فوتبال فانتزی طلایه دار راهنمایی gameweek 27: Sadio یال Bruno Fernandes, مهدی سیدصالحی و بیشتر

Sadio Mané

به شدت متعلق به تا اخیر آسیب عضلانی حکومت او را برای دو بازی Sadio Mané ساخته شده به ثمر رساند مقابل لیورپول در دور نوریچ هفته گذشته است.

Mané است که هنوز به خوبی مالکیت – در یک پنجم از جوخه – اما کسانی که به فروش می رسد او در عجله باید به دنبال سرمایه گذاری مجدد به عنوان رهبران لیگ سوار در اجرای مطلوب وسایل.

Raul Jimenez

هنگامی که یک منبع قابل اعتماد از هر دو اهداف و یا کمک Raul Jimenez را برمی گرداند خشک کمی به تازگی با حمله به نقاط تنها در دو تا از گذشته خود هفت gameweeks.

در عین حال گرگ’ وسایل مورد به نوبه خود به نفع خود شروع با زیرزمین خانه نوریچ به بازدید Molineux این آخر هفته. ما انتظار داریم Jimenez به کشف خود را به نقطه-به ثمر رساند قوام.

برونو فرناندز

پس از برداشتن اولین کمک در برابر چلسی سه شنبه شب منچستر یونایتد استخدام جدید برونو فرناندز نشان دادن تمام نشانه های فانتزی دارایی پس از دو حضور برای باشگاه جدید خود.

Fernandes است که در سراسر مجموعه قطعات و هدف قرار دادن پست از یک ضربه آزاد در استمفورد بریج و او ترس از تیراندازی در باز کردن بازی یا. سقوط-مشکل واتفورد بازدید اولدترافورد در روز یکشنبه.

مهدی سیدصالحی

خلاصه بعد از یک dry spell مهدی سیدصالحی بازگشت به ثمر رساند فرم در برابر باشگاه سابق خود در آخر هفته گذشته و در حال حاضر استقبال بالا پرواز بدترین دفاع به سنت مری.

موصوف افزود: انتخاب محبوب خود سازگار اجرای اهداف در طول زمستان و در حال حاضر در حدود 30 درصد از جوخه هر چند انتظار می رود که به افزایش بیش از یک مجموعه عالی از آینده وسایل.

پاتریک فن آنهولت

قدیمی, فانتزی, مورد علاقه, پاتریک فن آنهولت شروع دوباره برای کریستال پالاس طرف است که آمار یک املا از فرم فقیر. ایمنی است که به دور از مطمئن برای روی هاجسون مردان.

حداقل بازدید از دیگری متزلزل طرف به نیوکمپ ارائه می دهد یک فرصت سه امتیاز است. نیوکاسل تحت تاثیر قرار نمی به جلو و دور از خانه, دادن فن آنهولت یک فرصت مناسب و معقول از یک ورق تمیز.

محترم اشاره: ویسنت Guaita فدریکو فرناندز ویلی Boly نیکولا په په, Jay Rodriguez.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im