فوتبال فانتزی طلایه دار راهنمایی: 18 بازیکن را به انتخاب به صورت فانتزی لیگ برتر راه اندازی مجدد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فانتزی لیگ برتر باز می گردد نه تنها دو gameweek بلکه نامحدود نقل و انتقالات قبل از چهارشنبه 5 بعد از ظهر مهلت و چگونه رویکرد شما راه اندازی مجدد خواهد شد بستگی دارد در تراشه های شما داشته باشد.

مدیرانی که دارای تراشه مانند نیمکت افزایش کلمات و رایگان آمار هنوز هم به بازی می توانیم به توان تاکتیکی و بهینه سازی تیم ملی خود را برای آنچه که به احتمال زیاد فصل گذشته دو gameweek.

دیگران را مجبور به استفاده از فضای مجاز: نامحدود نقل و انتقالات و این فرصت را برای فصل اثبات خود را در تیم ملی, در آوردن بازیکنانی که شانس خوبی انجام می دهند در حال حاضر و در پایان ماه ژوئیه.

همه مدیران هنوز هم قادر خواهد بود برای یک انتقال آزاد هر هفته در حال حاضر و در پایان فصل با هرگونه نقل و انتقال هزینه چهار امتیاز در هر.

در اینجا ما از طریق برخی از بازیکنان را در نظر بگیرید اگر شما به دنبال برای ساخت یک تیم به گذشته برای آینده نه gameweeks…

دروازه بان

David de Gea – منچستر یونایتد £5.3 m

هر چند نه یک سال برای De Gea, ایالات را اجرا کنید-در نوع است بر روی کاغذ و دفاع شده است بی سر و صدا موثر است.

Nick Pope – رئال £4.9 m

پاپ در فرم بسیار عالی قبل از لیگ را تعلیق شدند برنلی و متوسط قیمت باعث می شود او یک گزینه مقرون به صرفه.

Lukasz Fabianski – West Ham, £4.9 m

همواره یکی از بهترین بودجه و یا اواسط قیمت دروازه بان در بازی Fabianski ارائه می دهد صرفه جویی در نقاط حتی زمانی که در کنار او موفق به انجام است.

مدافعان

ترنت الکساندر-آرنولد – لیورپول £7.8 m

مرز ضروری الکساندر-آرنولد outscores هافبک ها در همان محدوده قیمت به راحتی. نگه دارید تا لیورپول برنده شدن در این عنوان و تنها پس از آن در نظر رها کنید.

Aymeric لاپورت – منچستر سیتی £6.3 m

لاپورت صرف مقدار زیادی از زمان در درمان جدول این فصل اما شهر دفاع به طور خودکار قابل اعتماد تر با او در اطراف او است بازگشت مناسب و در دسترس است.

Enda Stevens – شفیلد یونایتد £5.2 m

استیونس است که نه تنها بخش دوم-بهترین دفاع در لیگ اما کمک بیشتر تا زمین با یک زن و شوهر از اهداف و کمک به نام خود در این مدت است.

رومن Saiss – گرگ £4.6 m

ارزان مسیر به یک دفاع است که وعده های بسیار با Nuno محافظه کار سبک Saiss حتی یک کمک در مدت کوتاهی قبل از مستند.

جمال Lascelles – نیوکاسل £4.3 m

تا زمانی که او می تواند باقی می ماند مناسب استیو بروس کاپیتان است به احتمال زیاد منجر به یک طرف است که برداشت یک مقدار شگفت آور از دفاعی باز می گردد.

هافبک

آرسنال به جلو Nicolas په په (گتی ایماژ)

کوین ده بروین – منچستر سیتی £10.6 متر

بازگشت ده بروین را بیشتر از شهر اجرا است که یکی از مهمترین و مطلوب است. چرخش تنها نگرانی با کمی چپ برای بازی در لیگ.

نیکولاس په په – آرسنال £9.3 m

به نظر می رسد برای پیدا کردن فرم فقط قبل از اینکه مستند با چهار حمله بازده در سه بازی آغاز خواهد شد و این راه اندازی مجدد با یک دو gameweek.

برونو فرناندز – منچستر یونایتد 8.6 m £

همه عمل هافبک وحی شد قبل از مستند جمع آوری 38 امتیاز در فقط پنج حضور پس از پیوستن به ایالات از ورزشی.

هاروی بارنز – لستر £6.2 m

دیگر در شکل بزرگ قبل از شکستن بارنز تا به حال پنج گل در هفت بازی گذشته خود است و هنوز در دسترس در قیمت مناسب.

تاد Cantwell – نورویچ £4.9 m

نوریچ یک نبرد برای نجات خود اما برنامه خود را در طول هفته های آینده به آنها امید واقعی. Cantwell اهداف از هافبک می تواند حیاتی باشد.

جلو

اتلتیک بیلبائو – آرسنال £11.1 m

هر چند که اغلب نادیده گرفته شده توسط فانتزی مدیران بیلبائو یکی از این فصل بیشترین گل جلو به آرسنال وارد یک وعده اجرا از وسایل.

Sergio Aguero – منچستر سیتی £11.8 متر

Aguero دقیقه ممکن است موفق به خصوص با گابریل عیسی نیاز به زمان بازی بیش از حد, اما این شهر مهاجم رکورد بسیار عالی در این مدت حتی زمانی که او بازی نمی کند در تمام 90 دقیقه.

Raul Jimenez – گرگ £m 8.1

شرط بندی امن برای شروع Jimenez ارائه می دهد اهداف و کمک به طور منظم. جلسات آینده با وست هام, Bournemouth و استون ویلا بعید به نا امید.

دومینیک کالورت-Lewin – اورتون, £6.5 m

فوق العاده پس از اینکه مورد اعتماد برای شروع به طور منظم تا بالا کالورت-Lewin اهداف نیز ثابت کند که نشانه خوبی برای یک رابطه جنسی خشن اجرا در کوتاه مدت.

Mbwana Samatta – استون ویلا £5.8 m

ویلا نیاز اهداف اما به نظر میرسد که تصادفا در سراسر یک منبع بالقوه قبل از مستند جدید با امضای Samatta به ثمر رساند و دو بار در شش بازی در تمام مسابقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات