کارولین ون هوتن واشنگتن پست

ساخت و ساز دیده می شود در ثانویه حصار که جدا از ایالات متحده و مکزیک در سن دیگو بخش در ماه اوت سال 2019.

ضربات در یک مرز دیوار سایت ساخت و ساز در نزدیکی سن دیگو که زخمی دو مکزیکی ماموران امنیتی در تابستان گذشته است که در حال حاضر تحت FBI تحقیقات با توجه به پیمانکاران خصوصی و دولتی اسناد و مدارک به دست آمده توسط واشنگتن پست.

این حادثه که شده است برای عموم فاش رخ داده در شب از 1 ژوئیه در شرق San Ysidro عبور از مرز زمانی که مکزیک ماموران امنیتی تحت آتش در حالی که حفاظت از مواد و تجهیزات برای تگزاس مبتنی بر نهایی بتن, با توجه به U. s. Army Corps of Engineers گزارش.

یکی از نگهبانان کشته شد در سمت راست و پایین باسن و دیگری دچار نور شانه زخم. مهاجمان مشخص نشده اما تصاویر و فیلم از این حادثه نشان داد که یک گروه از شش یا هفت مرد مسلح با نزدیک شدن یک سایت کار که در آن ایالات متحده پیمانکاران شده بود نصب جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جراحی موانع در طول روز.

“سه مرد در مجاورت مرز دیوار بلافاصله آتش گشودند” در دو امنیت پیمانکاران با توجه به لشکر حساب. “مردان در زمان فوری پوشش و شروع به بازگشت به آتش” دفع مهاجمان.

برای مقامات ایالات متحده در این قسمت سوالات مطرح شده در مورد استفاده از زور قوانین برای مکزیک شرکت ها استخدام برای محافظت از جنوب دسترسی به worksites که در آن ایالات متحده خدمه در حال ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار. این گزارش همچنین توصیف نگرانی های مطرح شده توسط ایالات متحده ماموران مرزبانی که مواجه می شوند مکزیکی ماموران امنیتی عبور از عقب و جلو در سراسر مرز بین المللی و بدون مجوز.

SLS اولیه پیمانکار که استخدام نهایی بتن خود تجدید نظر پروتکل های امنیتی پس از این حادثه به مطمئن شوید که آن پرسنل امنیتی در هر دو طرف مرز را ملاقات ایالات متحده غربالگری استانداردهای این گزارش اعلام کرد.

کارولین ون هوتن

واشنگتن پست

یک گشت مرزی ایالات متحده عامل درایو در امتداد یک سایت ساخت و ساز ثانویه حصار مرزی در سن دیگو بخش.

ماموران اف بی آی یک سرزده بازدید به منطقه سان Diego دفاتر SLS در Jan. 22 و از مدیران این شرکت بلافاصله با ارسال نامه ای به ارتش سپاه ابراز شوک و نگرانی است که بازرسان فدرال وارد شده بود به سوال در مورد تیر اندازی.

SLS اعطا شده است و قرارداد به ارزش بیش از 1.5 میلیارد دلار برای مانع ساخت و ساز در مکان های مختلف دولت, سوابق نشان می دهد.

لیز راجرز سخنگوی SLS گفت: این شرکت در حال همکاری با محققان. او کاهش یافته است به ارائه جزئیات به دلیل تحقیقات در حال انجام است.

“SLS به طور کامل انطباق با اف بی آی درخواست و به طور داوطلبانه به تمام سوالات پاسخ گفت:” راجرز که مدیر بازاریابی برای این شرکت است که در گالوستون Tex. “عوامل بسیار حرفه ای و کامل از سفر خود را کمتر از 1 ساعت.”

اف بی آی نیز با صدور احضاریه به جسی Guzman که صاحب نهایی بتن اسناد و مدارک نشان می دهد. رسیده با تلفن Guzman ارجاع سوال به اف بی آی است.

مقامات با ارتش سپاه با اشاره سوالات به اف بی آی است. اف بی آی و ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد این حادثه و یا بررسی است.

با توجه به ارتش گزارش مورخ 29 جولای نهایی بتن استخدام Pinkerton آژانس برای تامین امنیت در محل کار, اما دو مرد مجروح در تیراندازی مشغول به کار بودند برای یکی دیگر از مکزیک مبتنی بر شرکت NSSP.

تیراندازی قربانیان دریافت درمان پزشکی بود و “بازگشت به وظیفه” در این گزارش آمده.

NSSP نشده بود تایید توسط ارتش سپاه یا ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها به کار در محل کار بر اساس این گزارش یک مرحله در نظر گرفته شده غیر ضروری به دلیل شرکت استخدام شد به کار در سمت جنوب از مرز.

“هنگامی که NSSP پرسنل مورد مصاحبه قرار گرفتند به آنها اعلام شد که همه آنها قبل از ملی مکزیک ارتش و آموزش داده شده بود در زمانی که به استفاده از نیروی مرگبار” در این گزارش آمده.

کارولین ون هوتن

واشنگتن پست

مردم راه رفتن در تیخوانا, مکزیک طرف مرز با ایالات متحده در نزدیکی اولیه حصار که جدا از دو کشور در سن دیگو.

مکزیکی ماموران امنیتی را به عکس های فوری از پيشگيري هر شب وقتی که آنها آمدند در وظیفه برای محافظت از تجهیزات و مواد را یک شبه تا حد زیادی به نشان دادن سرپرستان صبح روز بعد که هیچ چیز تا به حال از دست رفته.

NSSP پرسنل در ارتباط برقرار کردن با یک مدیر امنیت برای نهایی بتن از طریق واتساپ برنامه پیام رسانی است اما گاهی اوقات منحرف شمالی در سراسر مرز بر روی سایت کار و با توجه به گزارش.

مرز ایالات متحده عوامل دیدم مکزیکی ماموران امنیتی عبور به داخل و خارج از ایالات متحده ساخت آنچه به نظر می رسد ورودی های غیر مجاز به خاک ایالات متحده. در یک سایت کار است که اساسا straddled باز مرز متقاطع مکزیکی ماموران امنیتی جلب توجه آمریکا و عوامل.

“نگرانی از این بود که دو وجود دارد مکزیکی اتباع ‘یا نما به عنوان و یا کار برای Pinkerton در سمت شمال مرز دیوار که هر دو نهایی بتن و Pinkerton پیمانکاران در سایت هرگونه آگاهی از امنیت بیشتر بودن استخدام,” با توجه به گزارش. “هنگامی که مواجه مکزیک پرسونل امنیت ملی دوباره تکرار آنها Pinkerton کارکنان.”

این گزارش نشان داد که مکزیک ماموران امنیتی نه نقض قوانین از نامزدی در ضربات داشتن تحت حمله از مهاجمان قبل از بازگشت به آتش کشیدند.

پیشرفت ساخت و ساز در مغلوب ساختن پیشی جستن جدید “border سیستم دیوار” است که پیشرفته تر در منطقه سان Diego از تقریبا در هر نقطه دیگری در دولت جدید اضافه شده شمشیربازی در نتیجه بزرگترین و بیشتر استادانه درست شده مانع سیستم در کل از 2000 مایل مرز با مکزیک.

در سراسر بسیاری از سان دیگو مرز منطقه “اولیه” جراحی bollard حصار حمایت “ثانویه” 30 پا مانع با یک جاده در حال اجرا بین آنها اجازه می دهد که ایالات متحده عوامل به کررل قاچاقچیان و مهاجران اختصاص داده شده “اجرای منطقه.”

به تیخوانا-San Diego منطقه شلوغ ترین و پر سود ترین قاچاق مواد مخدر راهرو در مرز به گفته مقامات ایالات متحده و مافیا خشونت در مکزیک طرف رسید و در سال های اخیر است. ماموران مرزبانی و دیگر CBP پرسنل مشغول به کار در این منطقه را ندارد تغییر در استقرار امنیت پس از حادثه تیراندازی, با توجه به گزارش.

مت Zapotosky کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im