تغذیه اقدام سوخت بازار سهام گزاف گویی پس از بدتر از حد انتظار اشتغال

“کشور ما بالاترین اولویت باید برای رسیدگی به این بحران بهداشت عمومی ارائه مراقبت از بیمار و محدود کردن گسترش بیشتر این ویروس” تغذیه صندلی جروم H. پاول در بیانیه ای گفت. “فدرال رزرو نقش است که برای ارائه به عنوان بسیاری امداد و ثبات به عنوان ما می توانیم در طول این مدت محدود فعالیت های اقتصادی و اقدامات ما امروز کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که احتمالی بازیابی است که به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است.”

در اوایل بعد از ظهر داو شد تا 510 امتیاز یا 2.2 درصد در 23,944. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص صعود کرده 2.3 درصد به 2,813 و فناوری سنگین نزدک شد تا 1.3 درصد در 8,194.

پنجشنبه دستاوردهای قرار داده و هر سه در سرعت به پایان هفته با قوی پیشرفت اما به نوسانات هفته های اخیر نشان داده است که جزر و مد می تواند در هر زمان تغییر.

“تجمع معنا نیست که ما از جنگل فقط رتبهدهی نشده است, و نه که بی ثباتی است که یک چیزی از گذشته” مایک Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E-تجارت گفت: در یک ایمیل به واشنگتن پست. “اگر یکی از چیزهایی اخیر تاریخ به ما نشان داده این است که خوش بینی را می پوشند به سرعت اگر موارد بالا رفتن و یا ماندن در خانه و سفارشات در حال افزایش یافته است.”

تازه بیکاری در دوشنبه نشان داد بیش از 6.6 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 4, اضافه کردن به بیش از 10 میلیون مدعیان متصلب در ماه مارس به این بیماری همه گیر از طریق ملت است. Janet L. یلن یکی از اقتصاددانان برتر جهان و سابق فدرال رزرو صندلی برآورد نرخ بیکاری در ایالات متحده در حال حاضر بین 12 و 13 درصد خواهد بود که بدترین میزان از زمان رکود بزرگ. جمعه گذشته وزارت کار قرار داده و میزان 4.4 درصد است.

با دهها هزار نفر از کسب و کار بسته به علت پناهگاه در محل سفارشات در بیش از 40 متحده بخش مهمان نوازی — هتل ها, رستوران ها و پارک های تفریحی — اب و هوای شدیدترین تلفات است. برای هفته منتهی به مارس 28 کالیفرنیا گزارش داد که برخی از 872,000 کارگران از صنایع خدماتی در زمینه بیکاری.

به عنوان اخراج موشک وار رفتن مسیر برگشت به بهبود اقتصادی رشد می کند دیگر. کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان از MUFG اتحادیه بانک گفت: در تفسیر پنج شنبه که این کشور در سریعترین بازیابی پس از سال 1980 رکود اقتصادی در زمان حدود یک سال است. چشم انداز در حال حاضر مطمئن شوید که هیچ جدول زمانی برای بازگشت به اوضاع عادی به نظر می رسد گریمر.

“بازار کار است که یک بازی صندلی موسیقی در رکود و وجود خواهد داشت کمتر کرسی در جدول برای کارگران پس از رکود اقتصادی به پایان می رسد” Rupkey نوشت. “شرکت خواهد متوجه آنها نمی نیاز به استخدام برگشت همه آنها اجازه رفتن به خصوص زمانی که سفارشات و فروش در آینده نه کامل 100 درصد.”

ضریب اطمینان مصرف کننده به پایین ترین سطح خود از سال 2011 در اوایل ماه آوریل از دانشگاه “میشیگان” در گزارش خود بزرگترین-همیشه یک ماه کاهش است. این افت نشان دهنده عدم اطمینان قریب به اتفاق در میان بالا رفتن سرسام آور اخراج و تعطیلی کسب و کار: فقط دو ماه پیش مصرف کننده اعتماد به نفس بود نزدیک 15 سال به بالا.

با وجود این تجمع برخی از سرمایه گذاران flocked به ایمنی. عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید کاهش یافته است 0.01 درصد در اوایل معاملات; افت بازده اوراق قرضه به افزایش قیمت. طلا یکی دیگر از پناهگاه معامله شد تا نزدیک به 3 درصد در $1,734 در هر اونس است.

قیمت نفت roared بالاتر در معاملات صبح با نفت خام برنت جهانی نفت معیار افزایش بیش از 4.3 درصد به تجارت در $34.28 در هر بشکه رسید. سرمایه گذاران در انتظار نشست سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدان آن که در آن جهان از تولید کنندگان عمده نفت در حال انتظار برای اعلام عمیق به کاهش تولید.

در این جلسه شده بود به تعویق افتاد و در میان افزایش تنش بین روسیه و عربستان سعودی است. دو غول های درگیر در یک جنگ قیمت است که باعث جهانی نفت بیش از تقاضا در میان cratering تقاضا از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net