“مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب — عایق از جامعه و از آنها تست شده هستند و تقریبا هر روز از آن خواهد شد بسیار سخت برای دیدن چگونه فوتبال قادر به بازی در این پاییز” Fauci گفت: شبکه. “اگر موج دوم است که قطعا امکان و خواهد بود که پیچیده قابل پیش بینی فصل آنفولانزا فوتبال اتفاق می افتد ممکن است این سال است.”

NFL بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در Fauci اظهارات.

لیگ منتشر کرده است یک برنامه کامل برای این فصل به طور منظم تنظیم برای شروع سپتامبر. 10 و NFL رهبران بارها و بارها ابراز امیدوار است که آنها می توانید شروع فصل در زمان و بازی به اتمام آن است. تیم در حال برنامه ریزی برای باز کردن خود را در اردوگاه های آموزشی در اواخر جولای و NFL همچنان به عمدی با بازیکنان NFL انجمن بیش از این پروتکل است که توسط آن بازیکنان به آزمایش می شود و در صورت لزوم درمان برای ویروس.

“من فکر می کنم که من شخصا باقی می ماند بسیار خوش بینانه است که ما در حال رفتن به قادر به 2020 نجومی و آن را در طول برنامه است که ما برنامه ریزی شده” آلن آستانه NFL افسر ارشد پزشکی گفت: در یک مصاحبه تلفنی در اوایل این ماه. “این چیزی است که ما در حال برنامه ریزی به سمت. اما ما می دانیم که ما باید برای ادامه به بررسی وضعیت این بیماری همه گیر و آنچه اتفاق می افتد در سراسر کشور و چه فعلی بهداشت عمومی دستورالعمل هستند.”

NFL قصد دارد به تیم های بازی در خانه خود ورزشگاه در صورتی که مجاز تحت محلی دستورالعمل های بهداشتی. که در مقابل به NBA است که حاوی برنامه به ادامه آن فصل با بازیکنان و مربیان و دیگر کارکنان جمع آوری شده در یک سایت در یک حباب محیط زیست در دیزنی مجموعه ورزشی در اورلاندو

NFL برنامه بیشتر شبیه به کسانی که از لیگ اصلی بیس بال که تیم در خانه خود ورزشگاه — ارائه شده است که MLB است که قادر به تکمیل یک توافق با اتحادیه بازیکنان در شرایط اقتصادی برای شروع آن متوقف شود.

حزقیال الیوت standout در حال اجرا را برای دالاس کابوی ها بود در میان چند بازیکن برای کابوی ها و هوستون تگزاس که گزارش آزمایش مثبت برای این ویروس به تازگی. دیگران در NFL از جمله New Orleans Saints مربی شان Payton و Denver Broncos ستاره تصویب حمله کننده فون میلر قبلا تایید کرد که آنها تا به حال آزمایش مثبت است. NFL کمیسر راجر Goodell گفت: در مصاحبه روز شنبه با ESPN که تست مثبت از کابوی ها و تگزاسی بازیکن را نمی خواهد تغییر لیگ قصد دارد آن را به عنوان حرکت به سمت افتتاح اردوگاه های آموزشی.

“آن را نمی کند” Goodell گفت: “از آنجا که همه ما کارشناسان پزشکی نشان داد که به عنوان تست شایع تر می شود ما در حال رفتن به آزمون مثبت.”

آستانه گفت: در اوایل این ماه: “شانس هستند که ما باید موارد مثبت در میان بازیکنان و مربیان و کارکنان و افراد دیگر. که حتی اگر ما پروتکل ها بسیار گسترده است و اگر هر کس به سهم خود و بسیار محتاط در سراسر. اگر این بیماری باقی می ماند بومی در یک جمعیت و سپس آن را به احتمال بسیار زیاد است که ما باید برخی از موارد مثبت. هدف ما این است که بدیهی است که برای کاهش آن و سعی کنید برای به حداقل رساندن این خطر تا آنجا که ممکن است, اما همچنین سعی کنید به راه اندازی یک برنامه نظارت که برای شناسایی هر گونه مبتلا به تازگی فردی در اولین مرحله ممکن است و آنها را منزوی از بقیه تیم محیط زیست است.”

این NFLPA گفت: ماموران در یک کنفرانس تلفنی در اوایل این هفته که زمان مفهوم است که برای بازیکنان و دیگر اعضای هیات آزمایش می شود حدود سه بار در هفته برای ویروس.

لیگ مشورت با کارشناسان سلامت و توزیع یک مجموعه گسترده ای از پروتکل ها به تیم برای بازیکنان احتمالی بازگشت به تیم امکانات. آن اقدامات عبارتند از: استفاده اجباری از ماسک های فیزیکی فاصله در رختکن و مشاوره برای جلسات برگزار می شود از راه دور و یا خارج از منزل. پروتکل هنوز شامل تست فرکانس و یا مراحل انجام شود اگر یک بازیکن تست مثبت است. لیگ و NFLPA ادامه به بحث در مورد این مسائل و یکی از برجسته سر مربی به تازگی مطرح شده شک و تردید است که این پروتکل می تواند به دنبال.

“من دیده ام تمام یادداشت ها در آن و به صورت کاملا صادقانه با شما آن را غیر ممکن است آنچه که آنها درخواست ما را برای انجام, انسانی غیر ممکن است” Baltimore Ravens مربی جان ما گفت: در یک مصاحبه رادیویی در هفته گذشته.

تیم های’ امکانات شده اند دوباره باز به کارکنان و مربیان تحت پروتکل های دقیق. تنها بازیکنان تحت درمان پزشکی و توانبخشی از آسیب های مجاز در تیم تاسیسات در این نقطه است.

اکثر تیم ها در حال برنامه ریزی برای گزارش خود را به اردوگاه های آموزشی جولای 28. وجود دارد مورد توجه قرار داده می شود به زودتر باز به اردوگاه را به بازیکنان زمان بیشتری را به سهولت و به سرعت در زمینه فعالیت ها و کوتاه شدن فصل از چهار به دو بازی برای هر تیم.

NFL اندیشه احتمالات به صورت فصل به طور منظم است که شامل بازی در خالی و یا نیمه پر از استادیوم های در حال نقل مکان و یا موکول و فصل که با تاخیر و یا کوتاه به گفته افراد آشنا با لیگ برنامه ریزی است. آستانه گفت: در این ماه که NFL است “قطعا به دنبال راه حل” که در آن طرفداران می تواند با خیال راحت از حضور در این بازی پاییز و زمستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات