فدرال ریزرو اعلام نامحدود اوراق قرضه خرید در اقدام بی سابقه با هدف جلوگیری از یک رکود اقتصادی

فدرال ریزرو ایالات متحده در تلاش است برای حل این مشکل با خرید مقدار نامحدود از آمریکا Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار فوق العاده backstop برای اعطای وام به بازار می رود که بسیار بیشتر از آنچه که بانک مرکزی را در بحران 2008-2009. بازگشت به تغذیه تزریق نزدیک به 4 تریلیون دلار به سیستم مالی بیش از چندین سال. تحلیلگران می گویند که بانک فدرال در حال حاضر تلاش می کوتوله که در عرض چند هفته یک عهد به چه درد coronavirus باعث شده است اقتصاد است.

بحران مالی در حال پخش است در سراسر کشور است. رود آیلند خزانه دار دولت هشدار داد که دولت به احتمال زیاد به اجرا از پول در “هفته است.” خطوط هوایی و هتل ها در درخواست عظیم میلیارد دلار وام. شرکت های مانند Nordstrom, kohl’s, Advance Auto Parts و tjx زمینه شرکت مادر از T. J. Maxx و Marshalls در حال بهره برداری خود را از خطوط اعتباری در بانک ها.

در ضمن اخراج در ادامه به کوه که می تواند فشار بیکاری به عنوان بالا به عنوان 30 درصد در سه ماهه دوم یک سطح بدتر از دوران رکود بزرگ هشدار داد جیمز بولارد رئیس جمهور از سنت لوئیس فدرال رزرو است.

“این است که در مورد کمک به وال استریت این است که در مورد کمک به خیابان اصلی” گفت: سابق فدرال رزرو صندلی Janet L. یلن. “در دسترس بودن اعتبار برای خانواده ها و کسب و کار ضروری است برای محافظت از مردم از بدترین اثرات اقتصادی.”

اقتصاددانان در حال توصیف تغذیه صندلی جروم H. پاول حرکت برای تقویت بازارهای اعتباری در روزهای اخیر به عنوان انجام “هر آنچه در آن طول می کشد” و “پرتاب سینک آشپزخانه” در بازار.

“من بسیار خوشحال با این کار او” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

بازارهای ایالات متحده در ابتدا شروع به پریدن کرد در اخبار آتی با عطف مثبت و بازار اوراق قرضه نشان دادن کمتر نشانه ای از استرس اما دستاوردهای نشد. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 582 امتیاز و هنوز هم وجود دارد کمی اشتها برای خرید اوراق قرضه فراتر از ایالات متحده Treasurys چون خیلی قطعیت در مورد ویروس باقی مانده است.

بانک مرکزی اقدامات آمدن به کنگره متوقف شده در عمده 2 تریلیون دلار بسته امداد برای ملت ایجاد بازارهای سراسر جهان به مخزن. روز دوشنبه مورگان استنلی شد آخرین بانک بزرگ هشدار داد که رشد اقتصادی در سه ماهه دوم می تواند 30 درصد شکستن رکورد اسلاید.

“مهاجم تلاش ها باید در سراسر بخش های دولتی و خصوصی برای محدود کردن ضرر و زیان به شغل و درآمد و به ترویج بهبود سریع پس از اختلالات آباته,” فدرال رزرو گفت.

سرمایه گذاران به دنبال به تغذیه به ارائه پول و حتی بیشتر و حمایت از اقتصاد از کنگره می توانید به عنوان آن را در طول بحران مالی است.

“این به احتمال بسیار زیاد واقعی محرک است که همه در حال رفتن به آمده از تغذیه و از آن خواهد شد با حداقل نظارت” گفت: هارون Brachman یک مدیر عامل در واشنگتن ثروت ،

فدرال رزرو نیز روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به خرید برخی از شرکت های بزرگ اوراق قرضه برای اولین بار در تاریخ خود و گفت: آن را “به زودی” اعلام خیابان اصلی وام کسب و کار برنامه. این برنامه به معنای ارائه کافی در دسترس بودن وام به کوچک و بزرگ کسب و کار در بالای هر حرکت توسط کنگره است.

“شرکت های بزرگ اوراق قرضه بازارهای muni بازار اوراق قرضه و حتی بازار وام مسکن یخ زده هستند. آنها عملکرد نه گفت:” جولیا کورونادو سابق بانک فدرال اقتصاد و بنیانگذار MacroPolicy دیدگاه. “همه از این اتفاق می افتد بسیار سریع تر از آن را در سال 2008 است.”

بازارهای سهام ایالات متحده در حال حاضر از بین برود تقریبا تمام دستاوردهای رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016. در عین حال آنچه در وال استریت است که واقعا spooked در مورد این واقعیت است که به عنوان مردم رها سهام آنها در حال اجرا نیست به اوراق قرضه به عنوان آنها به طور معمول انجام دهد. آنها فقط در حال فرار به پول نقد.

سرمایه گذاران کشیده یک رکورد $12.2 میلیارد دلار از اوراق قرضه شهرداری بودجه در هفته پایان مارس 18 با توجه به Lipper یک اطلاعات مالی شرکت. که تقریبا سه برابر رکورد قبلی. آن است که ساخت ایالات و شهرستانها عصبی به عنوان بسیاری از پیش بینی نیاز به قرض گرفتن پول به عنوان هزینه های خود را به موشک وار رفتن و مالیات بر درآمد را مي خشكاند. لس آنجلس و Clark County, Nev. که شامل لاس وگاس نشان داد که هر دو آنها پیش بینی عظیم کمبود بودجه از coronavirus پاسخ احتمالا نیاز به قرض گرفتن.

در یک نقطه در هفته گذشته برخی از شهرداری ها دیدم خود هزینه های استقراض سنبله با نرخ بهره تیراندازی به 10 درصد عظیم پرش از زیر 1 درصد نرخ موجود پیش از آن در ماه مارس گفت: امیلی براک یک مدیر در دولت مالی افسران انجمن.

“وجود دارد فقط هیچ کس وجود دارد برای خرید اوراق قرضه” براک گفت. “ما می خواهیم دولت فدرال برای ورود به این بازار و شروع به خرید.”

آمریکایی ها نیز کشیده تاریخی مبلغ 24 میلیارد دلار در فیزیکی پول نقد از دستگاههای خودپرداز و شعب بانک و دویچه بانک در گزارش نشان میدهد چقدر نگران مردم هستند. در بالا از آن, نخست وجوه بازار پول یکی از نزدیکترین معادل به پول از دست داده و 11 درصد از کل دارایی خود را به عنوان بزرگ سرمایه گذاران نهادی فرار کرد.

حتی معاملات وام مسکن اوراق بهادار نیز در نظر گرفته یک پناهگاه امن دارایی تقریبا مسدود در روزهای اخیر از فروش وحشت. به عنوان مشتریان به نام و خواست پول خود را سرمایه گذاری مدیران مجبور شدند به فروش برساند. این باعث یک اجرا در املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست گفت: والت اشمیت از FHN مالی که تشدید فروش از آنجا که این شرکت ها به طور معمول اهرم معنی آنها استقراض برای سرمایه گذاری 5 دلار برای هر $1 یک سرمایه گذار قرار می دهد در صندوق.

بازارهای اعتباری بهبود کمی دوشنبه پس از مروری بر آخرین, اقدام, اما سرمایه گذاران باقی می ماند مردد به سرمایه گذاری تا زمانی که کنگره می دهد شرکت ها و خانواده ها تزریق پول نقد برای کمک به پرداخت صورتحساب خود را.

“فدرال رزرو انجام داده است تاریخی مقادیر برای حمایت از بازارهای مالی اما واقعا گام بعدی است که باید در سال مالی طرف” گفت: Neal اپستاین ارشد اعتباری افسر در مودی.

کوچک-صاحبان کسب و کار نیز با داشتن یک زمان سخت گرفتن پول آنها نیاز دارید. نیمی از کسب و کارهای کوچک باید کمتر از 15 روز ارزش پول نقد در دست با توجه به جی پی مورگان چیس موسسه معنی آنها نیاز به دسترسی به سرمایه ،

بانک فدرال عمل کرده است در رعد و برق سرعت به نگه داشتن پول در اقتصاد است. هفته گذشته بانک مرکزی در کاهش نرخ بهره به صفر و به بانک ها دسترسی به وام در پایین ترین رکورد 0.25 درصد رای. فدرال رزرو همچنین گفت: آن را فراموش حداقل 700 میلیارد دلار در باند جدید خرید اما از آن است که نشان می دهد تمایل به انجام خیلی بیشتر از آن است.

این هفته به تنهایی فدرال رزرو برنامه خرید روزانه از $75 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و 50 میلیارد دلار ارزش وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. برخی از خرید خواهد بود تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار, تلاش برای کاهش فشار به مراکز خرید و دیگر مراکز خرده فروشی نگاه به طور فزاینده ای در معرض خطر ورشکستگی.

“فدرال رزرو است که فقط رفتن به نگه داشتن چیزهایی که تا به چیزی کار می کند گفت:” اریک استین معاون رئیس جمهور از یتن ونس مدیریت سابق و کارمند در نیویورک فدرال رزرو بازارهای میز در 2007-2008. “باور من این است که ما خیلی بیشتر در هفته ها و ماه آمده است.”

علاوه بر خرید اوراق قرضه بیشتر یک سیاست شناخته شده به عنوان “کاهش کمی” یا QE فدرال رزرو است راهاندازی برنامه هایی برای حمایت از شرکت ها و بدهی خانوار. یک اصطلاح دارایی بهادار با پشتوانه تسهیلات وام کمک می کند که بازار برای وام های دانشجویی, وام خودرو وام های کارت اعتباری و وام با حمایت اداره کسب و کار کوچک.

تمام این تلاش ها به معنای ارائه کافی “پل تامین مالی” تغذیه مقامات گفت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: ما با همکاری نزدیک با بانک مرکزی و کنگره به اطمینان حاصل شود که کسب و کارهای کوچک دریافت وام آنها نیاز به سرعت برای زنده ماندن. قانون در کنگره را قادر می سازد کسب و کارهای کوچک با 500 یا کمتر کارکنان به اداره کسب و کار کوچک وام از حدود دو ماه از حقوق و دستمزد و برخی از هزینه های سربار.

“این یک تلاش برای کشتن این ویروس و تسکین اقتصادی,” Mnuchin گفت: در فاکس کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>