فن ساخته شده در ابزار برای کمک به شما دریافت بیشتر از Animal Crossing: New Horizons

طرح های سفارشی پورتال

هنگامی که شما در باز قادر خواهر خیاط فروشگاه شما می توانید با استفاده از یک کیوسک در فروشگاه است که با بهره گیری از کد های مبتنی بر سیستم برای دانلود و به اشتراک گذاری طرح های سفارشی. این طرح را می توان مورد استفاده برای لباس به سبک, تصاویر پس زمینه, مسیرهای, و بیشتر.

اگر شما به دنبال چیزی خاص آنلاین طرح های سفارشی پورتال از NookNet کمک می کند. مرور پورتال ساده است: فقط نوع در کلمات کلیدی و عنوان خاص که ممکن است. برای مثال به جای جستجو برای ‘کابوس قبل از کریسمس,’ شما ممکن است شانس بیشتری را با ‘Jack Skellington.’ استفاده از فیلتر می توانید محدود کردن جستجوی خود را بیشتر به خصوص اگر شما تنها به دنبال نوع خاصی از لباس یا می خواهید به مرتب سازی بر اساس محبوبیت یا ربط.

در کد های مبتنی بر سیستم وجود دارد دو نوع از کدهای: یک خالق کد که به ارمغان می آورد تا هر سفارشی مورد یک بازیکن ساخته شده است و یک مورد کد که فقط سطوح یک مورد خاص است. بازیکنان با استعداد را نیز گرفته به Twitter و Reddit به اشتراک گذاشتن کدهای خود را به طوری نگه داشتن چشم را برای آنها وجود دارد.

آنلاین ابزار الگو

Animal Crossing: New Horizons معقول سفارشی طراحی مجموعه ابزارهای درون خود NookPhone اما می توان آن را دشوار است به منظور جلب دقیقا زمانی که با استفاده از جوی استیک (صفحه نمایش لمسی متاسفانه سازگار نیست مانند آن را در نینتندو 3DS جدید برگ). اگر دقت برای شما مهم است این غیر رسمی آنلاین الگوی ابزار بهترین راه برای رفتن است.

با بزرگتر آن شبکه برای طراحی و ویژگی های است که اجازه می دهد تا انتقال بازیکنان ذخیره عکس به بازی این ابزار ضروری برای هنرمندان است. دومی به خصوص سرگرم کننده: شما می توانید هر تصویر را از کامپیوتر خود را به ویرایشگر و سپس محصول آن را انتخاب کنید و پارامترهای خاص مانند طول و عرض و در نهایت واردات آن را به بازی خود را. اگر شما در حال تبدیل عکس ها را با صدای تلپ آنها را در یک ویرایشگر تصویر اول خود را به کاهش اندازه 300 در 300 پیکسل.

واردات این تصاویر از ویرایشگر خود را به بازی آسان است: دانلود برنامه رسمی نینتندو آنلاین نرم افزار و راه اندازی NookLink. از آنجا, شما می توانید با استفاده از خود را در زندگی واقعی دوربین تلفن برای گرفتن کد QR از الگوی ساخته شده در ویرایشگر به فورا آن را به بازی.

خوشحال جزیره طراح

اگر شما در حال بزرگ به جزیره طراحی این مرورگر مبتنی بر نقشه طراح می تواند به شما کمک کند همه چیز را برنامه ریزی کردن. خوشحال جزیره طراح یک ابزار است که به خصوص محبوب در هفته قبل از افق های جدید منتشر شده به طوری که بازیکن می تواند ترتیب پوسته از جزیره خود را در اوایل. با این مجازی نقشه جزیره شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن چشم انداز فلور زیرساخت ها و غیره و نتیجه را ببینید از بالا به پایین مشاهده کنید.

با توجه به افق های جدید می دهد بازیکنان خیلی بیشتر کنترل جزیره زیبایی, این می تواند یک راه مفید برای پیش بینی, پایان, نتیجه, قبل از ارتکاب به بلند پروازانه terraforming وظایف و یا هزینه پروژه های ساخت و ساز. حتی اگر شما در حال حاضر ساخته شده است پیشرفت در افق های جدید شما می توانید یک تصویر از نقشه خود را به خوشحال جزیره طراح بنابراین می توان آن را سوار بالای خود را در ویرایشگر نقشه در پایین کدورت. این عملی است اگر شما می خواهید نقشه مجازی به طور یکسان به جزیره شما طرح در حال حاضر به نظر می رسد که می تواند برنامه ریزی شده آسان تر است.

ابزار به استاد ساقه بازار

هر یکشنبه صبح شما می توانید خرید شلغم از بازدید کننده دیزی مای و فروش آنها در هفته بعد در خود جزیره خرده فروشی فروشگاه Nook را از شکاف دیوار. خرید و فروش شلغم نمی تحکیم شانس خود را از تبدیل سود. نوسان قیمت ها در هر روز پس چقدر شما ایستاده به کسب یک قمار است.

این است که در آن شلغم پیامبر در می آید. این شلغم قیمت ماشین حساب ساخته شده توسط کاربر توییتر Ninji و بر اساس اطلاعات استخراج کد می تواند کمک به حرکت بازیکنان ساقه بازار موثر تر است.

با شلغم پیامبر شما ورودی خود را روزانه قیمت از یک هفته تمام و ابزار می توانید پس از آن ارتباط این اطلاعات را به یک نمودار پیش بینی این که آیا قیمت های خود را خواهد سنبله یا کاهش در طول هفته آینده. به عنوان این است که غیر رسمی ابزار آن همیشه ممکن است نقطه اما از تجربه خود من در این محدوده قیمت شده اند دقیق تر نیست.

اگر شما بیشتر علاقه مند به استفاده از شلغم قیمت در دیگر بازیکنان جزایر شلغم ارز ممکن است برای شما. با این سایت شما می توانید وارد یک جامعه شلوغ شلغم کارآفرینان که دائما در حال خرید و فروش است. شما می توانید پیوستن به یک صف منتظر نوبت خود را به بازدید از یک فروشنده جزیره و یا شما می توانید خود را میزبان. صبر کنید زمان می تواند طولانی و برخی از کاربران در Reddit شکایت از سیستم تاخت و تاز کردن توسط رباتها. اگر شما مسائل را با وب سایت یک گزینه ثانویه است که با استفاده از شلغم معامله گران سیستم در برنامه های iOS AC ارز.

تبادل آیتم های آنلاین

شلغم به دور از تنها موردی که در تقاضا بالا است. مبلمان, DIY دستور العمل گر چه هنر, K. K. کشویی آلبوم و حتی روستاییان در حال رد و بدل شده در خرده فروش آنلاین مانند سایت Nookazon. شبیه به Craigslist (نه آمازون جای تعجب), Nookazon اجازه می دهد تا فروشندگان و خریداران مورد نظر خود را انتخاب کنید قیمت و یا آنچه آنها می خواهند در بورس. از آنجا که این, شما باید با احتیاط از در حال پاره پاره کردن. اگر شما می خواهید برای تایید آنچه در برخی موارد به طور منظم برای فروش در گوشه این مخفیگاه شما می توانید با استفاده از Nook پلازا غیر رسمی کاتالوگ افق های جدید را طبقه بندی کالا. گوشه میدان به طور مداوم به روز شده اما تا کنون آن شامل بیش از 5 ، 000 لیست.

ایجاد و کشف جزیره آهنگ

در درون افق های جدید سرگرم کننده لحن خالق ارائه شده است برای نوشتن یک تم آهنگ برای جزیره خود را. وب سایت NookNet وارد شده که همان مکانیک به مرورگر به طوری که شما می توانید سرهم بندی کردن با این ابزار بر روی کامپیوتر خود را هنگامی که شما دور از خود را تغییر دهید. علاوه بر این شما به راحتی می توانید به اشتراک گذاری سفارشی-ساخته شده در آهنگ با وب سایت جامعه و یا پیدا کردن برخی از ضربه های درون پایگاه داده خود را مانند شاهنشاهی مارس از جنگ ستارگان.

اگر شما می خواهید حتی بیشتر گزینه های یک وب سایت به نام Animal Crossing جامعه سهام سفارشی-ساخته شده در جزیره آهنگ در خود کتابخانه آنلاین بزرگ به عنوان به خوبی.

تفکیک از رمز و راز جزیره تورهای

رمز و راز جزیره تورهای, که دور جزیره است که شما می توانید با خریداری یک قطعه زمین پیش امده مایل بلیط باید منابع مختلف و میوه های بسته که در آن شما را تا پایان در. پس از این سفر به صورت تصادفی شما هرگز نمی دانید چه جزیره شما در پیدا کردن و یا آنچه در خارج وجود دارد. این راهنمای کوتاه را فراهم می کند یک شکست از هر شناخته شده جزیره و چقدر شانس درگیر با آن جزیره تخم ریزی. آن را در کنار هم قرار شد با Ninji همان خیش اطلاعات پشت شلغم پیامبر است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات