فدرال ریزرو اعلام نامحدود اوراق قرضه خرید در اقدام بی سابقه برای کمک به اقتصاد ایالات متحده آب و هوا coronavirus بحران

“روشن شده است که اقتصاد ما را مواجه شدید اختلال” تغذیه رهبران نوشت: در بیانیه ای. “فدرال رزرو متعهد به استفاده از آن در طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از خانواده ها و کسب و کار و اقتصاد ایالات متحده به طور کلی در این زمان به چالش کشیدن.”

بازارهای ایالات متحده شروع به پریدن کرد در اخبار آتی با عطف مثبت است. میانگین صنعتی داو جونز آینده افزایش نزدیک به 400 امتیاز به عنوان وال استریت در آغوش تاریخی اقدامات است.

اقتصاددانان این لقب “آیا هر آنچه در آن طول می کشد” لحظه ای برای تغذیه. برخی از تحلیلگران در توییتر نسبت به آن زمانی که نشان می دهد بحث میزبان اپرا به هر کس در مخاطبان یک ماشین.

فدرال رزرو نیز روز دوشنبه اعلام کرد آن را به خرید برخی از شرکت های بزرگ اوراق قرضه برای اولین بار در تاریخ خود و گفت: آن را “به زودی” اعلام خیابان اصلی وام کسب و کار برنامه. این برنامه به معنای ارائه کافی در دسترس بودن وام به کوچک و بزرگ کسب و کار در بالای هر گونه تلاش کنگره می کند.

بانک مرکزی اقدامات آمدن به کنگره متوقف شده در عمده $1.8 تریلیون بسته امداد برای ملت ایجاد بازارهای سراسر جهان به مخزن. رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد یکشنبه پیش بینی کرد که نرخ بیکاری می تواند آمار 30 درصد در سه ماهه دوم یک سطح بالاتر از دوران رکود بزرگ.

“مهاجم تلاش ها باید در سراسر بخش های دولتی و خصوصی برای محدود کردن ضرر و زیان به شغل و درآمد و به ترویج بهبود سریع پس از اختلالات آباته,” فدرال رزرو گفت.

رود آیلند خزانه دار دولت هشدار داده است که دولت به احتمال زیاد به اجرا از پول در “هفته” آخرین پرچم قرمز از قتل عام اقتصادی از coronavirus. اقتصاددانان می گویند بیش از 2 میلیون نفر از کارگران شغل خود را از دست هفته گذشته و بسیاری از آنها در حال حاضر نگران آنها نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره مارس.

هفته گذشته بانک مرکزی در کاهش نرخ بهره به صفر و به بانک ها دسترسی به وام در پایین ترین رکورد 0.25 درصد رای. فدرال رزرو همچنین گفت: آن را فراموش حداقل 700 میلیارد دلار در باند جدید خرید اما در حال حاضر نشان می دهد تمایل به انجام خیلی بیشتر از آن است.

این هفته به تنهایی فدرال رزرو قصد دارد برای خرید $375 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری (75 میلیارد دلار در روز) و 250 دلار billon ارزش وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار (50 میلیارد دلار در روز).

“این است Jay Powell را ‘هر آنچه در آن طول می کشد’ لحظه گفت:” دیوید Wessel رئیس Hutchins مرکز در سیاست پولی و مالی در بروکینگز با اشاره به تغذیه صندلی جروم پاول.

علاوه بر خرید اوراق قرضه بیشتر به عنوان سیاست شناخته شده به عنوان “کاهش کمی” یا QE فدرال رزرو دوباره راه اندازی برنامه هایی برای حمایت از شرکت ها و بدهی خانوار. اصطلاح دارایی بهادار با پشتوانه تسهیلات وام کمک می کند تا در بازار برای وام های دانشجویی, وام خودرو وام های کارت اعتباری و وام با حمایت اداره کسب و کار کوچک.

فدرال رزرو نیز روز دوشنبه گفت که آن را به حمایت از تجاری بازار وام خرید تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار علاوه بر وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار ساخته شده از وام خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>