FC Barcelona fan club در سی سوگوار مرگ دو نفر در ‘خانواده’

“چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد زمانی که همه در درب پیاده روی گفت:” علامت گذاری راث جمهور از حامیان محلی’ ، “مهم نیست که شما هستند. حدود دو ساعت آن را مانند شما در حال نشستن با خانواده خود را.”

برای اولین بار وجود دارد باب هیوز, 69, سپس آلن Hurtado, 29. هر دو زندگی در ویرجینیای شمالی. هیچ ارتباط شناخته شده بین مرگ و میر خود را. آخرین بازی قبل از اینکه خاموش شد مارس 7 و هیوز که بیش از سه هفته بعد بود حضور داشتند. Hurtado نشده بود به نظر می رسد در حافظه اخیر راث گفت.

“ما یک برادری” گفت: میگوئل <url> یک عضو گروه و Hurtado دوست نزدیک از آرلینگتون در ویکفیلد بالا است. “همه ما حمایت از بارسلونا یک باشگاه همه ما عاشق. به از دست دادن یک صدا و در حال حاضر دو صدای آن را می شود سخت است. ما باید به آواز خواندن فوق العاده با صدای بلند برای آنها است.”

هنگامی که آنها این فرصت را داشته باشد هنوز مشخص نیست. اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله دستورالعمل در اثر باقی می ماند در بسیاری از ایالات متحده و حتی اگر آنها اجازه داده شد وجود ندارد و فوتبال را تماشا کنید.

مانند تقریبا هر لیگ در جهان اسپانیا لالیگا در وقفه — بیش از دو سوم از راه را از طریق یک کمپین است که در آن بارسلونا آگهی باستان رقیب رئال مادرید با دو امتیاز برای قهرمانی. لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد در دور 16 با بارسلونا و ناپولی حتی پس از 1-1 قرعه کشی در پا برای اولین بار در ایتالیا.

معمول دیده بان احزاب — برای سی گروه و همچنین بیش از 1 ، 200 باشگاه در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده توسط FC Barcelona — رفته تاریک است. و با از دست دادن دو تن از اعضای این سی فصل کاهش یافته و غم انگیز.

این بهار از آن بود که جشن آن 10 فصل به عنوان رسمی فصل یا “penya” به عنوان یک باشگاه اجتماعی شناخته شده است در کاتالان زبان; حزب برنامه لغو شد. وجود دارد 257 پرداخت اعضای این فصل گفت: راث 61 بازنشسته دولت کارگر که تا یک سال 2006 تعطیلات به بارسلونا نیست دنبال فوتبال.

“من بارسلونا نیوجرسی به عنوان سوغات,” او گفت: “و هنگامی که من مردم من نمی دانم می خواست به صحبت در مورد تیم. من فکر می کردم ” اوه خدای من چه من در اینجا انجام دهید؟’ شروع کردم به زیر آن snowballed.”

این سی فصل است که به عنوان متنوع به عنوان منطقه مترو گسترش فراتر از اسپانیایی زبان طرفداران. هیوز که فوت مارس 29 بود از می سی سی پی و در طول 44 سال زندگی در سی منطقه ایفا بالغ و سافتبال با کاپیتول هیل تیم به نام می سی سی پی Mudcats.

یک حسابدار با تجارت او همچنین با سازمان های غیر انتفاعی. در یکی از آنها او را ملاقات همسر خود را از 32 سال لوری.

او مربی یکی از پسران خود را به’ فوتبال تیم های. او یک ماهیگیر, birdwatcher و عاشق فوتبال.

“من می توانم به شما بگویم دقیقا همان جایی که او شنبه هر هفته [در فیل و قلعه] و مردم او نشستم و گفت:” راث است که در این گروه رئیس عکاس. “ما استانداردهای او محدود است. او مخالف بود از یک مادر بزرگ که می پرد و فریاد می زند و سوگند در حالی که تعادل یک آبجو.”

Hurtado که فوت 10 آوریل متولد شد و در بولیوی و فارغ التحصیل از دانشگاه جورج میسون. او یک مدیر اموال. یک مرد بزرگ و زندگی از حزب خود نام مستعار بود “بابا بزرگ.”

او پشتیبانی از تیم های ورزشی محلی و بارسلونا فن از دوران کودکی است. سال گذشته او در بازدید از باشگاه احترام ورزشگاه. او و <url> برنامه ریزی یک سفر در فصل آینده.

آن Hurtado که تبدیل <url> به بارسلونا فن و او را متقاعد به پیوستن به حامیان محلی’ ،

“هر بار که ما آویزان کردن در آپارتمان خود آن اجباری بود ما به تماشای برخی از مرتب کردن بر اساس از بارسلونا خلاصه بازی شاید از هفته قبل یا سه سال قبل از” <url> گفت. “مسی, Iniesta ژاوی. من از ذهن نیست. او خیلی خوشحال بود و از تماشای آنها.”

در یک بازوی Hurtado به حال تو نشان “F;ghter” نقطه و ویرگول نماد جنگ با اضطراب و افسردگی است.

“ما صحبت در مورد چگونه بدون توجه به آنچه بارسا را به مبارزه با به پایان است. او همان راه” <url> گفت. “او هرگز در زمان راه آسان — لجبازی را به عنوان یک گاو نر است.”

Hurtado به پایان رسید هر مکالمه کرد و گفت: “Visca el Barça,” که, در کاتالان به معنی “زنده باد بارسا.”

<url> گفت: “در حال حاضر زمانی که من از شنیدن آن خاطرات است. این احساسی است.”

برای راث همه گیر شد و آمار و نمودار تا هیوز درگذشت.

“آن رفت از, انتزاعی, به,” او گفت:. “و سپس من تو را دیدم آلن و از آن زمان آن را در تمام جهت های مختلف به دلیل سن و سال او.”

راث و دو باشگاه دیگر اعضای شرکت کننده در یک وسیله نقلیه در صفوف منظم و سازمان یافته توسط هیوز خانواده که گذشت هیوز در اسکندریه.

دفعه حامیان با هم راث گفت: آنها را افتخار خود را ترک دوستان در برخی از راه.

“هنگامی که ما قادر به انجام این کار است,” او گفت: توقف “هیچ کس نمی داند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de