“مردم خواسته شده است برای قرار دادن زندگی خود و معیشت در انتظار نگه داشته در مهم اقتصادی و هزینه شخصی” پاول گفت: در موسسه بروکینگز پخش. “ما در حال حرکت با هشدار دهنده سرعت از 50 سال پایین ترین نرخ بیکاری به چه خواهد شد به احتمال بسیار زیاد اگر چه به طور موقت سطح است.”

پاول به نام برای یک بحث ملی در مورد آنچه در آن خواهد شد را برای بازگشایی, اقتصاد, اما او خواست احتیاط در مورد حرکت به سرعت بیش از حد و تحریک دیگر سنبله در coronavirus موارد و مرگ و میر. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفته است که ممکن است کسب و کار می تواند بازگشایی است. پاول اشاره کرد اکثر مردم فکر می کنم در نیمه دوم سال بیشتر است.

بیش از 17 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری کمک در چهار هفته گذشته به کشور وارد اورژانس ملی با توجه به جهانی همه گیر وزارت کار گزارش داد پنج شنبه. پاول گفت: بار خاموش در حال “سقوط بیشتر به شدت در کسانی که حداقل قادر به حمل آنها” و او قول داد به انجام همه چیز را او می تواند به کمک کند.

بانک فدرال جارو وام از برنامه های جدید پرده برداری کرد روز شنبه ارائه خواهد شد 2 تریلیون دلار اضافی برای کمک به کوچک و متوسط و شرکت های بزرگ و همچنین بسته های پول در ایالات و شهرستانها. آخرین اقدامات در علاوه بر این به بانک مرکزی کاهش نرخ بهره به صفر در ماه مارس و خرید متعدد اوراق قرضه دولتی در تلاش برای نگه داشتن قرض به عنوان ارزان به عنوان امکان پذیر است برای خانواده های آمریکایی و کسب و کار.

“ما اقدامات اضطراری در حال محفوظ واقعا نادر شرایطی مانند کسانی که ما امروز” پاول گفت. “وجود دارد هر دلیل به این باور است که جهش اقتصادی را می توان قوی است.”

فدرال رزرو در آخرین اقدامات رفتن و حتی بیشتر از آنچه که بانک مرکزی را در طول رکود اقتصادی ، فدرال رزرو به طور مستقیم خرید بدهی از شرکت های بزرگ و کشورهای سطح حمایت از آن نیست قبل از محاکمه. وجود گسترده نگرانی است که برخی از شرکت ها و خانواده ها را ورشکسته در طول همه گیر چرا که آنها نمی خواهد بود قادر به قرض گرفتن پول و در زمان اما تغذیه گرفته است بزرگ و اقدامات بی سابقه ای برای نگه داشتن حد اعتباری جریان به عنوان امکان پذیر است.

در عین حال پاول و بسیاری از بالای اقتصادی رهبران در حال تلاش برای پاسخ به دو سوال کلیدی: چگونه و چه زمانی این رکود اقتصادی بود ؟ میان تغذیه رهبران اجماع رو به رشد اقتصادی است درد قابل توجهی می شود و بهبود آهسته خواهد بود.

وجود گسترده توافق مردم باید احساس امنیت به بیرون رفتن دوباره و بدترین نتیجه ممکن خواهد بود برای باز کردن اقتصاد خیلی زود تحریک دیگری سنبله در coronavirus موارد و مرگ و میر.

“ما نیاز به یک طرح ملی برای بازگشایی اقتصاد است. همه ما می خواهیم آن را به اتفاق می افتد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” پاول گفت. “همه ما می خواهیم برای جلوگیری از غلط شروع می شود جایی که ما بخشی از بازگشایی و نتایج که در سنبله در coronavirus موارد است.”

اقتصاد ایالات متحده ممکن است در قرارداد بیش از 30 درصد در ماه آوریل تا ژوئن برخی از اقتصاددانان پیش بینی می کنند. پاول گفت: اقتصاد خواهد بود “بسیار ضعیف است.” او امیدوار است کسب و کار در سراسر کشور می توانید بازگشایی احیای اقتصاد با خیال راحت در نیمه دوم سال اما او نمی خواهم به یک ماه خاص.

“این یک مسئله بهداشت عمومی,” اریک Rosengren رئیس جمهور از بوستون تغذیه در گفتگویی گفت. “این بار اگر شما را به تصمیم گیری های بد آنها بسیار پرهزینه است. ما باید سعی کنید برای به حداقل رساندن آن است.”

Rosengren گفت: آن را “روشن” سلامت عمومی پاسخ در ایالات متحده “رفته اند و نه به عنوان به خوبی به عنوان آنها را در برخی از کشورهای دیگر” است که با اضافه کردن به اقتصادی به عنوان کسب و کار بسته شود برای یک دوره طولانی تر از زمان.

رئیس فدرال رزرو ریچموند تام Barkin گفت: اقتصاد نمی تواند گزاف گویی تا زمانی که مردم احساس راحتی به بیرون رفتن دوباره به رستوران ها, بیس بال بازی ها و یا کنسرت. او می بیند تشابه به سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی در ایالات متحده و چه نا امن مردم احساس برای پرواز تا زمانی که دولت تصویب عمده امنیت آماده شود. وجود خواهد داشت نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس معادل برای همه گیر آن است که آیا یک واکسن یا آنتی بادی آزمون.

“ما قصد داریم به فکر می کنم سخت در مورد چیزهایی است که باید ما را به احساس می کنم آن را بی خطر به فروشگاه دوباره و یا غذا خوردن بیرون دوباره” Barkin در مصاحبه ای گفت:.

پس از 9/11 رئیس جمهور جورج دبلیو بوش تشویق مردم به بیرون رفتن و صرف به عنوان یک شکل از میهن پرستی و ملت پاسخ داد. اما این بعید است که به کار دوباره داده می شود که مسائل بهداشتی را لمس کنید خیلی از اقتصاد است. Barkin گفت: آن را به نوعی از ملی پروتکل مانند نیاز مردم به پوشیدن ماسک و نشستن در فاصله معینی از هم جدا در رستوران ها و در هواپیما به مصرف کننده اعتماد به نفس بالا به اندازه کافی به صرف دوباره.

“من در واقع هستم خوش بینانه تر از بسیاری از که ما می توانیم به عقب بر گردیم به کار” Barkin گفت. “آنچه من بیشتر نگران این است که تقاضای مصرف کننده.”

به عنوان تغذیه رهبران آماده شدن برای دشوار ماه های آینده برای اقتصاد وال استریت تبدیل شده است و بیشتر, خوش بینانه, تا حدودی به دلیل بانک مرکزی عظیم اقدامات است. سهام ایالات متحده بودند پایین در حدود 30 درصد در ماه مارس به عنوان coronavirus موارد نصب شده و کنگره متوقف شده در عبور از 2 تریلیون دلار بسته امداد. در روزهای اخیر سهام بسیج. سهام ایالات متحده در حال حاضر پایین حدود 20 درصد از فوریه اوج.

فدرال رزرو به زودی شروع به خرید تا به 750 میلیارد دلار در وام شرکت از کسب و کار بزرگ است که تا به حال حداقل یک درجه سرمایه گذاری رتبه مارس 22 یک نوار بالا که برخی از تلاش شرکت نمی قادر خواهد بود برای دیدار با. اما بزرگ زنجیره های خرده فروشی مانند میسی شکاف یا J. C. Penney به احتمال زیاد به واجد شرایط پس از بدهی خود را اسلاید در زیر درجه سرمایه گذاری پس از آن تاریخ است.

برای کمک به کارهای شرکت های فدرال رزرو خواهد خرید تا آنجا که 600 میلیارد دلار وام از بانک ها است که می تواند به کسب و کار با 10,000 کارکنان. این وام می تواند در هر نقطه از $1 میلیون به $150 میلیون, بزرگتر از آنچه در اداره کسب و کار کوچک ارائه شده است. شرکت گرفتن این پول باید در ایالات متحده ثبت شده و در درجه اول عامل در داخل کشور. وام برای چهار سال به کسب و کار زمان به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.

بسیاری از ایالت ها و شهرهای در حال حاضر هشدار آنها در مورد به اجرا از پول نقد به عنوان مالیات بر درآمد اما خشک شده و هزینه ها سر به فلک کشید برای مقابله با بحران بهداشت و درمان. فدرال رزرو قصد دارد برای شروع خرید تا 500 میلیارد دلار در کوتاه مدت اوراق قرضه از تمام 50 ایالت منطقه کلمبیا و شهرهای بزرگ با بیش از یک میلیون نفر است.

برای کمک به کسب و کارهای کوچک تغذیه به توافق backstop مدیریت کسب و کار کوچک چک برنامه حفاظت از وام های که تا به حال راکی پس از اجرای آنها آغاز شد و جمعه. کسب و کار با کمتر از 500 کارمند قرار است به رفتن به بانک برای دریافت وام تا 1 میلیون اما بسیاری از کسب و کار کوچک صاحبان شکایت بانک نیست و در نظر گرفتن برنامه های کاربردی و یا خواستار کاغذ بازی بیش از حد.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام تا به حال “چند اشکالات” اما بانک ها و صاحبان کسب و کار در سراسر کشور گزارش جرم سردرگمی و تاخیر در دسترسی به منابع مالی است. اولیه برنامه قرار بود انجام $350 میلیارد وام. مغلوب ساختن پیشی جستن است درخواست از کنگره برای اضافی $250 میلیون دلار است.

فدرال رزرو نیز خرید طیف گسترده ای از بدهی های دیگر برای اطمینان از آمریکایی ها هنوز هم می توانید دسترسی به صفحه اصلی وام مسکن وام خودرو و وام گرفتن نیاز دارد. پاول همچنین پنج شنبه تاکید کرد که فدرال ریزرو ساخت وام به شرکت ها و دولت نه پول دادن آشکار است. فدرال رزرو می کند و انتظار می رود به پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de