مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک زن که به اتهام آتش به دو اتومبیل پلیس در طول تظاهرات در فیلادلفیا شد و دنبال کردن توسط اف بی آی با استفاده از اطلاعات از رسانه های اجتماعی از جمله Etsy, Instagram, و, لینک, گزارش گفته اند.

دادستان اعلام کرد که Lore-الیزابت Blumenthal متهم شده بود با آتش سوزی به اتهام تنظیم دو ماشین پلیس شعله ور میان جورج فلوید تظاهرات در 30 مه.

آن را تنها در زمان چند روز برای محققان برای پیگیری به, با توجه به گزارش معاونبا استفاده از تعداد باز-منبع اطلاعات برای شناسایی او و پس از آن بازداشت.

یک شکایت کیفری علیه 33 ساله مفصل است که محققان به دنبال او را از طریق رسانه های اجتماعی, فیلم از این تظاهرات در کنار او تی شرت و خالکوبی بر اساس گزارش ان بی سی وابسته WCAU.

“ما در ایالات متحده دفتر دادستان به طور کامل حمایت متمم اول قانون اساسی حق مردم به جمع آوری صلح آمیز و به درخواست خود دولت است. اما آتش زدن ماشین پلیس ربطی به اعتراض مسالمت آمیز و یا هر گونه مشروع پیام” ما دادستان ویلیام McSwain گفت: در آزادی مطبوعات.

معاون گزارش داد که یک استشهاد امضا شده توسط یکی از عوامل درگیر در این مورد مفصل چگونه عوامل اول شناسایی این زن با تماشای هوایی فیلم از این تظاهرات بر, اخبار و ویدئو های ارسال شده به Vimeo.

عامل ادعا کرد که آنها قادر به تشخیص است که زن درگیر شد و با پوشیدن “نگه داشتن مهاجران اخراج نژادپرستان” تی شرت پس از اخذ تازه عکس و یک عکس از Instagram تظاهرات گزارش گفت:.

اف بی آی سپس بنا به گزارش دنبال شعار T-پیراهن به یک فروشنده در Etsy که در آن آنها را شناسایی کرده اند که یک کاربر در واقع در فیلادلفیا را ترک کرده بود بررسی محصول می باشد. استشهاد همچنین گفت که محققان متوجه یک “سلام” نشانه های تو بر روی ساعد در برخی از تصاویر.

گزارش گفت که محققان در جستجو نام کاربری Etsy مؤلف آنلاین و آمد در سراسر این نام کاربری “lore-الیزابت.”

پس از جستجو برای “Lore الیزابت فیلادلفیا” عوامل این گزارش در بر داشت یک صفحه مربوط به یک زن که مشغول به کار به عنوان یک درمانگر ماساژ برای شرکت در فیلادلفیا و متقابل اشاره ویدئوها در وب سایت خود را با تاتو آنها قبلا شناسایی شده است.

اف بی آی نیز به دست آمده از یک شماره تلفن برای Ms Blumenthal از وب سایت که در آن مقطع با بررسی پنسیلوانیا راهنمایی و رانندگی برای پیدا کردن یک عکس از 33 ساله و آدرس و با توجه به سند دادگاه.

یک حکم ارائه شده توسط Etsy فروشنده نیز گفت: برای تایید کرده اند که کاربر که تی شرت روانه بازار شد به Ms Blumenthal آدرس گزارش گفت:.

Ms Blumenthal وکیل گفته معاون او نگران بود در مورد دادستان شارژ او در یک دادگاه فدرال به جای برخورد شود توسط مقامات محلی به عنوان با دیگر موارد مشابه در مورد اعتراضات در فیلادلفیا.

“تکنیک های مورد استفاده توسط FBI جاوا scrutinised در طول این دوره از تحقیقات پیش از محاکمه در این مورد گفت:” کاهش به اظهار نظر بیشتر در این مورد است.

آقای McSwain هشدار داد علیه معترضان شرکت کننده در اعمال خشونت آمیز در حالی که نشان دادن اصرار دارد که آنها را تحت پیگرد قانونی قرار به “حد کمال از قانون است.”

“هر کسی که درگیر در چنین اعمال ایستاده می تواند به قرار دادن دست خود را پشت سر خود و سر به زندان فدرال. ما در آینده برای شما” آقای McSwain گفت.

اف بی آی و همچنین وزارت دادگستری کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد زمانی که تماس گرفته توسط معاون.

“اف بی آی تحقیقات در حال تطبیق با تغییر بار که مردم به طور فزاینده ای خود را در خارج وجود دارد آنلاین در راه آنها را به طور کامل نمی قدر در لحظه و یا حتی به یاد داشته باشید بعد. شما را بکشد یک موضوع در صبح و شما آن را نمیفهمد با ناهار,” سایپا هیوز, معاون برنامه مقابله با افراط گرایی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: خروجی.

“دوربین های دیجیتال همه جا هستند, آیا این معترضان’ اپل, اخبار سازمان های پوشش جمعیت یا اطراف ساختمان’ CCTVs. اگر به شما در تنظیم دو ماشین پلیس را به آتش آنها در نهایت پیدا کردن شما آن را فقط یک سوال چگونه به سرعت.”

بسیاری از تظاهرکنندگان خواست تظاهرات به باقی می ماند به عنوان ناشناس که ممکن است با پوشیدن لباس مشکی و لباس های ساده و نگه داشتن تشخیص نشانه گذاری تحت پوشش. بسیاری از معترضان نیز توصیه می شود شرکت کنندگان به انتشار فیلم و یا تصاویر از تظاهرات آنلاین در شکل دائمی.

Ms Blumenthal در حال حاضر برگزار شد و در زندان فدرال بود و ظاهر اولیه خود را در دادگاه فدرال در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات