مرگ ناگهانی کوبه برایانت بسیاری از طرفداران عجله برای خرید لباس و یادگاری که بزرگداشت زندگی از پنج بار قهرمان NBA.

چند ساعت پس از بیست و پنج شنبه در مورد برایانت مرگ در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا نشسته بودم در کلیسا منتظر سرویس برای شروع زمانی که یک شخص اهل پرسید که آیا من فکر کردم آن را خوب به نظم از برخی سایت آنلاین. او می خواست به خرید یک یادبود تی شرت.

سیاه و سفید پیراهن رفتن شد و او نیاز به عمل به سرعت قبل از آنها به فروش می رسد با توجه به فشار پیام در سایت.

مانند قدرت مارول پیتر پارکر من “عنکبوت حس” نشان داد خطر قریب الوقوع.

پرسیدم عضو کلیسا که آیا او تا به حال خرید در سایت قبل از. او تا به حال. او فقط به جستجو در اینترنت برای چیزی که به یاد بازیکن بسکتبال و دیدم یک پیراهن او را دوست داشت.

اما من هشدار داد که این سایت ممکن است جعلی که در این صورت او هرگز دریافت پیراهن. یا شاید آن را توسط یک کلاهبردار به عنوان یک راه را به تصرف خود اطلاعات کارت اعتباری بنابراین داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید جعلی.

من به شدت به او پیشنهاد کرد که با چوب قابل اعتماد خرده فروش آنلاین. این مرد که تا به حال گوش دادن به مکالمه ما لبخند زد.

“با تشکر از شما” او دهن شوهر تصمیم به صبر و انجام برخی از تحقیقات بیشتر.

Scammers سریع به صفحه اصلی در روی کنجکاوی مردم است و غم و اندوه و/یا تحسین پس از مرگ از مشخصات بالا شخصیت.

اداره کسب و کار بهتر با صدور یک هشدار این هفته هشدار مصرف کنندگان به سازمان دیده بان برای برایانت مربوط clickbait و “خود را اجازه نمی عزاداری ابر خود قضاوت کنند.”

“هر زمان وجود دارد, افراد مشهور, مرگ, ما دیدن scammers استفاده از مردم” کاترین گفت: Hutt ملی سخنگوی اداره کسب و کار بهتر.

پس از مرگ کمدین رابین ویلیامز در سال 2014 یک ایمیل به گردش در Facebook امیدوار کننده یک “خداحافظ” تصویری که ظاهرا ثبت شده توسط این بازیگر فقط قبل از او در زمان زندگی خود را.

اما زمانی که مردم کلیک بر روی لینک آنها فرستاده شدند جعلی BBC News سایت با توجه به مشورتی صادر شده در آن زمان توسط سیمانتک یک نرم افزار امنیتی شرکت است که پس از تغییر نام آن به نورتون LifeLock. کاربران گفته شد آنها مجبور به نصب یک برنامه بر روی کامپیوتر خود و یا با پر کردن یک نظرسنجی برای مشاهده ویدئو در آن وجود ندارد.

“Scammers عامل این سایت با استفاده از برنامه های وابسته برای به دست آوردن پول برای تکمیل نظرسنجی و دریافت فایل و” شرکت امنیت سایبر هشدار داد.

شم لینک می تواند حاوی نرم افزارهای مخرب در نظر گرفته شده را به تصرف خود اطلاعات شخصی و مالی که می تواند منجر به سرقت هویت هوت گفت.

“ما انتظار داریم scammers به انجام چیزی شبیه به آنچه که آنها هنگامی که رابین ویلیامز درگذشت,” او گفت:.

مراقب باشید از کلیک کردن بر روی لینک کلیک کنید امیدوار است که درآمد حاصل از فروش برایانت خاطرات را به یک موسسه خیریه. استفاده از احتیاط در هنگام کلیک کردن بر روی داستان با شور سرفصل اذیت کردن “هرگز قبل از دیده می شود” فیلم و یا عکس از برایانت و خانواده اش. برایانت 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر کشته در سقوط هلیکوپتر نیز هست.

اداره کسب و کار بهتر ارائه می دهد راهنمایی های زیر را برای مصرف کنندگان به دنبال برایانت کالا و یا جستجوی مقالات در مورد زندگی و مرگ است.

مراقب جعلی سایت های خرید. جلوگیری از وب سایت های نا آشنا. Scammers همچنین می توانید به راحتی رابجای دیگری جا زدن مشروع سایت های خرید آنلاین. آیا به دنبال یک لینک به یک سایت. جستجو برای آن را به خودتان.

عجله نکنید برای خرید چیزهای. “وقت خود را” هوت خواست. “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فرصت ها برای خرید کالا و یا خاطرات. اگر شما در حال عجله که یک پرچم قرمز بزرگ — و یک نشانه آن است که چیزی ممکن است مشکوک.”

بررسی تنظیمات امنیتی. اگر سایت خود را امن است آن آدرس وب باید شروع با “https://” و شامل یک آیکون قفل در خرید و یا خرید-سبد خرید صفحه. اگر شما روی یک لینک شما می توانید ببینید درست آن مقصد.

استفاده از اعتبار بانکی. نگه داشتن در ذهن است که کارت اعتباری خود را به طور مستقیم به حساب بانکی شما. بسیار وجود دارد از یک تاخیر از زمان خرید خود را تا زمانی که وجوه خارج هستند. این به این معنی معاملات جعلی به سرعت می تواند انجام بسیاری از آسیب. در نظر با استفاده از یک کارت اعتباری برای خریدهای آنلاین است. این حمایت از مصرف کننده در حال قوی تر برای کاربران کارت اعتباری. اگر شما کارت اعتباری استفاده می شود بدون اجازه شما تنها می تواند مسئول برگزار می شود تا $50. و حتی پس از آن, بسیاری از بانک ها نمی خواهد سعی کنید به جمع آوری آن از شما. اگر یک محصول است که آسیب دیده و یا تحویل داده نمی شود شما می توانید اختلاف اتهامات و شما باید یک متحد — صادر کننده کارت اعتباری شما — که می تواند خودداری از پرداخت تا زمانی که این وضعیت مورد بررسی قرار گرفته و حل و فصل.

نگاه کردن به فریبکارانه تخفیف. من می دانم که شما می خواهید برای ذخیره پول, اما نمی, پاسخ به یک ایمیل ناخواسته از یک منبع ناشناخته امیدوار کننده برخی از معامله بزرگ است.

فقط مراقب باشید در خارج وجود دارد و ورزش احتیاط شدید اگر شما به دنبال چیزی به شما یادآوری برایانت میراث.

یک سوال در مورد بازنشستگی و یا امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. خوانندگان ممکن است نوشتن به میشل Singletary در واشنگتن پست 1301 K خیابان شمال غربی واشنگتن 20071 یا michelle.singletary@washpost.com. به عنوان خوانده شده قبلی رنگ پول ستون رفتن به http://wapo.st/michelle-singletary.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im