FDA اجازه استفاده گسترده از اثبات نشده داروها برای درمان coronavirus

وجود دارد که باید چند بسیار کوچک حدیثی مطالعات نشان می دهد که امکان بهره مندی از داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين به تسکین علائم حاد تنفسی از Covid-19 و پاک کردن ویروس از بیماران آلوده.

و کارشناسان بهداشت هشدار دادن به مواد مخدر’ عوارض شناخته شده می تواند تبدیل به بیشتر امری عادی با بسیار گسترده تر استفاده کنید. به طور خاص آنها می گویند بیماران مبتلا به موجود مشکلات قلبی و یا مصرف داروهای خاص مانند داروهای ضد افسردگی است که بر ریتم قلب در معرض خطر مهلک قسمت. کارشناسان توصیه می کنند غربالگری قبل از داروهای تجویز شده برای جلوگیری از مواد مخدر-مرگ و میر مرتبط.

“نگرانی از این است که واقعا اگر ما در حال صحبت کردن میلیون ها نفر از بیماران پس از این مسئله از مواد مخدر ناشی از مرگ ناگهانی قلبی کاملا رفتن به عقب سر زشت خود را, گفت:” دکتر مایکل آکرمن اطفال متخصص قلب و عروق و استاد در مایو کلینیک دانشکده طب و علم است.

استفاده طولانی مدت از این داروها نیز همراه است با یک شکل از دست دادن بینایی به نام رتینوپاتی اما استفاده از مواد مخدر برای مبارزه با ویروس در آلوده بیمار است تنها برای چند روز.

FDA اضطراری مجوز پوشش نمی دهد در دراز مدت استفاده از مواد مخدر برای جلوگیری از عفونت کروناویروس یک عمل است که بیشتر امری عادی تبدیل شده که پزشکان از تجویز داروهای “خاموش برچسب” در پاسخ به این بیماری همه گیر.

با تاسیس درمان های در دسترس, FDA گفت: در یک تصویب نامه مورخ شنبه که اساسا تلاش داروهای ضد مالاریا به ارزش یک شات. آن را اشاره به اقدامات سایر کشورها برای اتخاذ مواد مخدر به عنوان یک coronavirus درمان و محدود از تست های آزمایشگاهی و بالینی تجربه است که ممکن است نشان می دهد بهره مند شوند.

“آن است که معقول و منطقی به این باور است که کلروکين فسفات و هیدروکسی کلروکین سولفات ممکن است موثر در درمان covid-19,” FDA دانشمند ارشد دنیس Hinton نوشت: در نامه اعطای اضطراری تصویب.

نوارتیس و بایر هستند کمک میلیون دوز از مواد مخدر به دولت فدرال که توزیع آنها از طریق استراتژیک ملی ذخایر. فوق العاده عمل آمد به درخواست پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت یک بخش از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

FDA در اوایل این ماه تصویب طرح توزیع صدها هزار دوز از مواد مخدر به بیمارستان در نیویورک که به عنوان کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

با وجود فقدان شواهد از سود تهمت بارها اعلام عقیده خود را که از مواد مخدر کار می کنند برای درمان coronavirus. یکی از برترین مشاوران در دولت پاسخ, Anthony S. Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است بارها و بارها اعلام کرد که مردم باید با مشاهده این داروها با احتیاط به دلیل کمبود مدارک و شواهد.

در انتشار اخبار یکشنبه شب اعلام بی سابقه ای اقدام HHS وزیر الکس آذر مورد ستایش قرار داد برای مغلوب ساختن پیشی جستن “با در نظر گرفتن هر مرحله ممکن است به محافظت از آمریکایی ها از coronavirus و ارائه آنها را با امید است.”

آذر با اشاره به رئیس جمهور را “جسورانه رهبری” برای ساخت ممکن است کمک های مالی از قرص توسط نوارتیس را generic شرکت تابعه Sandoz و همچنین بایر.

بسیاری از بیمارستان ها و پزشکان در حال حاضر شده است تجویز داروهای ضد مالاریا برای هفته ها.

افزایش تقاضا در sapped منابع هیدروکسی کلروکین که استفاده شده است برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید. بیماران مبتلا به این بیماری شده اند قادر به دریافت نسخه خود را در برخی از نقاط کشور به دلیل اجرا در مواد مخدر و همچنین احتکار به گفته کارشناسان بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>