محرک اقتصادی تهمت به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه “من نمی دانم آن بستگی دارد.” اما پاول صدا بسیار فوری تن توصیف ایالات متحده به عنوان در میان “بزرگترین شوک به اقتصاد ما احساس در دوران مدرن” و به طور بالقوه در مواجهه با یک “مدت طولانی” از ضعف است.

“رکورد نشان می دهد که عمیق تر و طولانی تر از رکود می تواند ترک ماندگار آسیب به ظرفیت تولیدی اقتصاد” پاول گفت. “قابل اجتناب خانگی و کسب و کار insolvencies می تواند وزن بر رشد برای سال آمده است.”

پاول گفت که او نگران است در مورد یک اثر دومینو که در آن مصرف کنندگان از دست دادن شغل و به شدت کاهش هزینه های. که به نوبه خود می تواند باعث بیشتر رستوران ها و سالن های ورزشی و کسب و کارهای دیگر به صدمه زدن به مشاغل بیشتر. شرکت هایی که بیرون رفتن از کسب و کار و همچنین جلوگیری از پرداخت به تامین کنندگان خود را که می توانید با کشیدن پایین شرکت های دیگر.

نرخ بیکاری افزایش یافت و به حدود 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ و بالاتر از 3.5 درصد در ماه فوریه. بیش از 27 میلیون آمریکایی در حال حاضر از کار. تعداد فزاینده ای از شرکت های در حال ورشکستگی و یا بسته شدن به طور دائم یک روند است که اقتصاددانان هشدار می دهند تنها به عنوان تشدید رکود در drags. اقتصاد قرارداد با 4.8 درصد در سه ماه اول این سال و اقتصاد است و انتظار می رود به انجام حتی بدتر در سه ماه span بین آوریل و ژوئن.

تهمت که به نام پاول یک “دشمن” در ماه اوت ستایش فدرال رزرو صندلی در چهار شنبه برای اقدام سریع و قاطعانه در طول این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف پاول به عنوان “M-I-P.”

“شما می دانید چه یک MIP است ؟ اکثر بهبود player” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شعار بانک مرکزی تصمیم به کاهش نرخ و سعی کنید برای کمک به دستگیری رکود اقتصادی است. “او را به انجام یک کار بسیار خوب در طول چند ماه.”

تهمت نیست اما وزن در پاول هشدار روز چهارشنبه.

بانک مرکزی تصمیم به افزایش, هشدار جدید, اگر چه می تواند فشار بیشتری را بر کنگره و کاخ سفید است که در حال حاضر تایید شده نزدیک به 3 تریلیون دلار در هزینه های جدید از ماه مارس به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس. کاخ سفید و دولت های ایالتی و محلی و رهبران کسب و کار بسته زیادی از اقتصاد را در دو ماه گذشته به سرعت گسترش مرگبار coronavirus.

این کمک ها شامل کمک فوق العاده ای برای کسب و کار گسترش مزایای بیکاری و چک فرد به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. که صرف — و ناگهانی کاهش مالیات بر درآمد باعث شده است تا کارشناسان بودجه به پروژه های ایالات متحده می تواند اجرای نزدیک به 4 تریلیون دلار کسری بودجه در این سال تقریبا چهار برابر آنچه که پیش بینی شده بود فقط چند ماه پیش. و کاخ سفید را به تلاش برای پرش شروع بخش هایی از اقتصاد را به اجرا واقعیت تلخ است که بسیاری از فرمانداران محلی رهبران و صاحبان کسب و کار و محتاط هستند و در مورد مراحل گرفتن تا زمانی که آنها احساس بهتری در مورد واکسن و درمان و تست پروتکل های.

قانونگذاران و کاخ سفید در حال حاضر در یک بن بست در مورد گام های بعدی و آینده مذاکرات را آغاز کرده اند. هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان بیان کرده اند که توافق بیشتری باید انجام شود اما کمی وجود دارد که با هم تداخل دارند در مورد چگونگی ادامه.

آمریکا پیشنهاد 3 تریلیون دلار بسته این هفته است که به دور دیگری از محرک چک و عظیم کمک به دولت ها و شهرداری ها اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) بلافاصله اعلام کرد که آن مرده در هنگام ورود.

جمهوری خواهان و برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت تحت فشار هستند هر دو به تایید بیشتر هزینه, اما همچنین آهسته در حالی که آنها صبر کنید تا ببینید که آیا برنامه های موجود در حال داشتن یک تاثیر است.

“در حال حاضر ما در حال تماشای اقتصاد است که باز کردن و تماشای چگونه به سرعت فعالیت های اقتصادی میدارد و پاسخ از بیماری و ما به عنوان دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن و سپس ما می توانیم یک قضاوت در مورد آنچه در مرحله بعدی ممکن است نگاه مانند” کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett گفت: در یک وبینار به میزبانی موسسه بروکینگز در روز سه شنبه.

جمهوری خواهان مجلس سنا به طور کلی موافقم که یکی دیگر از امداد لایحه لازم خواهد بود در برخی از نقطه. مک کانل می گوید: ضروری ترین نیاز است برای مسئولیت برای حمایت از کسب و کار به گارد در برابر یک دوم “همه گیر” از پرونده های حقوقی و او کار بر روی چنین مسئولیت حمایت را در کنگره بعدی لایحه — یک ایده دموکرات ها در حال حاضر را رد کرد.

در همان زمان برخی از جمهوری خواهان حمایت برخی از هزینه های اضافی با قانونگذاران تحت فشار از فرمانداران شهرداران و دیگر مقامات در کشورهای خود را برای ثبت نام بر روی بیشتر کمک به دولت و یا حداقل شل قوانین برای چه موجود کمک دولت می تواند صرف. در حالی که بسیاری از جمهوری خواهان می گویند که بهترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به کمک اقتصاد است برای کسب و کار برای بازگشایی, برخی از قانونگذاران جمهوریخواه باز تر به پاول نمایش.

“من نسبت به مسئله بدهی نه من معتقدم که ما می تواند دولت صرف ما راه خروج از این برای همیشه لطفا برای. دولت نمی تواند جایگزین اقتصاد خصوصی. به طوری که در برخی از نقطه ما باید فعالیت های اقتصادی به” بهداشت ، مارکو روبیو (R-Fla.) روز چهارشنبه گفت. “اما من نگران هستم شما در حال رفتن به یک بهبود اقتصادی اگر هیچ اقتصاد است.”

جمهوریخواهان را تا حد زیادی رد از 3 تریلیون لایحه که مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) در نظر دارد را به یک رای در روز جمعه. آمریکا باید نام آن را “پلوسی سوسیالیستی در لیست عمل” و قصد رای دادن در برابر آن مرتبه اما پلوسی روز چهارشنبه گفت: پاول هشدار اعتبار تماس خود را به فشار بیشتر صرف بلافاصله.

“مردم آمریکا و کارشناسان معتقدند که ما باید فکر می کنم بزرگ’ برای حفاظت از زندگی و معیشت در طول coronavirus بحران” او گفت:. “نه بازیگری است که گران قیمت ترین دوره است.”

او چهره شکافهای درون خود صفوف هر چند با اعضای کنگره حزبی مترقی هل دادن زمان بیشتری برای بررسی 1,800-صفحه قانون.

تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.), یک شرکت صندلی از این گروه گفت: در مصاحبه روز شنبه که او را متمایل به سمت یک “نه” رای گیری در مورد این لایحه گفت: آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای رسیدگی به بیکاری و مسائل دیگر. این قانون با حذف یک “چک تضمین” پیشنهاد Jayapal تا به حال حمایت است. رهبران دموکرات انتخاب شامل جدید و بزرگتر دور از پرداخت های مستقیم به افراد به جای استدلال آن را کارآمد تر و مقرون به صرفه ترین روش است.

اگر او نبود حمایت های خاص هر کنگره لایحه پاول سیگنال به کنگره که بیشتر عمل موجه است در نهایت می تواند پرش به شروع مذاکرات در زمانی که برخی از نمایندگان مجلس تبدیل شده اند با احتیاط از اجازه بیشتر هزینه. نظرات خود را نیز آشکار محدودیتی برای آنچه که بانک مرکزی می تواند انجام دهد در طول بحران.

“فدرال رزرو را درمان ویروس. بانک فدرال نمی تواند تعمیر شکسته زنجیره تامین” گفت: Randall Kroszner سابق بانک فدرال فرماندار در طول 2008-09 بحران مالی است. “فدرال رزرو را انجام خواهد داد آنچه در آن می تواند اما نه همه قدرتمند است.”

حتی با تمام هزینه های به تاریخ پاول گفت بیشتر مورد نیاز بود به این دلیل که تاثیر اقتصادی شده است آنقدر شدید و آمار برخی از خانواده ها بسیار سخت است.

او گفت: آمریکایی های کم درآمد روبرو هستند و فشار از این بحران اقتصادی است و آنها باید حداقل توانایی که مسئولیت رسیدگی به آن است. تقریبا 40 درصد از خانواده های ایالات متحده ساخت کمتر از $40,000 یک سال از دست رفته در ماه مارس با استناد به نتایج حاصل از یک تغذیه نظرسنجی که بعد از آمدن این هفته است.

از تغذیه گرفته دراماتیک مراحل را امتحان کنید برای کمک به اقتصاد است. تحت پاول را جهت تغذیه به کاهش نرخ بهره به صفر و پمپ بیش از 2.5 تریلیون دلار به بازارهای مالی سیستم در تلاش برای آن را به عنوان آسان که ممکن است برای شرکت ها و خانواده ها به قرض گرفتن پول ارزان به آن را از طریق این زمان.

“از پاول تغذیه را در چند هفته چه [رئیس سابق بن] برنانکه تغذیه را در طی چندین سال” گفت: Nathan ورق سابق بانک فدرال رسمی است که در حال حاضر اقتصاددان ارشد در PGIMF درآمد ثابت. “پاول را تغذیه رشد کرده ترازنامه توسط 2.5 تریلیون دلار. آن بوده است قدرتمند است.”

برنانکه led فدرال رزرو در سال 2008 بحران مالی است.

برخی از جمله تهمت خواسته اند که فدرال رزرو به نرخ بهره منفی است که هرگز اتفاق افتاده است در ایالات متحده است. این امر اساسا مجازات هر کسی که صرفه جویی و آن را تقریبا رایگان به قرض گرفتن پول. پاول گفت: دوباره جمعه را تغذیه نمی خواهند به انجام این کار است.

“این کمیته را مشاهده روی منفی نرخ واقعا تغییر نکرده است. این چیزی است که ما به دنبال در” او گفت:.

پاول تاکید کرد که تغذیه نمی تواند مستقیم کمک به بسیاری از آمریکایی ها و صاحبان کسب و کار کوچک که در حال مبارزه. فدرال رزرو در مورد شروع به ارائه کم هزینه وام به کوچک و متوسط کسب و کار, اما بسیاری از تلاش صاحبان کسب و کار می گویند که آنها نیاز به کمک برای زنده ماندن تا آنجا که آنها نمی خواهد بود قادر به بازپرداخت آنقدر بدهی.

خرده فروشی و خدمات مواد غذایی به خصوص مستعد ابتلا به خاموش کردن به طور دائم گفت: Alex Bartik استاد اقتصاد در دانشگاه ایلینویز است که بخشی از یک تیم از محققان ردیابی کسب و کار کوچک تعطیلی از این بیماری همه گیر. آنها دریافتند بیش از 2 درصد از ایالات متحده کسب و کارهای کوچک بسته اند به طور دائم در حال حاضر.

چندین تغذیه مقامات از جمله پاول گفت: در این هفته آنها فکر می کنند که اقتصاد ایالات متحده به زودی آمار پایین آن نقطه و سپس شروع به دوباره بجای اول برگشتن, اما آنها هشدار داده اند بهبودی است و به احتمال زیاد کند.

“وجود دارد یک حس رو به رشد حس من فکر می کنم که بهبود ممکن است آهسته تر از ما خواهد بود” پاول گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>