FDA پشت رول مواد غذایی قوانین برای 5 بار در طول همه گیر

جدید ارشاد اجازه می دهد تا تولید کنندگان به جای سخت به منبع مواد تشکیل دهنده در محصولات خود را بدون تغییر روی برچسب. و آن را اجازه می دهد تا تلوان ماشین آلات اپراتورهای طول و عرض جغرافیایی برای حذف کالری اطلاعات برای مواد غذایی به فروش می رسد.

گروه های مدافع می گویند ارشاد اعلام کرد جمعه باعث می شود آن را مشکل تر برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی به اعتماد به نفس است که مواد غذایی خود را نمی خواهد آنها را بیمار. این پیاده روی به برخی از پیشرفت های تلوان ماشین آلات ساخته شده در سال گذشته در ارائه انتخاب های سالم.

“ما هیچ اعتراضی به طور موقت انعطاف در این لحظه اما ما با سوء ظن مفهوم است که شما می خواهم می خواهم برای ادامه آن پس از اورژانس می گوید:” لورا MacCleery سیاست مدیر مرکز علوم در جهت منافع عمومی. “آنها می گویند که آنها را در نظر و در نظر گرفتن فرمت فراتر از بهداشت عمومی اورژانس.”

دیگر تغییرات موقت است که FDA صادر کرده است از زمان شروع این بیماری همه گیر آدرس تغذیه برچسب زدن بر روی بسته های مواد غذایی, منو, برچسب زدن در فست فود زنجیره ای و دو که شامل بسته بندی و برچسب زدن از تخم مرغ است. این قوانین باید کاسته مورد نیاز برای تغذیه واقعیت برچسب زدن در رستوران غذا repurposed برای فروش خرده فروشی و شامل مرموز راهنمایی برای تولید کنندگان مواد غذایی با لینک که کار نمی کنند.

قانون پنجم برطرف تغییر مورد نیاز در تلوان ماشین آلات اپراتورها به ارائه کالری اطلاعات برای مواد غذایی به فروش می رسد در طول این بیماری همه گیر. و آن را می گوید که یک تولید کننده ممکن است مبادله ثانویه مواد تشکیل دهنده تا زمانی که ایستاده در “باعث هر گونه سوء بر سلامت (از جمله مواد غذایی حساسیت زا گلوتن سولفیت یا مواد دیگر شناخته شده است به علت حساسیت در برخی افراد مثلا glutamates,).”

اما برای حدود 32 میلیون نفر در ایالات متحده با آلرژی غذایی “شیطان در جزئیات” دیو شکوفه, مدیر اجرایی اسنک با خیال راحت یک آلرژی غذایی سازمان نوشت: در یک پست وبلاگ. “راهنمایی در ادامه به معرفی نقاط ضعف متعدد که از نگرانی برای اعضای آلرژی غذایی جامعه است.”

بتسی Booren معاون ارشد رئیس جمهور قانونی و فنی امور در مارک های مصرف کننده در ارتباط با یک گروه تجاری که قبلا شناخته شده به عنوان تولید کنندگان مواد غذایی ارتباط می گوید که FDA تغییرات منعکس کننده شدت مورد نیاز انعطاف پذیری به reallocate مواد غذایی و کاهش سکسکه در زنجیره تامین در طول بیماری همه گیر.

“این [وزارت کشاورزی] و FDA شده اند واقعا فعال برای به دست آوردن غذا بود که در سرویس غذا عرصه و انتقال آن به خرده فروشی,” او گفت: توسط تلفن. او می گوید که اختلال در بین المللی زنجیره تامین برای ادویه جات ترشی جات و مواد تشکیل دهنده دیگر مجبور کنندگان برای پیدا کردن تامین کنندگان و مبادله مواد تشکیل دهنده.

“این راهنمایی بود FDA شناخت که وجود دارد می تواند برخی از تغییرات جزئی که تاثیر ایمنی مواد غذایی,” او می گوید. “برای تغییر یک برچسب طول می کشد بیش از دو سال برای یک شرکت مواد غذایی — انجام تجزیه و تحلیل ارسال محصولات به چاپگر — همه که طول می کشد زمان. FDA اجازه می دهد دیجیتال آشکار پوستر و smart labels.”

FDA می گوید موقت جایگزینی روغن های خاص مانند کانولا و آفتابگردان ممکن است مناسب بدون برچسب را تغییر دهید چرا که آنها حاوی انواع مشابه چربی. و با آرد در عرضه آرد کتان غیر سفید را می توان جایگزین برای آرد سفید بدون برچسب را تغییر دهید. تولید کنندگان در حال حاضر باید انعطاف پذیری را جایگزین ادویه جات ترشی جات و یا سبزیجات بدون هشدار به مصرف کنندگان است چرا که از این دستورالعمل های جدید.

و برای ماشین آلات تامین کالری و اطلاعات دیگر مورد نیاز, اگر چه آن را تشویق کرد.

وجود 4 میلیون تلوان ماشین آلات در ایالات متحده است. در حال حاضر این صنعت دیده است تغییر عمده ای می گوید: Roni مور, معاون رئيس جمهور از بازاریابی به صورت اتوماتیک ملی تجارت, انجمن تجارت گروه به نمایندگی از 25 میلیارد دلار تلوان ماشین آلات صنعت.

کسانی که در ادارات و محل های کار در مدارس و مراکز صرف دو ماه گذشته به حالت تعلیق در انیمیشن خود را سرد در مرتع پرورش احشام Doritos و دوشس عسل نان هیچ جا تا به طور منظم از کار و فعالیت از سر گرفته است. اما برعکس او می گوید: تلوان ماشین آلات در 911 تماس مراکز پلیس ایستگاه firehouses و مراکز درمانی مشغول هستند.

“به خصوص در طول همه گیر اولین پاسخ دهندگان به دنبال راه مقاومت: به من غذا و کافئین در حال حاضر,” او گفت: توسط تلفن. “در بسیاری از موارد شده است وجود دارد هیچ جای دیگری برای رفتن در طول همه گیر و ماشین آلات ارائه کم-تماس با تحویل.”

او می گوید: این انجمن با ارسال نامه ای به FDA کمیسر Stephen هان درخواست انعطاف پذیری برای تغییر موجودی زمانی که تغذیه اولین پاسخ دهندگان.

مایک Haller مواد غذایی ایمنی ویژگی های مدیر برای Underwriters Laboratories شخص ثالث ایمنی مواد غذایی حسابرسی FDA می گوید: این تغییرات جزئی هستند و در نظر گرفته شده برای محافظت از تولید کنندگان از مسئولیت بیش نامعلومی فرمول تغییرات.

“اگر یک شرکت می گوید:” آن را ساخته شده با کره,’ آنها را به چوب با آن,” او گفت:. “اما اگر یک شرکت ندارد عصاره وانیل برای کوکی ها شکلات تراشه آنها می تواند جایگزین جزئی از مواد تشکیل دهنده مانند آن. آنها در حال ایجاد توازن میان این تغییرات با اختلال در عرضه مواد غذایی.”

اگر چه او می گوید او نگران نیست در مورد آلرژن رفتن نامعلومی مردم با محدودیت های غذایی مانند اجتناب از نمک ممکن است به مستراح فرمول تغییرات که به طور بالقوه آنها تاثیر می گذارد.

“آنها می تواند همه چیز را تغییر دهید مانند این که” او می گوید. “این همیشه خوب بپرسید.”

صنایع غذایی ناظران استدلال می کنند که معلوم نیست چه کسی و چگونه به درخواست و بسیاری نگران آن هستند که تغییر سیاست می تواند تبدیل به دائم به عنوان بخشی از یک گسترده تر فشار به سمت مقررات زدایی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“قصد ما این است که به نگه داشتن FDA به یک تقویم به طوری که این تغییرات نیست دائم” MacCleery گفت. “نکته مهم این است که همه می دانیم و آن را روشن است که پس از این اورژانس است که بیش از این مقررات شده اند که این موضوع بسیار تلاش عمومی و شور و مشورت می آیند به بازی برگشت. این نباید دلیل همه چیز سیراب به طور دائم.”

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de