معیوب و جمع آوری داده ها پرسش در مورد تهمت ادعا در PPP برنامه

و برای بیش از 875,000 وام داده ها نشان می دهد که صفر شغل حمایت می شدند و یا هیچ اطلاعات ذکر شده در همه, با توجه به تجزیه و تحلیل.

معایب بالا بردن سوال در مورد ادعاهای ناروا دولت که 51 میلیون شغل شد “پشتیبانی” در چک Protection Program (PPP) است که نادر نقطه روشن برای دولت در یک زمان از یک صعودی coronavirus همه گیر و ناگهان به تاخیر انداختن روند بهبود اقتصادی. بسیاری از اقتصاددانان اعتبار این برنامه با کمک سرسخت این زخم های عمیق در بازار کار با ارائه بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک است که rehire و یا نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد خود را.

اما تکرار ادعاهای رئیس جمهور تهمت و مقامات دولت در مورد موفقیت این برنامه در حال دروغ های خطا در جمع آوری اطلاعات با توجه به پست تجزیه و تحلیل.

برای هر ارائه وام به کسب و کارهای تحت برنامه SBA لیست تعدادی از “شغل باقی می ماند.” اما در بسیاری از موارد ذکر شده تعداد مشاغل حفظ بیش از کل اشتغال در این شرکت با توجه به مصاحبه با فردی وام گیرندگان.

پست یافت و نیمی از کسب و کار است که گفت: آنها تا به حال کارکنان کمتر از SBA گزارش کسب و کار باقی می ماند. بانکداران نیز گفت: آمار مربوط به اشتغال برای صدها نفر از کسب و کار شده بود به اشتباه گزارش شده توسط SBA.

Fire Protection Systems یک سیستم بارانی نصب کنت بشویید. حفظ بیش از 500 شغل با استفاده از PPP بودجه با توجه به داده ها. این شرکت می گوید این تنها 20 کارکنان. همچنین گفت: برای حفظ کرده اند بیش از 500 شغل بود ترینیتی کلیسای اسقفی در خارج از هوستون. کلیسا می گوید آن را به 12 پرداخت کارکنان.

داده ها همچنین ادعا کرد که بین المللی پوشال تولید کننده در صاعقه Ga., ذخیره بیش از 500 شغل. اما این شرکت می گوید این فقط هفت نفر از کارکنان و دو صاحبان.

“من نمی دانم که در آن شما 500” صاحب دیوید Crenshaw گفت: در یک ایمیل.

مشکل آمار و ارقام گسترش به تمام بخش های. داده ادعا می کند که شرکت های ذکر شده در زمینه معماری منظر حفظ 114,000 مشاغل — بیش از سه برابر تعداد افرادی که مشغول به کار در این بخش در سال 2019 با توجه به وزارت کار آمار.

PPP نیز ظاهرا حفظ و دهها هزار شغل بیشتر از شناخته شده وجود دارد در دیگر بخش های صنعت و مانند دانه های روغنی و غلات کشاورزی هنرهای نمایشی و اشتغال قرار دادن.

برخی از کسب و کار ممکن است گزارش های اشتباه صنعت کد هنگامی که تقاضا برای وام. کارشناسان گفت که نمی تواند توضیح دهد مقیاس اختلاف به خصوص با توجه به اینکه شغل در شرکت با بیش از 500 کارمند در بیشتر قسمت های واجد شرایط برای PPP پشتیبانی می کند.

وزارت خزانه داری و SBA مقامات می گویند که کار اعداد و صنعت طبقه بندی اطلاعات ارائه شده بودند و وام گیرندگان است که اجازه می دهد شرکت های به خود تایید اطلاعات خود را دولت می تواند با سرعت بیشتری توزیع منابع مالی به شرکت ها در تلاش برای پایان می رسد دیدار در میان همه گیر.

اما مشکلات در داده های پیچیده تر شدن تلاش ها برای ارزیابی تاثیر برنامه است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است این برنامه یک “مسلم موفقیت” اما اعلام زودرس است, کارشناسان می گویند, هشدار می داد که اقتصاددانان را نیاز به زمان بیشتر و اطلاعات برای ارزیابی نتایج حاصل از مالیات دهندگان سرمایه گذاری قابل توجهی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بارها و بارها تبلیغ 51 میلیون شغل به عنوان یک دلیل بالا آنها را در نظر بگیرید این برنامه یک موفقیت است اما آنها باید مورد استفاده متفاوت اصطلاحات به توضیح برنامه اثر را بر اشتغال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برنامه “صرفه جویی و حمایت از مشاغل از دهها میلیون نفر از کارگران آمریکایی” در جولای 2 کنفرانس خبری.

“این شده است یک موفقیت فوق العاده ای از سطوح که هیچ کس تا به حال دیده می شود قبل از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما ما ذخیره تمام کسانی که — همه کسانی که شغل و همه کسانی که کسب و کارهای کوچک.”

در کنگره شنوایی ماه گذشته وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: PPP است که مجاز به صرف $660 میلیارد بخشایش وام بود “حمایت از حدود 50 میلیون شغل است.”

در داده های SBA منتشر شده در هفته گذشته آژانس شامل برای هر وام تعداد “شغل حفظ” که گفته است به این آمار و ارقام شرکت های پر شده در برنامه های کاربردی خود را در زمینه درخواست برای “تعداد کارکنان.”

اما گاهی اوقات و گفت میلیون ها شغل شده اند “ذخیره” و در موارد دیگر گفت: شغل شده اند “حمایت” یا “حفظ” مقامات دولت نشده اند حذف برنامه ها با اثر. بیشتر-اطلاعات دقیق در مورد چگونگی کمک های مالی حمایت کرده است اشتغال باید در دسترس به عنوان وام گیرندگان وام های خود را ببخشند که به آنها نیاز به نشان می دهد که چگونه آنها تحویل کمک های مالی به کارگران است.

به گفته کارشناسان واقعی تعدادی از مشاغل در برخی از راه تحت تاثیر قرار توسط این برنامه است که احتمالا کوچکتر از 51 میلیون ادعا توسط دولت.

“در این نقطه در زمان, آن را سخت به این باور است که 4.89 میلیون PPP وام های اعطا شده توسط SBA حمایت خواهد 51.1 میلیون کسب و کار کوچک و مشاغل,” بث ان Bovino ارشد ایالات متحده اقتصاددان در S&P رتبه جهانی گفت: در یک ایمیل.

او گفت که خطا در جمع آوری داده ها احتمالا “تحریف کلی شغل شکل به سمت بالا.”

“حتی اگر فرض کنیم هیچ اطلاعات مجموعه خطاهای بر اساس داده های دیگر از SBA و سرشماری [اداره], آن را هنوز هم به نظر می رسد تردید است که این وام ها را پشتیبانی می کند که بسیاری از مشاغل” Bovino گفت. “یک نفر باید فرض کنیم که 4.89 میلیون وام تا حد زیادی رفت و به کسب و کارهای کوچک قابل توجهی در اشتغال بسیار بعید است نتیجه.”

یک سخنگوی وزارت خزانه داری صحبت به شرط ناشناس ماندن به پیروی از دولت قوانین برای بحث در مورد اطلاعات گفت که برخی از وام گیرندگان ممکن است ارائه اطلاعات نادرست در مورد شغل. و برخی با توجه به اطلاعات ارائه نکردند اطلاعات در همه.

“اگر چه وام گیرندگان وام های کاربردی مورد نیاز هستند عبارتند از تعداد کارکنان پشتیبانی شده توسط این وام ما درک می کنیم که برخی از وام گیرندگان ممکن است به اشتباه حذف این اطلاعات” سخنگوی گفت: در یک ایمیل.

این سخنگو گفت که “این گزارش تعداد مشاغل پشتیبانی شده توسط PPP (بیش از 50 میلیون) است که بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط متقاضیان وام در طول روند درخواست. که تعداد سازگار با خزانه برآورد که متوسط کسب و کار کوچک کارمند جبران 2.5 ماهه برای 51 میلیون کارمند در مجموع حدود 520 میلیارد.”

کارشناسان در سراسر طیف سیاسی معتقدند که این برنامه به سرعت تحویل پول به سنگین اکثریت از کشور کسب و کارهای کوچک و PPP اعتبار با رانندگی کردن نرخ بیکاری است.

که حساب نیست برای این مسائل در داده ها ،

Nuage مشاوره یک جکسونویل فلوریدا.-بر اساس تکنولوژی شرکت مشاوره دریافت $200,000 وام. بدون وام, شریک زندگی گلن ساندرز گفت: شرکت داشته اند به کوچک. به جای آن اضافه شدن چند کارمند دارد.

PPP وام “به ما اجازه دست و پنجه نرم کردن و واقعا تمرکز بر روی چیزهایی که کمک خواهد کرد که ما از طریق رکود جهانی” ساندرز گفت. “به جای تمرکز بر” چگونه ما می رویم به حقوق و دستمزد?’ ما قادر به فکر می کنم در مورد چگونه ما در حال رفتن به رشد است.”

اما Nuage گفت: این پول کمک پشتیبانی فقط 10 کارمند تمام وقت — مراتب کمتر از 500 شغل که SBA داده ادعا می کند ذخیره شد.

استیو Berggren مدیر کل تنیس و مرکز تناسب اندام در خارج از شیکاگو گفت: او ادامه داد: پرداخت این باشگاه کارکنان از جمله تنیس جوانب مثبت و مربیان شخصی بعد از بستن در اواسط ماه مارس. در اوایل ممکن است کسب و کار دریافت $265,000 وام. وام به باشگاه ارائه می دهد که کلاس های تناسب اندام, racquetball و هشت سرپوشیده, زمین تنیس ذخیره 500 شغل با توجه به اطلاعات فدرال.

اما Berggren گفت: “نمی دانم که در آن است که ادعا می کنند می آید. تنها 87 کارکنان کار را برای این باشگاه به طور منظم به او گفت. در سال 2019 در این باشگاه دست حدود 110 W-2s از جمله گاه به گاه کارگران از جمله به عنوان جایگزین و مهمان مدرسان.

بعد از دیدن اطلاعات بر روی وام خود را به بانکداران را آغاز کرده اند سرزنش ریخته گری در SBA برای آنچه آنها می گویند این است که به شدت تحریف شغل داده است.

Zions بانک از دریاچه نمک شهرستان صادر شده 476 وام از بیش از 150.000 دلار در یک روز ممکن است 3. هر یک از کسانی که وام گیرندگان با توجه به SBA اطلاعات ذکر شده است به عنوان داشتن دقیقا 500 کارمند حداکثر مجاز برای PPP وام گیرندگان. یکی از آنها بود تثلیث اسقفی تگزاس کلیسا که تنها 12 کارکنان پرداخت می شود.

مشاغل مختلف شماره ذکر شده بود برای کسانی که شرکت در برنامه های کاربردی خود را زمانی که آنها فرستاده شده بودند به SBA به گفته سخنگوی بانک راب بروق.

“اعداد ما گزارش شده و تعداد وام گیرندگان ما ذکر شده دقیق بودند با توجه به وام گیرنده-ارائه اطلاعات گفت:” در ایمیل. “SBA به نظر می رسد که یک خطا در گزارش خود سیستم که ناشی از این اعداد به inaccurately گزارش شده است.” او گفت: Zions است “رسیده به SBA به تعامل با آنها را در پرداختن به این موضوع است.”

جک هیت جمهور از واشنگتن اعتماد بانک در اسپوکن بشویید. گفت که او نگران به دیدن صفر “حفظ شغل” در SBA داده ها برای برخی از بانک وام. او با صدور بیانیه ای روز جمعه گفت به اعتقاد او SBA سیستم کامپیوتری تا به حال اشتباه اطلاعات ارائه شده توسط بانک ها به طور بالقوه در مقیاس بزرگ است.

“SBA را گزارش کرده است پنهان بسیار واقعی مقدار خوب PPP وام انجام داده اند” هیت گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

ولز فارگو صادر 3,900 وام از بیش از 150.000 دلار و هر متقاضی ذکر شده هیچ چیز در مشاغل رشته با توجه به SBA داده است. مقامات بانک نمی خواهد به طور مستقیم آدرس این دلیل است.

“SBA نمی نیاز به بانک ها برای ارائه اطلاعات در مورد حقوق و دستمزد (از جمله مشاغل حفظ متریک) و آن را نمی توان مورد نیاز تا زمانی که روند درخواست برای وام بخشش جایی که متقاضیان نیاز به سند خود حقوق و دستمزد اطلاعات” بانک گفت: در بیانیه صادر شده توسط سخنگوی مانوئل Venegas.

قوانین فدرال منع شرکت های با استفاده از PPP وام برای حمایت از non-U. S. کارگران و یا عملیات. اما SBA هدایت شرکت به تعداد کارکنان خارجی وابسته به تعیین اینکه آیا آنها با برنامه وام 500 کارمند واجد شرایط بودن کلاه.

SBA نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا این بدان معناست که non-U. S. مشاغل موجود در 51 میلیون ظاهرا پشتیبانی شده توسط این برنامه است.

SBA همچنین دستور کسب و کار به حساب همه کارمندان که آیا آنها کار تمام یا پاره وقت. برخی از شرکت ها با بسیاری پاره وقت یا گاه به گاه کارگران هستند و بنابراین شمارش به عنوان بسیاری از کارمندان از تمام وقت معادل موقعیت.

برای مثال لبه برش نخبگان و بروکلین, وقایع مبتنی بر نیروی انسانی شرکت با 10 اتاق کار کارکنان ذکر شده است به عنوان داشتن 500 کارمند است. اما این تعداد فعال temps آن به طور معمول در هر ماه با توجه به موسسان ناتان پری و لوکاس مندیتا. ساعت آن 500 نفر کار معادل با حدود 40 full-زمان معادل مواضع قبل از همه گیر پری گفت: در حال حاضر معادل حدود 20.

اقتصاددانان و کارشناسان دیگر گفت که دولت را به خوبی برای دریافت پول به اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و در برخی از راه های آن را تعجب آور نیست برای دیدن چنین شکست داده حتی برای چنین مرکزی متریک مانند شغل.

“در اینجا ما باید یک کمک برنامه ای که طراحی شده بود به بازیگران پول سراسر کشور promiscuously” گفت: James فرشته دانشیار سرمایه گذاری در جورج تاون دانشگاه ملبورن ملبورن مدرسه کسب و کار است. “فقط زمان خواهد شد بگویید چگونه موثر بوده است.”

آنچه در مورد که 51 میلیون شماره?

“من می توانید آن را با یک دانه نمک است.”

الهام Fowers کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmaGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma