اف بی آی می گویند تگزاس کورپس کریستی تیراندازی مربوط به تروریسم’

FBI مقامات تلقی تیراندازی در یک ایستگاه هوایی نیروی دریایی در تگزاس که مجروح و یک گارد امنیتی به عنوان “تروریسم مرتبط است.”

تیراندازی رخ داده است روز پنج شنبه در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کورپس کریستی در حدود 6.15 هستم زمانی که یک فرد مسلح تلاش کردند به سرعت از طریق یک دروازه در پایه در یک وسیله نقلیه به گفته مقامات آمریکایی.

پرسنل امنیتی گفته اند که قرار دادن یک مانع در زمان برای جلوگیری از تیراندازی و سپس از ماشین و آتش گشودند.

یک ملوان نیروی دریایی است که یک عضو نیروی امنیتی در پایگاه گلوله قرار گرفت و مجروح در این حادثه اما از بیمارستان مرخص شد. در روز بعد مقامات نیروی دریایی گفت: ABC News.

ناشناس تیرانداز گفته شد به کشته شده اند توسط پرسنل امنیتی در حمله.

“عمومی باید آرام باقی می ماند و اگر شما چیزی می گویند چیزی” FBI مقامات گفت.

FBI Special Agent لی Greeves گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه بعد از ظهر که آنها در حال تحقیق در مورد تیراندازی به عنوان “مربوط به تروریسم”.

“ما تعیین کرده اند که این حادثه صبح امروز در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کورپس کریستی است که تروریسم مربوط به” Ms Greeves گفت.

“ما در حال کار مجدانه با ما, دولت محلی و فدرال همکاران در این بررسی که مایع است و در حال تحول است.”

اف بی آی گفته اند که آنها در حال کار برای تعیین اگر یک دوم person of interest ممکن است در بزرگ اما مشخص نیست هر گونه اطلاعات در مورد فرد.

یک انگیزه برای عکسبرداری هنوز منتشر نشده است و مقامات گفته شد که هنوز کار به پردازش صحنه جرم.

“وزارت دادگستری را در بخش مبارزه با تروریسم با همکاری نزدیک با اف بی آی ایالات متحده دفتر دادستان در SDTX و دیگر فدرال و مقامات محلی به سرعت بررسی شرایط از این رویداد و در دسترس همه شواهد” وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec گفت: ABC News.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>