ترس از بدهی شرکت های بزرگ, بمب رشد شیوع کروناویروس بدتر

ماموت بدهی برآمدگی شامل یک افزایش قابل توجهی در وام گرفتن با بالاترین کیفیت درجه سرمایه گذاری شرکت های — کسانی که دارای فقط یک سطح بالاتر “آشغال.” بیش از 1 تریلیون دلار در “اهرمی وام” یک نوع از خطرناک وام دهی بانک ها به بدهی های لادن شرکت دوم بالقوه فلش نقطه.

ناظران از جمله فدرال رزرو هشدار داده اند برای سال های سال است که وام گرفتن بیش از حد توسط شرکت های بزرگ از جمله برخی با subpar رتبه بندی اعتباری ممکن است در نهایت ضربه یک سوراخ در اقتصاد ایالات متحده. در حال حاضر به عنوان وال استریت و پنجه نرم با بیماری همه گیر جهانی بدهی آلارم نشان می دهد که چگونه سرمایه گذاران در حال ارزیابی مجدد خطرات آنها نادیده گرفته شده در بلند مدت توسعه اقتصادی.

“این یک نگرانی بزرگ” گفت: Ruchir شارما رئیس جهانی برای استراتژیست مورگان استنلی. “ما در حال برخورد با ناشناخته ها. اما با توجه به افزایش عظیم در اهرم سیستم شکننده و آسیب پذیر است.”

شرکت های انرژی که وام گرفته اند به شدت در سال های اخیر ممکن است اول به رنج می برند به عنوان یک نتیجه از قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است. سقوط قیمت نفت در حالی که خبر خوبی برای مصرف کنندگان ممکن است رسیدن به سطح است که آن را غیر ممکن است برای شرکت در آمریکا شیل صنعت برای پوشش هزینه های خود را.

روز دوشنبه سرمایه گذاران ضرب و شتم برخی از شرکت های انرژی که باید بزرگ برجسته تعهدات. سهام هالی برتون است که بیش از دو برابر کل بدهی به 11.5 میلیارد دلار از سال 2012 با وجود کشویی درآمد و سود از دست رفته و 38 درصد از ارزش خود را.

میدان نفتی شرکت خدمات در هفته گذشته مطرح شده از 1 میلیارد دلار از طریق فروش سرمایه گذاران اوراق قرضه 10 ساله پرداخت بهره از 2.9 درصد است. هالی برتون گفت که قصد دارد به استفاده از درآمد حاصل را به پرداخت بدهی های موجود. بیش از شش سال از آن چهره 3.8 میلیارد دلار در پرداخت بدهی.

امروز بدهی گلایه سرچشمه در ماه است که به دنبال سپتامبر 2008 لیمن برادرز سقوط.

در پاسخ به فدرال رزرو کاهش آن معیار نرخ وام به صفر نگه داشته و آن را در نزدیکی یا پایین تاریخی برای یک دهه. هدف این بود که برای التیام زخمی, اقتصاد, اما دوران پول آسان تربیت زیاده که فقط در حال حاضر در حال آمدن به نمایش.

دسترسی به کم هزینه اعتباری کمک کرد تا بسیاری از شرکت های رشد و استخدام. اما آن را نیز فعال کنید بعضی ها که نمی سودآور برای زنده ماندن بارها و بارها توسط refinancing بدهی خود را. این “زامبی” شرکت هایی که انجام کسب نیست به اندازه کافی برای پوشش دادن علاقه خود پرداخت به حساب یکی در هر شش عموم معامله شرکتهای آمریکایی شارما گفت.

حدود نیمی از کل بدهی شرکت های غیرمالی است تاریخ “BBB” فقط کمی بهتر از آشغال و یا بالا و عملکرد بدهی. شرکت هایی مانند eBay و مارتین مریتا به فروش اوراق قرضه در این ماه به سرمایه گذاران با چنین رأی.

با استفاده از اندازه گیری گسترده کسب و کار بدهی نسبت بدهی به دارایی در بالاترین حد خود در 20 سال با توجه به فدرال رزرو. یک مشکل بالقوه نقطه نهفته است در این رشد سریع “اهرمی وام” ساخته شده توسط بانک ها مانند گلدمن ساکس و جی پی مورگان به نمرات نقدی-کوتاه شرکت.

تا همین اواخر چنین وام به طور معمول ساخته شده بودند برای شرکت های که در حال حاضر عمیقا در بدهی. اما در دو سال گذشته بزرگترین وام گیرندگان ترین کشور مدیون شرکت با توجه به فدرال رزرو. در نیمه اول سال گذشته حدود 40 درصد قوی تر وام به شرکت با یک بدهی به درآمد نسبت 6 به 1 و یا بیشتر است.

کسب و کار شده اند قادر به تحمل فوق العاده ای خود را بار بدهی تنها به دلیل هزینه های استقراض شده اند در طول تاریخ کم است. در صورتی که تغییرات به هر دلیل کمبود پول نقد شرکت احتمالا توسل به اخراج و بریده بریده هزینه های خود را در کارخانه های جدید و تجهیزات برای صرفه جویی در پول برای پرداخت بهره.

خطر در حال حاضر این است که اقتصاد را به توقف ناگهانی — با کنفرانس ها و دیگر رویدادهای عمومی لغو سفر دلسرد و مصرف کنندگان ماندن صفحه اصلی — برش درآمد برای بسیاری از شرکت ها و آن را سخت تر برای آنها را به بازپرداخت وام خود را.

حتی قبل از کامل اثرات coronavirus آمار ایالات متحده تحلیلگران برش بودند درآمد خود را پیش بینی. از Feb. 28 بیش از دو بار به عنوان بسیاری از شرکت ها در شاخص S&P 500 شاخص صادر کرده است منفی راهنمایی خود را در سه ماهه اول درآمد به عنوان صادر کرده است خوش بین ارزیابی با توجه به FactSet یک اطلاعات مالی شرکت.

در همان زمان سرمایه گذاران عصبی شدن pickier که در مورد وام گیرندگان آنها صندوق قطع جریان پول ارزان به شرکت هایی که به آن نیاز دارید برای زنده ماندن.

“آن را یک بیماری همه گیر از ترس این که گسترش سریع تر از ویروس” گفت: Ed Yardeni سر از eponymous شرکت تحقیقاتی.

در روزهای اخیر نشانه هایی از بازار اوراق قرضه استرس شده اند ضرب. پس از سالها به سختی تشخیص بین خوب ریسک اعتباری و سرمایه گذاران رشد بیشتر فهیم.

“گسترش” و یا عملکرد اضافی که سرمایه گذاران تقاضا برای نگهداری اوراق قرضه را نسبت به خطر گنجينه آمریکا افزایش یافته است و بیش از دو درصد از اواسط ماه مارس-حدود چهار برابر افزایش می دهد سرمایه گذاران مورد نیاز از وام گیرندگان معتبر با توجه به بلومبرگ بارکلیز داده است.

ترس از بهره بالاتر اتهامات — و امیدوار اضافی برای تغذیه کاهش نرخ — برخی از وام گیرندگان شرکت ها باید با تاخیر صدور بدهی.

جدید شرکت های بزرگ اوراق قرضه در حال سقوط بودند حتی قبل از coronavirus ناراحت وال استریت در چند هفته گذشته. در ماه ژانویه شرکت های بزرگ ایالات متحده به فروش می رسد $63.4 میلیارد دلار از اوراق قرضه به سرمایه گذاران را بیش از 10 درصد از مدت مشابه یک سال قبل از آن با توجه به فدرال رزرو.

“شرکت های بزرگ اوراق قرضه صدور است petered کردن کمی” گفت: کتی Bostjancic آمریکا در بازار مالی اقتصاد در اقتصاد آکسفورد. “وجود دارد چند روز در هفته گذشته ما هیچ ندارد. … فقط چیزهای زیادی وجود دارد ترس است.”

رتبه بندی سازمان از جمله S&P رتبه جهانی نیز مورد نقد و وام گیرندگان شرکت ها برای شواهدی از ضعف است. در روز دوشنبه شاخص S&P جهانی قرار می گیرد Ryman مهمان نوازی خواص که دارای هتل ها و اقامتگاههای تفریحی را از جمله Gaylord Opryland در منفی دیده بان با استناد به “قابل توجه coronavirus مرتبط با لغو شد.”

اگر چشم انداز اقتصادی تیره به سرعت تعداد زیادی از وام گیرندگان ممکن است تبدیل به “فرشتگان” کاهش داد و از بالاترین درجه سرمایه گذاری به نظری آشغال بازار است. همراه با افزایش هزینه های استقراض برخی از آنها ممکن است در تلاش برای پیدا کردن طلبکاران از آنجا که بسیاری از برنامه های بازنشستگی شرکت های بیمه و صندوق های متقابل مجاز به خرید تنها سرمایه گذاری-کلاس اوراق بهادار.

“ما تا به حال پس از سال ها بسیاری از ارزان و آسان پول با کمی تمایز در کیفیت اعتباری” گفت: Sonja گیبس, مدیر عامل موسسه مالی بین المللی. “چه اتفاقی می افتد اگر شما شروع به دیدن downgrades?”

فعلی بازار اوراق قرضه آشفتگی است که به عنوان شدید به عنوان تجربه در برخی از قبلی رکود شارما گفت. به طور کلی شرایط مالی در مورد به عنوان به عنوان آنها در طول سال 2011 بدهی اروپا و بحران نرخ ارز اگر چه نه به عنوان بد در طول بحران مالی جهانی با توجه به دویچه بانک اوراق بهادار.

“احتمال است که ما باید تمام عیار بحران نقدینگی بسیار محدود” گفت: Michael Stritch مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر BMO مدیریت ثروت. “بخش بانکی بسیار کمتر قوی تر نسبت به گذشته به طوری که یک مثبت از نظر اعتباری در دسترس است.”

هنوز هم با سرمایه گذاران انتظار دارند که بانک فدرال برای بازگشت کلید آن نرخ وام به صفر در چند ماه آینده برخی از مسئولین فدرال ریزرو در حال تماس با بانک مرکزی برای گرفتن اضافی فوق العاده عمل است. اریک Rosengren رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو بوستون گفت: در 6 مارس که فدرال رزرو باید در نظر خرید دارایی های دیگر از اوراق بهادار دولتی به حفاظت از اقتصاد است.

Rosengren نمی ارائه هر گونه جزئیات اما اذعان کرد که کنگره نیاز به اجازه هیچ گونه تغذیه خرید سهام یا اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

بدهی شرکت های بزرگ افراط نه محدود به ایالات متحده است. شرکت زامبی همچنین پرسه زدن در اتحادیه اروپا و ژاپن که هزینه های استقراض شده اند کم برای سال و در حال حاضر منفی است. در یک سال 2018 مطالعه 14 اقتصادهای پیشرفته, بانک بین المللی گفت: سهم شرکت های زامبی یافته از 2 درصد در سال 1980 به 12 درصد در سال 2016.

صندوق بین المللی پول و بانک فدرال هشدار داده اند مورد بی پروا تجارت قرض گرفتن برای چندین سال. در یک رکود اقتصادی جهانی بود که نیمی به عنوان شدید به عنوان 2009 بحران شرکت در هشت اقتصادهای بزرگ از جمله چین و ژاپن و ایالات متحده ممکن است قادر به بازپرداخت $19 تریلیون ارزش بدهی — نزدیک به 40 درصد از بازار جهانی با توجه به صندوق بین المللی پول در تازه ترین ثبات مالی جهانی گزارش.

“این سطح بدهی واقعا سخت هر راه شما را اندازه گیری آنها در آمریکا و چین و اروپا است. اما شما نیاز به برخی از نوع کاتالیست به مردم به نگرانی در مورد آن” گیبس گفت. “این نوع از موقعیت ما خودمان را پیدا کنید در نوع کاتالیزور است که می تواند ایجاد یک سرایت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de