برای بسیاری از خانواده ها پدران’ جشن روز این سال نگاه کمی متفاوت با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که کسانی که قادر به دیدن پدر و مادر خود را در شخص را انتخاب کرد, به مناسبت, با, کارت, صبحانه در رختخواب و خانواده پیک نیک دیگران به نمایش عشق خود را در رسانه های اجتماعی از جمله یک میزبان از چهره های مشهور.

دیوید بکهام, Fearne Cotton و جو فتیله در میان مشاهیر را به Instagram برای نشان دادن قدردانی خود را با برخی از ارسال رجعت عکس از پدران خود و پدری ارقام و دیگران های پیام عشق برای کودکان خود.

تعدادی از اعضای خانواده سلطنتی نیز به اشتراک گذاشته احترامات قلبی از جمله پرنس چارلز که نوشته شده یک عکس از خود را به عنوان یک کودک با پدر و مادر خود را ملکه و شاهزاده فیلیپ.

به طور مشابه, دوک و دوشس کمبریج مشخص مناسبت با انتشار دو تصویر جدید از پرنس ویلیام با سه فرزند و یک رجعت عکس از کیت میدلتون با پدرش.

در اینجا به برخی از این سال بهترین افراد مشهور, روز پدر مراسم تجلیل از در Instagram.

دیوید بکهام


فوتبالیست سابق دیوید بکهام جشن روز های بازگشتی سیاه و سفید عکس از خود را به عنوان یک کودک نما با پدرش تد. در زیرنویس بکهام تشکر پدرش برای او “درایو و اخلاق کار موفق”.

پرنس چارلز


شاهزاده ولز’ official Instagram حساب مشترک دو عکس از چارلز – یکی با پدر خود شاهزاده فیلیپ که گرفته شده بود در سال 1951 و با دو فرزند شاهزاده ویلیام و هری که گرفته شده بود در کیرنکستر پارک چوگان جام در سال 2004. “این که آیا شما یک پدر پدر پدر یا Pa, برای تو روز پدر مبارک!” عنوان خوانده شده.

جو فتیله


تناسب اندام گورو جو فتیله مشترک یک سری از عکس های خود را با او دو فرزند مستقل و Marley. “روز پدر مبارک به همه پدران وجود دارد. عشق بی قید و شرط ما احساس می کنیم برای فرزندان ما بسیار ویژه است. یک روز بزرگ خود را با خانواده” بدن مربی زیر نویس تصاویر.

Fearne Cotton,


Fearne Cotton مشترک یک سری از تصاویر در روز پدر جمله selfie گرفته شده با پدر مایکل. “پدر مبارک روز میآید. Micky پنبه شما یک افسانه و من از ستاره خوش شانس من برای هر روز شما,” او نوشت. مجری همچنین ادای احترام به شریک زندگی خود را, جسی, چوب, نوشتن: “ما شما را دوست دارم به ماه”.

دریک


“طرح خدا” رپر دریک مشخص شده و روز پدر در ساعات اولیه روز شنبه با یک Instagram پست شامل یک عکس نادر از او دو پسر آدونیس نشسته در رختخواب در حالی که تماشای تلویزیون. “روز پدر مبارک به همه واقعی g z دست زدن به کسب و کار” دریک نوشت: در این عنوان در حالی که tagging پدر خود دنیس گراهام.

پرنس ویلیام


دوک کمبریج به حال دو دلیل برای جشن گرفتن این آخر هفته او به عنوان مشخص شده و روز پدر و همچنین 38 تولد. شاهزاده ویلیام مشترک دو عکس جدید از خود و سه فرزند خود را شاهزادگان و جورج لوئیس و شاهزاده خانم شارلوت که گرفته شد در باغ در خانواده Anmer سالن اقامت در Sandringham و مستغلات در نورفولک. ویلیام و کیت نیز مشترک دو عکس از خود با پدران خود از جمله رجعت تصویر از دوشس به عنوان یک کودک با پدر مایکل میدلتون.

John Boyega,


جنگ ستارگان بازیگر John Boyega مشترک یک عکس از خودش و پدرش در Instagram در کنار یک عنوان که او در آن ذکر شده بسیاری از چیزهایی که پدر خود را انجام داده است و برای او در طول سال. “من به یاد داشته باشید همه چیز است که باعث می شود شما و از آنجا که رویای من است که به عنوان بزرگ به عنوان شما” Boyega نوشت.

راشل Humes


ماروین Humes با بهره گیری از آخرین روز پدر به عنوان یک پدر و دو قبل از رادیو میزبان و همسرش راشل خوش آمدید خود فرزند سوم.

امروز صبح مجری راشل مشترک تعدادی از سیاه و سفید عکس های شوهر او را با دو دختر خود را Alaia-مای هفت و Valentina سه در Instagram. “روز پدر مبارک به ما خیلی خوش شانس خود تماس بگیرید. شما در حال مشاهده بود و رشد به عنوان یک پدر این است که چیزی بسیار ویژه به من,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات