FBI رسمی هشدار روسیه می خواهد به دیدن ما اشک خودمان جدا’ پیش از انتخابات ریاست جمهوری

FBI رسمی هشدار داده است که روسیه می خواهد به تماشای آمریکایی “اشک خودمان جدا” در این اجرا تا انتخابات آمریکا.

دیوید پورتر, دستیار ارشد بخش با FBI خارجی تاثیر نیروی کار متهم روسیه از انجام عملیات با هدف گسترش دروغ.

آقای پورتر پیشنهاد کرد که در این تلاش برای بهره برداری از خطوط بخش در جامعه و ایجاد شک و تردید در مورد صداقت از انتخابات آمریکا و توانایی رهبران آن به حکومت موثر است.

“هدف اصلی این است برای ایجاد یک نسخه خاص از حقیقت اما نه به ابر حقیقت و تضعیف توانایی ما برای پیدا کردن آن و ایجاد یک روحیه است که هیچ روایت یا اخبار می تواند منبع قابل اعتماد در همه,” Mr Porter گفت.

او نه آدرس این جلسه و یا اگر روسیه به یک اولویت برای یک کاندیدای خاص. اما او گفت که روسیه به طور کلی درگیر در “اطلاعات رویارویی” با هدف آلوده کردن حقایق از داستان و تضعیف اعتماد به نفس در امریکا نهادهای دموکراتیک.

FBI تشکیل خارجی تاثیر نیروی کار پس از گسترده دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

در حالی که نیروی کار به معنای تمرکز در درجه اول در روسیه را نیز پوشش می دهد با این نسخهها کار برای مقابله با نفوذ عملیات از دشمنان از جمله چین و کره شمالی و ایران.

اما آقای پورتر گفته است که پکن هدف این است که کمتر در مورد ایجاد هرج و مرج در آمریکا و بیشتر در مورد توسعه اقتصاد خود را.

“برای قرار دادن آن را به سادگی در این فضا روسیه می خواهد به تماشای ما اشک خودمان را از هم جدا در حالی که به نظر می رسد که چین را به جای مدیریت اقتصادی تدریجی کاهش بیش از این دوره از نسل” آقای پورتر گفت.

او در سخنرانی خود در انتخابات کنفرانس امنیتی در کاپیتول هیل تنها چند روز پس از متضاد حساب های پدید آمده از یک بسته-درب جلسه بین مقامات اطلاعاتی و خانه نمایندگان تهدیدات از کشورهای خارجی در سال 2020 انتخابات.

مقامات اطلاعاتی نیست اظهار نظر علنی در این جلسه. یک مقام اطلاعاتی گفت: قانونگذاران گفت نمی شد که روسیه مشغول به کار بود به طور مستقیم به کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما دیگر افراد آشنا با این جلسه گفت: به آنها گفته شد کرملین به دنبال به کمک آقای ترامپ نامزدی.

کری کردرو سابق شورای امنیت ملی وکیل تاسف فقدان اطلاعات عمومی در مورد جلسه.

اخیر کمیته اطلاعات مجلس سنا گزارش ایراد گرفت که باراک اوباما برای اینکه به اندازه کافی شفاف در مورد دخالت روسیه پیش از انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“آنچه که من واقعا دلگرم کننده است که دولت آینده بیشتر از اطلاعاتی است که نشان دهنده تر از زمان انتخابات تهدید” Ms کردرو گفت.

او گفت: هنوز معلوم نیست از این خبر گزارش دقیقا چه پیامی بود ابلاغ به کمیته.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im