ترس کوه در مورد تاثیر coronavirus در بی خانمان

پناهگاه در سراسر کشور در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با چالش های زیادی از افزایش ظرفیت برای به دست آوردن بیشتر مردم به خیابان ها در حالی که همچنین افزایش فاصله بین تخت در امکانات خود را برای کاهش خطر گسترش به گفته کارشناسان مسکن و سرپناه اپراتورهای.

بی خانمان کمک رسانی کارگران می گویند که آنها در حال مبارزه برای دریافت اطلاعات مهم در مورد ویروس به افراد بی خانمان که بدون اینترنت و در بسیاری از موارد بی اطلاع از خطرات ناشی از کوروناویروس. در همان زمان چند بزرگ و پناهگاه گفته اند مقامات فدرال که داوطلبان آنها بستگی به ماندن در خانه نگران کننده رای و نمی توان جایگزین به گفته یکی از مقامات ارشد دولت رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی برنامه ریزی است.

کاخ سفید و وزارت مسکن و شهرسازی باید به این نقطه منتقل نمی شود برای استقرار بودجه اضطراری برای کمک به بی خانمان ها و یا مسکن پناهگاه است. هر دو حزب توافق شد که تصویب شده توسط مجلس در اواخر جمعه شب نیز شامل نمی شود هر گونه اقدامات با هدف بی خانمان با وجود نگرانی های مطرح شده توسط گروه های حمایت به کنگره قانونگذاران. اقدامات اعلام شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه نیز شامل نمی شود هر گونه خاص ارائه برای بی خانمان ها.

تشدید خطر این است که coronavirus را آغاز کرده ناهمواری از طریق اقتصاد ایالات متحده باعث اخراج در سراسر تعدادی از صنایع و قرار دادن دستمزد پایین کارگران در معرض خطر بودن بیرون کردند. تنها تعداد انگشت شماری از شهرستانها را تایید کرده و یا با توجه به موقت moratoriums اخراج در طول coronavirus که منجر کارشناسان به ترس از پتانسیل افزایش جمعیت بی خانمان.

“کنگره مورد تصویب اضطراری گذراندن لایحه ای که به طور کامل نادیده نیازهای فوری مردم دچار بی خانمانی گفت:” دایان Yentel رئيس جمهور از ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف. “تامین منابع برای محافظت در برابر شیوع کروناویروس در میان افرادی که بی خانمان است که نه تنها اخلاقی ضروری آن را فوری بهداشت عمومی ضرورت است.”

این مقام ارشد دولت گفت: کار آغاز شده در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در درخواست از کنگره برای پول در آینده کنگره بسته کمک از جمله کمک مالی اضطراری برای پناهگاه برای پرداخت اجاره و یا اجاره. دو کنگره دستیاران نیز گفت: قانونگذاران دموکرات بودند همچنین در این درخواست اما جدول زمانی برای چنین قانون نامشخص است. مقامات در صحبت خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت در تاریخ ثبت است.

“بودجه برای محافظت از بی خانمان آمریکایی است که بخش بسیار زیادی از این بحث های بین دولت و کنگره به عنوان ما به سمت یک توافق نهایی گفت:” HUD سخنگوی مت Schuck در بیانیه ای.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز ارائه پناهگاه و دیگر آژانس های مسکن با اطلاعات از CDC در مورد اجتماعی فاصله و ایجاد مناسب تمیز کردن ایستگاه برای جلوگیری از گسترش. هود گفت: این کار برای ارائه “حداکثر انعطاف پذیری” اجازه می دهد تا جوامع خود را به استفاده از HUD اعطای پول برای کمک به مراقبت های بهداشتی و بی خانمان ارائه دهندگان جلوگیری از شیوع کروناویروس. HUD دبیر بن کارسون نیز گفت: در این هفته که سازمان مدیریت اضطراری فدرال به احتمال زیاد مسئولیت برای دست زدن به یک پاسخ به پتانسیل عظیم افزایش نیاز به پناهگاه است.

کنگره بسته کمک می کند عبارتند از: برخی از اقداماتی که ممکن است به طور غیر مستقیم کمک به بی خانمان از جمله پول جدید برای بیمه بیکاری و مواد غذایی. برخی از شهرستانها نیز ramped تا پاسخ خود را به محافظت از بی خانمان ها, اجرای اخراج moratoriums; توزیع ضد عفونی کننده دست و دیگر لوازم تمیز کردن به بی خانمان و در چند شهر به دنبال اجاره هتل فضاهای برای استفاده توسط بی خانمان.

اما مصاحبه با بیش از بیش از یک و نیم دوجین فعالان مسکن و سرپناه اپراتورها نشان می دهد پناهگاه در حال حاضر مبارزه با محدودیت در منابع خود را به عنوان آنها رشد می کنند به طور فزاینده ای نگران در مورد کوروناویروس. در سن خوزه متعدد پناهگاه در حال حاضر تهی از ماسک دست عفونی و سفید کننده گفت: Jennifer محبت, مدیر اجرایی مقصد: خانه غیر انتفاعی بی خانمان سازمان در شهرستان است. آنها در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها را قرنطینه مردم در شلوغ پناهگاه باید کسی که با علائم می رسند نیاز به کمک.

“ما نیاز به منابع قادر به جداسازی آسیب پذیر بی خانمان مردمی” دوست داشتن گفت. “ما در یک بحران و نیاز فدرال منابع بلافاصله.”

در فرمونت کالیفرنیا پناهگاه تنها باید منابع به اندازه کافی به 10 روز گذشته شده اند و ناموفق درخواست دولت های محلی برای کمک به احداث تمیز کردن ایستگاه های خارج از پناهگاه درب با توجه به لوئیس Chicoine مدیر اجرایی اقامت, خدمات, یکی از بزرگترین پناهگاه بی خانمان در منطقه خلیج است. Chicoine گفت: مقامات محلی در حال غرق درخواست برای کمک. بسیاری از پناهگاه داوطلبان هستند و ماندن در خانه برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض و یا کودکان و مجبور به ماندن در خانه با توجه به مدرسه و کودک-مراقبت از تعطیلی.

“ما به ذخیره برخی از منابع اما هیچ چیز مانند آنچه که ما فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به” Chicoine گفت. “موج در حال رفتن به ضربه در چنین راهی است که زندگی مردم در خیابان ها خواهد شد به طور چشمگیری نهفته است.”

تا کنون تنها یک فرد بی خانمان در سراسر کشور دارای آزمایش مثبت برای coronavirus ارشد دولت رسمی گفت. اما نگرانی های نصب برای چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را ندارد. افراد بی خانمان به خصوص به احتمال زیاد به سلامت اضافی شرایط است که می تواند باعث تشدید تاثیر coronavirus طرفداران می گویند و یک مطالعه از سال گذشته بی خانمان ها به مراتب بیشتر احتمال دارد به آسم و ریوی شرایط.

در شهر کانزاس و سیاتل کتابخانه های عمومی در حال بسته شدن با توجه به coronavirus محروم و بی خانمان محلی جمعیت از یک گرم و خشک محل که در آن آنها می توانند دست خود را بشویید, استفاده, تمیز, حمام, شارژ تلفن های خود را اتصال به اینترنت و استراحت در طول روز است. برخی از پناهگاه بی خانمان گفت: آنها با درجه که آنها باید متمرکز در طول شیوع بیماری در افراد پیاده در خیابان.

“وجود دارد وحشتناک تنش در اینجا: شما می خواهید مردم در داخل و خارج از چادر خود را و encampments به طوری که آنها می توانید دریافت خدمات اساسی و به طور بالقوه دسترسی بهتر به مراقبت های بهداشتی” گفت: فیلیپ Mangano, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی میز گرد برای لغو بی خانمانی. “اما با coronavirus است که گزینه سالم برای آنها ؟ مردم در خارج ممکن است قادر به انجام اجتماعی فاصله و خود quarantining به جای اینکه منزوی با هم.”

برخی از طرفداران سعی کرده اند در نظر گرفتن نگرانی های خود را به طور مستقیم به HUD. در جلسه HUD در شنبه اندی عدل اجرا می شود که یک ماموریت نجات در لس آنجلس’ Skid Row خواسته کارسون و HUD رسمی ریچارد یانگ بلاد در مورد دولت فدرال آمادگی در جلسه حضور داشتند نجات ماموریت مقامات در سراسر کشور است. عدل پرسید: اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فعال خواهد FEMA برای ساخت امکانات اضطراری برای کاهش خرابی coronavirus می تواند به در حال حاضر در معرض خطر بی خانمان جمعیت. HUD مقامات گوش به عدل اما متعهد به اجرای درخواست خود را.

عدل راه اندازی قرنطینه ای در یک ورزشگاه که گنجایش حدود 175 نفر در حالی که او مظنون هزاران نفر از افراد بی خانمان در این شهر در معرض خطر باشد.

در سیاتل بی خانمان کمک رسانی کارگران اتخاذ “عملی” راه حل های اضطراری مانند عبور از خانه دست عفونی همراه با دیگر لوازم اضطراری برای کمک به مردم “پناهگاه در محل” در حالی که مقامات دولتی ساخت مدولار “جداسازی واحد” به قرنطینه افرادی که بد افتاده گفت: آلیسون Eisinger مدیر اجرایی سیاتل/King County ائتلاف در بی خانمانی. مقامات پیش بینی نیاز به چندین هزار واحد از این قبیل. Eisinger گفت: گارد ملی باید بسیج برای کمک به حمایت از پاسخ.

“این بیماری همه گیر است به طوری بی سابقه ای است که به آن نیاز فدرال-سطح پاسخ گفت:” مارگوت Kushel یک دکتر و مدیر دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, مرکز, برای جمعیت های آسیب پذیر که بر بی خانمانی در افراد مسن است. “ما نیاز به منابع اجازه می دهد تا دولت های محلی و ادارات بهداشت و بی خانمان خدمات سازمان برای اجرای برنامه های خود را بلافاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>