در گذشته رکود فدرال رزرو است و نقش بزرگی در احیای اقتصاد به شدت کاهش نرخ بهره. اما پاول شده است هشدار قانونگذاران که بانک مرکزی نمی خواهد که مقدار مهمات از چپ به مبارزه بعدی رکود به دلیل نرخ بهره بسیار پایین (معیار رای دادن فقط زیر 1.75 درصد بسیار پایین تر از نرخ های بالاتر از 5 درصد در گذشته).

بیشتر هزینه های دولت است که به احتمال زیاد نیاز به کمک اقتصاد در رکود است.

فدرال رزرو صندلی هشدار می آید به عنوان فدرال ایالات متحده بدهی های رشد کرده در حدود 3 تریلیون رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و رئیس جمهور آخرین بودجه پیشنهاد ارائه شده در این هفته خواهد اضافه کردن یکی دیگر از $5 تریلیون دلار به بدهی بیش از دهه آینده. اقتصاددانان نگران هستند که آنقدر بدهی های دولت ایالات متحده می تواند تعدیل سرمایه گذاری خصوصی توسط رانندگی را از سرمایه گذاران به خرید عمومی اوراق قرضه به جای خصوصی ،

“توسعه پایدار در بودجه فدرال نیز می تواند حمایت از رشد اقتصاد در دراز مدت گفت:” پاول که صرف زمان قبل از او پیوست و تغذیه, آموزش, کنگره در مورد بدهی حد به عنوان یک مرکز سیاست دو حزبی محقق است.

مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی پاول به tweeting در وسط کنگره شنوایی است که فدرال رزرو صندلی بود نگه داشتن نرخ بهره بیش از حد بالا است.

“هنگامی که جروم پاول شروع شهادت او امروز داو شد تا 125, & سرفصل بالاتر است. به عنوان او صحبت کرد و آن را زیرفشار به طور پیوسته رو به پایین به طور معمول و در حال حاضر در -15. آلمان و کشورهای دیگر پرداخت به قرض گرفتن پول. ما نخست بیشتر اما تغذیه رای دادن بیش از حد بالا است, دلار دشوار در صادرات” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

ایالات متحده هرگز منفی نرخ بهره. وقتی پرسیده شد که در مورد احتمال در روز سه شنبه پاول گفت که “نه یک ابزار ما به دنبال در.”

اقتصاددانان به طور گسترده ای نظر منفی نرخ بهره به عنوان تنها ارزش کار زمانی که اقتصاد در وضعیت وحشتناک. مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد و خواستار کاهش نرخ بهره به افزایش بیشتر رشد بازار سهام است.

در حال حاضر فدرال رزرو صندلی نمی دیدن هر نشانه ای از رکود اقتصادی در افق. او به کنگره گفت که اقتصاد ایالات متحده است که در یک “مکان بسیار خوب است” و باقی مانده است “انعطاف پذیر” به متعدد مشت در ماه های اخیر. او انتظار دارد که رشد باقی می ماند جامد و نرخ بهره به باقی می ماند در سطح فعلی اگر چه او گفت coronavirus عمده ای ناشناخته برای اقتصاد است.

“ما می دانیم که وجود خواهد داشت برخی از – به احتمال بسیار زیاد – تواند برخی از اثرات در ایالات متحده” از coronavirus پاول گفت: اما او مردد به پیش بینی چگونه از تاثیر آن را بر اقتصاد است.

“من فکر می کنم آن را خیلی زود است. ما باید برای مقاومت در برابر وسوسه به حدس و گمان در این” پاول گفت. او تصریح کرد که فدرال ریزرو “از نزدیک نظارت بر” وضعیت ممکن است “اختلال در چین که بیش از نشت به بقیه اقتصاد جهانی است.”

پاول تاکید کرد به کنگره است که نگرانی های خود را برای اقتصاد هستند بیشتر در دراز مدت. در علاوه بر این به کاهش کسری او بار دیگر گفت: بسیار زیادی وجود دارد که نیاز به سرمایه گذاری در برنامه برای به دست آوردن بیشتر مردم به کار و افزایش بهره وری.

“پیدا کردن راه هایی برای افزایش مشارکت نیروی کار و رشد بهره وری را به نفع آمریکایی ها و باید یک اولویت ملی,” پاول گفت.

سهم در سن کار آمریکایی که در نیروی کار است که در آن بالاترین میزان در بیش از یک دهه با توجه به وزارت کار گزارش روز شنبه اما آن باقی مانده است و زیر بسیاری از ملت رقبا.

پاول نسبتا ارزیابی مثبت از اقتصاد ایالات متحده بود و تکرار توسط دیگر تغذیه رهبران این هفته است.

“سیاست این است که در یک جای خوب. اقتصاد در یک جای خوب” سان فرانسیسکو رئیس فدرال Mary Daly گفت: در سخنرانی روز دوشنبه در ایرلند.

دالی همچنین مراقب باشید به کاهش نگرانی ها در مورد اثر coronavirus در اقتصاد ایالات متحده تا کنون.

“در حال حاضر من به تماشای coronavirus با دقت برای دیدن اگر آن را به هر دراز مدت اثرات آن بر اقتصاد و یا عمیق تر اثر ما را نسبت به penciled در حال حاضر” دالی گفت. “اما تا به امروز هیچ یک از کسانی که باید محقق نشد.”

بانک فدرال فیلادلفیا جمهور پاتریک هارکر روز دوشنبه گفت که اثرات منفی در چین شد “چیزی به تماشای.”

اقتصاد آمریکا به شدت رانده مخارج مصرف کننده است که سالم باقی مانده است. دیگر اقتصادهای در حال بیشتر وابسته به تجارت است که شروع به تحت تاثیر تعطیلی بسیاری از کارخانه ها در چین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im