Raul Jimenez

با یک گل برابر وست هام در تعطیلات آخر هفته Raul Jimenez همچنان یکی از فانتزی ترین و سازگار و مقرون به صرفه به جلو گزینه های شش در هشت ظاهر و قیمت تنها یک سایه بیش از £8m.

گرگ’ اجرا در نسبتا نوع بیش از حد شروع با بازدید از محاصره بورنموث در Molineux در شب چهارشنبه. با Diogo Jota متناقض و آدما Traoré همیشه مطمئن باشید از شروع Jimenez قابل اطمینان ترین مسیر به حمله خود را.

Richarlison

هر چند قادر به ارائه دستیابی به موفقیت در Merseyside دربی روز یکشنبه Richarlison بود پر جنب و جوش در برابر قهرمانان-در-انتظار خواهد شد و در حال حاضر سفر به بازی یک طرف marooned در پایین جدول.

نورویچ فقیر بودند در شکست به ساوتهمپتون در شب جمعه و ترس یک اورتون طرف است که به تدریج بهبود تحت کارلو آنچلوتی. دومینیک کالورت-Lewin یکی دیگر از گزینه حمله به تماشای.

مت Ritchie

طبقه بندی شده به عنوان یک مدافع پس از روی لئامت دادن خود را به عنوان یک چپ-بازگشت اما در حال حاضر بازی در سمت راست خط میانی مت Ritchie به ثمر رساند و کمک در نیوکاسل برنده بیش از 10-مرد شفیلد یونایتد در روز یکشنبه و مطلوب اجرا از وسایل آمده است.

هر چند قیمت خود را کمی شیب دار برای یک مدافع نیوکاسل در £5.3 m, Ritchie را سه بعدی می بیند بازديد از آستون ویلا و وست هام ساندویچ با سفر به بورنموث.

آنتونی رزمی

بر روی کاغذ منچستر یونایتد را اجرا کنید-در میان بهترین و چهارشنبه شب میزبان آنها یک شفیلد یونایتد طرف از دست رفته مجروح جک اوکانل معلق جان اگان و وام دین هندرسون که نمی تواند بازی کند و در برابر پدر و مادر خود باشگاه است.

انتظار تیغه به طور قابل توجهی تضعیف دفاعی که باید طلسم امتیاز برای یک تنوع از گزینه های در ایالات حمله. برونو فرناندز و مارکوس Rashford خواهد بود به خوبی پشتیبانی می کند اما آنتونی رزمی است که کمی ارزان تر از هافبک های جایگزین.

جیمز جاستین

برندان راجرز نشان داد این آخر هفته که Ricardo Pereira است به احتمال زیاد تا ماه اکتبر پس از درد و رنج رباط زانو آسیب قبل از توقف ترک جیمز جاستین به پایان فصل به عنوان لستر شروع راست به عقب.

تابستان امضای از Luton, جاستین نشان داده وعده رفتن به جلو از full-back when, فرصت داده تا کنون و دارای یک شانس چیدن ورق تمیز امتیاز به عنوان برایتون بازدید از قدرت پادشاه.

محترم اشاره: امیلیانو مارتینز رومن Saiss پسر Heung-Min آدما Traoré دومینیک کالورت-Lewin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات