دور از coronavirus کانون کارائیب گردشگری شروع به مریض

فلورنت Serfari ایسنا

این کارشناس Meraviglia لنگر انداخت خاموش Cozumel مکزیک در ماه گذشته پس از جامائیکا و جزایر کیمن منع آن از ورود بیش از نگرانی یک عضو خدمه با علائم شبه آنفولانزا.

اچو ریس جامائیکا — یک باب مارلی لحن همچنین به عنوان عطر و بوی تند و سریع مرغ پیچید از طریق یک نیمه خالی بازار در این به طور معمول شلوغ شهر بندر.

چند ده گردشگران آرد مورد — به مراتب کمتر از حالت طبیعی است اما بیشتر از هفته گذشته زمانی که سلامت و ایمنی اقدامات اعمال شده توسط دولت به رهبری دو غول کشتی های کروز به نوبه خود به دور.

“این ما تاثیر می گذارد واقعی بد” گفت: Norma ویلسون 53 به مالک شیک پوش رستوران خانوادگی. “ما هرگز هیچ مشتریان. من بیش از حد نگران چون من صورتحساب من مجبور به پرداخت.”

اقتصادی خرید اینترنتی رمان coronavirus اعلام پاندمی شنبه توسط سازمان بهداشت جهانی است کوبیدن عفونت فاصله از آسیا و اروپا است. اما از تولید کنندگان نفت در خاورمیانه به هتل ها و رستوران اینجا را در کارائیب, سریع, پخش كردن, اثر موج دار شدن است شمعی حتی کسانی که پرت و دور افتاده در گوشه و کنار جهان که هنوز به تایید بسیاری از موارد از coronavirus.

[که اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر]

کروز-سنگین و بازدید کننده وابسته به کارائیب است مراتب به طور قابل توجهی بهتر از گردشگری دیگر نقاط داغ. کروز ترافیک مسافری در برخی از جزایر به پایین است که توسط ده ها هزار نفر. اما مهمان اعداد در هتل ها و استراحتگاه مراتب بزرگتر ژنراتور محلی درآمد در حال فرو بردن کمتر و یا برگزاری مداوم — البته با نشانه های جدی از مشکلات پیش رو است. این جزایر در هفته های پایانی فصل بالا و شمارش نعمت های خود را که ویروس نیست اعتصاب زودتر.

در عین حال حتی در این نارگیل مملو از سواحل دور از ووهان یا میلان, گردشگری در یک ناگهانی عصر اجتماعی فاصله است رو به افزایش چالش — با تاثیر از شیوع جهانی تهدید به از خط خارج بازیابی از یک منطقه با چکش در سال های اخیر با اجرای زلزله و طوفان قاتل.

آخرین ضربه: وزارت امور مشاوره ای این هفته با صراحت هشدار آمریکا به شهروندان برای جلوگیری از کشتی های کروز. که آمد به عنوان برخی از کشورها از جمله جامائیکا به عنوان به خوبی به عنوان آنتیگوا و باربودا در حال حاضر شروع قرار دادن بهداشت عمومی قبل از پیامبر دلار امتناع از ورود به آستر کروز و پرواز چارتر حمل بیمار مسافران و یا کسانی که از کشورهای با شاخص های ویروس.

“رشد تولید ناخالص داخلی واقعی برای کارائیب قرار بود به 3.7 درصد در این سال, اما من فکر می کنم شما نیاز به بوسه آن رشد بینی خداحافظی گفت:” اسکات مک دونالد اقتصاددان ارشد برای کارائیب در اسمیت تحقیقات و Gradings.

“شاید 2 درصد شاید پایین تر,” او گفت:. “این سخت است برای تعیین کمیت این نشده است. اگر شما می توانید مهر و موم کشورها پس از آن که برای رفتن به یک واقعا ضربه بزرگ برای کارائیب است.”

کیت Chappell برای واشنگتن پست

گردشگران اکتشاف بندر کشتی کروز در اچو ریس, جامائیکا, در روز سه شنبه.

جامائیکا وزیر گردشگری ادموند بارتلت گفت: این کشور جزیره دهکدهای از دست داد حدود 50,000 مسافران کشتی کروز در هفته های اخیر — 4 میلیون دلار به اقتصاد است. نگرانی در حال حاضر این است که ضرر و زیان هایی می تواند بزرگ در هفته های آینده در اینجا و در دیگر نقاط کارائیب که در آن برخی از هتلداران گزارش قابل توجهی قطره در پیشبرد رزرو.

راب بارت رئیس نخبگان استراحتگاه جزیره که دارای هشت, خواص و 2000 اتاق های هتل ها در باربادوس سنت لوسیا و آنتیگوا و در پاناما گفت: شیب در مارس ورود تا کنون بوده است minor — حدود 2 یا 3 درصد است. اما این کاهش می تواند steepen به شدت. پیشبرد رزرو برای چهار ماه آینده گفت, کاهش یافته است 50 درصد است.

لغو و تعویق تا حد زیادی از آمدن مهمانان 45 سال و بالاتر. وای ظاهرا به مراتب بیشتر مایل به سفر.

“به طور کلی ورود می تواند آمار 15 درصد خود را سال” بارت گفت: “و این فاجعه بار برای کسب و کار ما داده شده ما کم حاشیه. ما بسیار شکننده تر وضعیت در کارائیب چون ما اصلا شبکه های ایمنی شما را در ایالات متحده, که در آن دولت می تواند به کاهش مالیات حقوق و دستمزد و یا ارائه وام های کم بهره در زمان بد است.”

[نقشه برداری گسترش کروناویروس در آمریکا و در سراسر جهان]

http://www.washingtonpost.com/video/national/grand-princess-cruise-ship-carrying-coronavirus-patients-docks-in-california/2020/03/09/fff0dbc1-7f89-4b59-bfa1-4c533f127e4b_video.html

یک پوشش نقره ای: شدیدترین قطره تا کنون شده است در کروز مسافر, تعداد روز سفر بازدید کنندگان که به مراتب کمتر از لحاظ اقتصادی مهم کارائیب اقتصاد از مقصد مسافران که صرف حداقل یک شب در یک هتل. مسافران کروز حساب برای 75 درصد از بازدید کنندگان خارجی به باهاما, مثلا, اما تنها 11 درصد از مجموع هزینه های گردشگری.

کمتر مسافران کشتی کروز شده اند پس از رسیدن به ناسائو پایتخت در هفته های اخیر. در عین حال برای تجار محلی, کسانی که ضرر و زیان شده اند افست به حدی توسط مهمان در هتل ها مانند بهائی, دریا, رفت و آمد مکرر یکی از بزرگترین در باهاما. آن دیده می شود فقط “اندکی” کاهش آن در آینده رزرو شده است و هنوز پیش بینی کسب و کار سریع در طول بهار و عید پاک به گفته رابرت ماسه, متوسل, معاون ارشد رئیس جمهور از دولت و امور خارجی.

با این وجود Bahamian مقامات که هنوز در تلاش برای بازسازی پس از طوفان دوریان پاره پاره از طریق شمال Abaco و Grand Bahama سلیمان در سال گذشته هشدار ویروس-آمار مربوط به گردشگری و خواسته اند Bahamians به تعطیلات در داخل کشور در این سال به حد پیش بینی زیان.

“با توجه به این واقعیت است که 5.4 میلیون بازدید کننده خارجی به باهاما توسط کروز در سال گذشته آن را یک نابغه به نتیجه گیری کرد که این در حال رفتن به برخی از تاثیر” گفت: Bahamian وزیر گردشگری دینیسیو D’Aguilar.

کیت Chappell برای واشنگتن پست

ورونا ادیسون, 54, در, فروشگاه, تاکر صرفه جویی در-یک-دلار صنایع دستی و هدیه فروشگاه در اچو ریس.

باربودا یکی از جزایر است که باعث می شود تا ملت از آنتیگوا و باربودا, ویران شد از طوفان ایرما در سال 2017. مقامات در حال حاضر نیروبخش برای یکی دیگر از ضربه از coronavirus. مثل بسیاری از جزایر کارائیب باربودا است رو به یک تعادل ظریف بین اقتصاد و بهداشت عمومی.

مقامات تبدیل شده سه کشتی کروز از آنجا که مسافران تا به حال علائم شبه آنفولانزا. “کشتی های کروز ندارد, آزمون, و آن را برای رفتن به یک هفته یا بیشتر قبل از ما برای اولین بار آزمایش می رسند” وزیر گردشگری چارلز فرناندز گفت. “ما بسیار نگران مردم پس از رسیدن به آنتیگوا از مناطق آسیب دیده.”

ملت اقتصاد دوم بیشتر وابسته به مسافران کروز در دریای کارائیب در 4.1 درصد از تولید ناخالص داخلی با توجه به صنعت نشر Skift. اما فرناندز نگرانی بیشتر در مورد بزرگتر-هزینه های مقصد مسافران است. هفتگی پرواز چارتر از ایتالیا متوقف شده است. هتل ها توسعه داده اند برنامه ای برای حرکت هر بیمار مهمانان به دور اتاق. اما لغو شروع به چکه در.

“بدون شک آن را به حتی بیشتر جدی و حاد” فرناندز گفت. “هتل ها و خطوط هوایی در حال تکان دادن تغییر هزینه . . . و امید ما این است که مردم را برنامه ریزی مجدد و دوباره در زمانی که کل این وضعیت عادی.”

[مرکل هشدار coronavirus می تواند آلوده دو سوم از آلمان]

در جامائیکا Bartlett گفته است پارلمان بخش گردشگری را از دست خواهد داد حدود 564 میلیون به عنوان یک نتیجه مستقیم از ویروس. گردشگری حساب برای 11 درصد از جامائیکا تولید ناخالص داخلی.

جامائیکا در این هفته تایید کرد آن دو مورد اول از coronavirus — ملی بریتانیا که وارد شده در مارس 4, و, روز چهارشنبه ایالات متحده کارمند که تا به حال در سفر به انگلستان است. دولت ممنوع, سفر به چین, ایران, کره جنوبی و ایتالیا و سنگاپور و به حالت تعلیق پروازها از اسپانیا و فرانسه و آلمان. جمهوری دومینیکن تایید کرده است پنج مورد آوردن کارائیب مجموع به هفت.

دولت کانادا در این هفته گفت: یک مسافر در MS Braemar که لنگر انداخت در پورت رویال در نزدیکی جامائیکا سرمایه از کینگستون تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. معلوم نیست که آیا او دلپذیر است. سی و دو نفر از قرنطینه پس از سفر به مناطق آسیب دیده, سلامت, مقامات گفت.

اقتصادی خرید اینترنتی آمار جامائیکا جنگل مضمون عارف کوه. مدیر عامل مایک Drakulich گفت: 35 درصد از کسب و کار خود است کروز-مرتبط است. او تخمین می زند او دهکدهای از دست داد تا 1000 مشتریان به تاریخ.

“جاذبه های مثل خودم به دنبال در نیروی انسانی و هزینه بدهی و مطالبات” او گفت:.

داش علی Mahtani chief operating officer کروز پورت وظیفه رایگان فروشگاه جواهرات و گفت: 60 درصد از کسب و کار خود را می آید از کشتی های کروز. فروش در یک محل به نصف کاهش یافته است هفته گذشته است. دیگر توقیف شد.

“من برای اولین بار احساس شد که دولت احتمالا به عنوان حساس به نگرانی های ما با کشتی های کروز” او گفت:. “اما آنها تا حد زیادی به محافظت از ویروس پس از آن ظریف است.

“من نمی بینم که چگونه این اتفاق می تواند ویرانگر باشد.”

Faiola گزارش از میامی. بخش گزارش از ناسائو.

ادامه مطلب

هنگامی که طوفان دوریان منفجر طریق باهاما آن را در معرض یکی از بزرگ جهان خطوط گسل از نابرابری

به عنوان تحریم های نیش در کوبا و ایالات متحده آمریکا — هنگامی که یک راننده امید — در حال حاضر یک منبع درد

در ترینیداد و توباگو ونزوئلا پناهندگان جدید طبقه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im